Gönderen Konu: abartmadan ilan nasıl verilir bi bakın bakalım  (Okunma sayısı 3582 defa)

piscocuk

Ynt: abartmadan ilan nasıl verilir bi bakın bakalım
« Yanıtla #1 : Ağustos 18, 2011, 09:56:40 ÖÖ »
ilan onay sürecindedir diyor ve okunmuyor napıcaz şimdi :)

TURQAZ

« Yanıtla #2 : Ağustos 18, 2011, 10:05:34 ÖÖ »
arabam 10 numaradır çokta memnunum ama peter beğenmedi fazla göze batıyo dedi!!emir büyük yerden!!şuan gayet düzgündür motoru kaportası ve boyası en iyi ustanın elinden geçmiştir??!!1992 model olup satışı hazırdır??türkiyeyi bilemem ama kocaeli de 2.ciyim 1.ciyi kovaliyorum:))alana hayırlı olsun fiyat bu araba için gayet iyidir görmeden karar verme içine bin beğenmezsen para almam!! muayene ve lpgsi vardır simit tank bulunmaktadır  cms jantlar ve SEMPERİT lastikler üzerindedir.dış rengi gibi iç döşemeside aynı renktedir deri koltuklar ve abart eksoz bulunmaktadır görselliğe önem verenlerin tercihidir evrim teorisi şehre çoktan inmiştir.bağımlılık yapabilir aman dikkat !!!..düz motor olduğu için dert acmaz başınıza!1990 model düz şahine 7 lira isteyen kişilere cevabım olsun bu ilan!!Alayına isyan ölümüne yan yan, dostum biz TOFAŞ cıyız sende uyan..?? herkese hayırlı günler !!

DİKKAT!! polis,zabıta ve corbacılar yakalar,korkma devam et,bu arabayı bilenler camlarını aralar......

CMS 40 JANT!!tofaşın milli jantıdır. 13 inçtir aracı diğer büyük jantlar kadar yormadığından ve sanki tofaş için özel yapılmışçasına arabaya yakıştığından ülkemizde çok yaygındır...şahin ve doğan marka araçlara deli gibi yakışmaktadır!!

SEMPERİT LASTİKLER!!Kilometreler boyunca lastiklerinizin performansını koruyabiliyor,buzda,karda,yağmurda %10 a kadar daha kolay kalkış,%5 daha kolay fren mesafesi,%35 daha fazla kilometre ömrüne sahiptir!!!

XENON FAR!!Xenon aydınlatmanın özelliklerinden biri kısa mesafelerde yoğun bir ışık sağlaması olduğundan otomobillerde kullanımı giderek artmaktadır. Ayrıca Xenon farların normal farlara göre %15 oranında gün ışığına daha yakın bir ışıması mevcuttur ve bu nedenle xenon farlar standart farlara kıyasla sürücü için daha iyi ve net bir aydınlatma sağlamaktadır. Öte yandan xenon farlarda yansıma oranı standart farlara göre daha yüksek olduğundan, xenon fara sahip araçlar karşıdan gelen araçların sürücülerinin daha fazla gözünü aldığı söylenmektedir......

neden binip arabanın zevkini kendin almıyorsun tatlı ve güzel şeyleri anlatmam yaşaman gerek öğrenmen gerek!!!!

TOFAŞ a  biniyorsanız bu sözleri bilmeniz gerek!!!

yeri geldiginde gitmek Gerek !
Yeri geldiginde susmak gerek !
yeri geldiginde konuşuruz eLbEt!
yEri geldiginde görüşürüz eLbeT !
Bizdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz DOĞANcıyız Kızım ßîzLé DoSt oLmâk SANA YaKıŞmaz bize takılma aldanma bi tofaşımız var onuda sen elimizden alma!!!.....

Biz içtiklerimizle değil içerken bindiğimiz doğanla sarhoş oluyoruz..

Paran varsa koy benzini millet doğan görsün, paran yoksa otur evinde baban evlat görsün...

Ya çık karsıma ortalığı inlet ya da cekil kenarıya beni seyret...

Rampada yavaş, düzde savaş plakamız 41 rahatına baksın herkes gardaş..

Hayat boş Faça doğan al sen de coş...

Hayatta bir sabah uykusuna bir de doğanın ara gazına doyamadım...

Pekmez olmaz tahinsiz delikanlı olmaz doğansız...

Taktık jantları hepsi oyuncak, tesisatı duyan kalkıp oynucak, yanımdaki kız bile hooop coşucak,arabaya binmeyen arkamdan koşucak... aL tak oğlum spor yayları, hep böyledir cicim ayları, yanımızdan geçen gtı`yları, façalı doğanlar sollicak ...

Görüntümüz farklı olabilir lastiklerimiz ince arabamız düşük olabilir. Ara sıra tamponu sürtsekte çukurlara dikkat ederiz. Camlarımız siyah egzozumuz baca gibi olabilir. Motorumuz cigerli filtremiz temiz durabilir. Kornamız havalı muzigimiz baslı olabilir. Geçtiğimiz yerleri sallayabiliriz. Çünkü biz sıradan degiliz doğancıyız AGA! ! !

TOFAŞA  söz verdim, bugattiye binmem..

Honda 5o.ooo TL, Mercedes 12o.ooo TL, DOĞAN  paha biçilemez..

106 Kaçarım demiş, Civic Kovalarım demiş, DOĞAN, Sizi Finiş`te Beklerim Demiş..!

Aldanma şasesine tipine önemli olan kaputun altındaki makine ..

Destan yazmaya gerek yok biz destanımızı yollara yazmışızda haberimiz yok......!!

NOT:aracın tüm resimleri gercektir gün geçtikce modifiyesi tamamlanmıştır.. kör değilsen ne görüyosan arac aynen olduğu gibidir pazarlık yapılır raat olun bütcenize göre aracı vermeye çalışırım tok satıcıyım satılmazsa binerim önümüz yaz kendim gezerim arac her geçtiği yeri sallamaktadır gözde bir aractır abartmadan yazdım herşeyi anlayan bilir araca emek harcanmıştır düz bir arabayla karıştırmayın böyle bir arabayı 3 e 5 alamazsınız hiç uğraşmayın orjinallik ve boya takıntısı olanlar 0 araba baksın şuan 2011 model bir arabanın bile değişenini gözlerimle gördüm ben gercek bu hayat bu 1992 model arabada illa değişeni olması normal karşılamak lazım düşünün ve kararınızı verin hayırlı günler arkadaşlar.!!!caddedeki itlerden korksaydık,otobanda çakallara kafa tutmazdık!!! .... HERŞEY TAKLİT EDİLEBİLİR AMA ZEVKİM ASLA!!!

buyur burdan yak o zaman Emrecim :))

Grafink

« Yanıtla #3 : Ağustos 18, 2011, 10:12:24 ÖÖ »
"106 Kaçarım demiş, Civic Kovalarım demiş, DOĞAN, Sizi Finiş`te Beklerim Demiş..!"

:D katılımdan önce gidip Finish'e park etmişt bekliyodur  muhtemelen :D

ctr07

« Yanıtla #4 : Ağustos 18, 2011, 11:02:26 ÖÖ »
tipik bir tofaşcı işte paylaşım için saol..

piscocuk

« Yanıtla #5 : Ağustos 18, 2011, 11:14:36 ÖÖ »
hahahah bombaymış yaaa.çok güldüm sabah sabah..bu sözleri eezberlemeden binemicez bu arabaya..zor işimiz zoorr

TURQAZ

« Yanıtla #6 : Ağustos 18, 2011, 11:15:44 ÖÖ »
hahahah bombaymış yaaa.çok güldüm sabah sabah..bu sözleri eezberlemeden binemicez bu arabaya..zor işimiz zoorr

Emrecim senden iyi ilan verende varmış bak demekki :))

jasmeh görürse acaba ne diyecek şimdi :)) :)) :))

piscocuk

« Yanıtla #7 : Ağustos 18, 2011, 11:17:38 ÖÖ »
bırak artık bu işleri kendi işinle ilgilen yadaa
ben aracı satcam bi el atsan :)

TURQAZ

« Yanıtla #8 : Ağustos 18, 2011, 11:19:47 ÖÖ »
bırak artık bu işleri kendi işinle ilgilen yadaa
ben aracı satcam bi el atsan :)

tamam el atıyorum :))

piscocuk

« Yanıtla #9 : Ağustos 18, 2011, 11:20:17 ÖÖ »
dün kaza yaptım zaten moralim çok bozuk artık hiç satılmaz bu araba :))

TURQAZ

« Yanıtla #10 : Ağustos 18, 2011, 11:23:41 ÖÖ »
hayırdır geçmiş olsun büyük bişey değildir umarım

piscocuk

« Yanıtla #11 : Ağustos 18, 2011, 11:28:53 ÖÖ »
tır çarptı yaa bildiğin koca tır :)

BraTo

« Yanıtla #12 : Ağustos 18, 2011, 11:56:39 ÖÖ »

Geçmiş olsun Emre.  ilan da Uçuyorrrr :)

gecetilkisi

« Yanıtla #13 : Ağustos 18, 2011, 12:10:27 ÖS »
bu kadar lafla kısa sürede kendisi gibi bir tofaşçı bulur bence

piscocuk

« Yanıtla #14 : Ağustos 18, 2011, 12:24:15 ÖS »

Geçmiş olsun Emre.  ilan da Uçuyorrrr :)

teşekkürler..exper geldi yarın tramer çıkıcakmış suçlu belirlenip işleme başlayacaklar..araba yürüyor sol arka kapı işlem görecek boyanacak inşallah bayram öncesine yetişir

CAGLAR28

« Yanıtla #15 : Ağustos 18, 2011, 03:05:42 ÖS »
sonra niye bu adamlar küçümseniyo al işte ya bunlar da olmasa gülemeyecez hayattta

kayaci26

« Yanıtla #16 : Ağustos 18, 2011, 03:16:36 ÖS »
doğancı kardeşim benim... bir de abartsan yandı gülüm keten helva; bi TIR da bize çarpacak . . . ne bu . . .

otoban faresi diyememiş sıkıntısından . . .