Gönderen Konu: Aakadaşlar bu araç hakkındaki düşünceleriniz Nelerdir. Almayı düşünüyorum  (Okunma sayısı 2199 defa)

Nehir_gozlum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-ihtiyactan-dolayi-satilik-honda-civic-47840752/detay/

Almayı düşünüyorum sizlerinde düşüncelerini ve görüşlerini bekliyorum arkadaşlar

Antoni54

güzeL Araç ßaktırıpta aLmanı Tavsiye Ederim..

TURQAZ

muayenesi varmış ....

orchun

baktırmanı tavsiye ederim ve 1.4 mü alıcaksın

recephan

kardeş birincisi kilometresi fazla bu fiyatlara daha düzgününü buluruz memleket nere

Antoni54

kardeş birincisi kilometresi fazla bu fiyatlara daha düzgününü buluruz memleket nere

98 ModeL Araßa Kaç Kmde oLcak Usta Yapma Sende :)) ßence Km NormaL Ve Motor hiç AçıLmamışsa Yürüründede ßir Sıkıntı Yoksa Fiyatıda Gayet İyi Ama taßi Takdir aLıcak Arkadaşın..

recephan

arkadaş yorum istemiş bizde söyledik bırak o değerlendirsin.hayırlısı neyse o olsun.

Nehir_gozlum

Tşk ler arkadaşlar. Ev aldığım için 1,6ies mi sattım elimde kalan 12500 gibi para bu paralara bu kasa manuel honda arıyorum bulamaz isem 206 alıcam çare yok

tnrdnz

206 almada 94 cıvıc al daha iyi kardeşim 206 alıpta başını belaya sokma derim hakkında hayırlısı neyse o olsun kardeşim