Gönderen Konu: 8 komik adam ve kadınlar..  (Okunma sayısı 1705 defa)

ALG

• THT
8 komik adam ve kadınlar..
« : Ekim 22, 2006, 08:28:23 ÖS »
ERDİL YAŞAROĞLU 34
Komikazenin yaratıcısı,
Penguen dergisi çizeri

Hayatınızın ilk kadını: Emmanuelle 5.
Bir kadının en zayıf noktası: Ben daha bulamadım.
Bi bulsam sürekli dayak yemekten kurtulcam.
Bir kadında tahammül edemediğiniz söz, davranış Deeermişim? demesi. Hayatınızın kadınında aradığınız: Kendisini arıyorum. Kadınları sınıflandırsanız: Sosyal anlamda bi soruysa bu, kadınlar meta diil. Bi tek onu biliyorum. Ben en iyi bildiğim şeyi anlatsam? Aşık kadını nasıl tanırsınız? Eğer bana aşıksa, zaten tanıyorum demektir. Başkasına aşıksa hiç ilgilenmez benle. Kadının evreleri: Kornoz, kurniz, kurnaz Bir kadının en tehlikeli hali: ?Seninle bişey konuşmamız laaazım?? cümlesini duydum mu kaçıyorum! Bir kadından gelen hangi teklife karşı koyamazsınız? Yemek hazııııır! Bir kadını tavlamak için en sık başvurduğunuz ve kesinlikle işe yarayan yöntem?
Kendimi sevince bi b.k var zannedip, onlar da beni seviyo.

CEM YILMAZ 32
CMYLMZ

Hayatınızın ilk kadını: Emmanuelle 6.
Bir kadının en zayıf noktası: Misal bu soru!
Bir kadında tahammül edemediğiniz söz, davranış:
?Nerdesin?? sorusu? (Orada olmama rağmen!)
Hayatınızın kadınında aradığınız: Aramam...
Kadınları sınıflandırsanız: Yapamam? Bunu isteyeceklerini sanmam. Aşık kadını nasıl tanırsınız? Saçınla, neyin oynuyolarmış... öyle diyolar. Kadının evreleri: Kadın erectus, kadın sapiens, kadın (normal). Bir kadının en tehlikeli hali: Erkek gibi kadın (adam gibi adam). Bir kadından gelen hangi teklife karşı koyamazsınız? ?Arkadaşım Burcu seninle tanışmak istiyor.? (?) Bir kadını tavlamak için en sık başvurduğunuz ve kesinlikle işe yarayan yöntem: Sabit durmak!

ERGÜN GÜNDÜZ 43
Karikatürist, illüstratör

Hayatınızın ilk kadını: Emmanuelle 2?
Bir kadının en zayıf noktası: Dili.
Hayatta tahammül edemediğiniz anlar:
İçindeki erkeği zaptedemediği anlar.
Hayatınızın kadınında aradığınız: Ben yokmuşum gibi davranması. Kadınları sınıflandırsanız: Beyaz, siyah, sarı ve melez. Bir kadının en tehlikeli hali: Kendisini; yalnız kendisini sevdiğinde. Aşık bir kadını nasıl tanırsınız? Fiziken değişebilir ama ruhen asla! Bir kadının en tehlikeli olduğu zaman: Kadınlarla yanyana geldiği an. Bir kadından gelen hangi teklife karşı koyamazsınız? Kahve teklifine. Bir kadını tavlamak için en sık başvurduğunuz ve kesinlikle işe yarayan yöntem A planı , B planı, kriz masası?

SONER GÜNDAY 37
Oh Bebek ve Yüzbaşı Albırt
karakterlerinin yaratıcısı, L-Manyak dergisi çizeri

Hayatınızın ilk kadını: Emmanuelle 4
Bir kadının en zayıf noktası:: Film yıldızı Bret Pit!
Bir kadından sizi ne soğutur? Alfred Hitchcock hakkında ileri geri konuşması soğutur bayandan beni. Hayatınızın kadınında aradığınız? Beraber maç seyrederken bi faul pozisyonu olduğunda hareketin topa mı yoksa adama mı olduğunu şıp diye bilmesi bir bayanda aradığım yegane özelliktir. Kadınları sınıflandırsanız: Yüksek lisans yapmış ya da yapmamış bayanlar diye ikiye ayırırım. Aşık bir kadını nasıl tanırsınız? Tanısam bile tanımazdan gelirim... Boşver kanka iş almıyalım başımıza... Kadının evreleri: Çıtır, evinin kadını, evlerden uzak... Bir kadının en tehlikeli hali? Bilip bilmeden nükleer bir bombanın sağını solunu kurcalama isteği duyması Bir kadından gelen hangi teklife karşı koyamazsınız? ?Ortak iş kuralım, Taksimde büfe açalım... Bir gün sen dururusun kasada, bi gün de ben...? türünden bir teklife karşı koyamam. Bir kadını tavlamak için en sık başvurduğunuz ve kesinlikle işe yarayan yöntem?
Açıklamasak, foyalar meydana dökülmese daha güzel olur kanısındayım.

HASAN KAÇAN 47
Karikatürist,
Ekmek Teknesi dizisinin senaristi
ve Heredot Cevdet?i

Hayatınızın ilk kadını: Emmanuelle 1.
Bir kadının en zayıf noktası: Kolu. Çeksen kırılır.
Bir kadında tahammül edemediğiniz söz, davranış: El hareketi. Hayatınızın kadınında aradığınız: Akıllı bir kadın olmasın yeter. Kadınları sınıflandırsanız: Yılan kadın, yalan kadın, salan kadın. Aşık kadını nasıl tanırsınız? Teyzesine sorarım, ya da ensesinden anlarım. Kadının evreleri: Ayşecik zamanı, Figen Han zamanı. Bir kadının en tehlikeli hali: Direksiyondaki kadın. Bir kadından gelen hangi teklife karşı koyamazsınız: Her teklife açığım. Aha ha haha. Bir kadını tavlamak için en sık başvurduğunuz ve kesinlikle işe yarayan
yöntem:
Mendilimi yere atarım.

SUAT ÖZKAN 42
Kırık Leblebi ve
Dedeler?in yaratıcısı, LeMan dergisi çizeri

Hayatınızın ilk kadını: Emmanuelle 3.
Bir kadının en zayıf noktası: Noktalı yerleri birleştirin, ortaya çıkar. Bir kadında tahammül edemediğiniz söz, davranış: Herkese tahammül eden bir insanım. Hayatınızın kadınında aradığınız: Ben zaten evli barklı adamım, sizin kadar çocuğum var benim. Kadınları sınıflandırsanız: Tahtakale?den peynir alır gibi olmaz ki bu. Ama asaletli olsun tabii. Aşık kadını nasıl tanırsınız: Işığa tutarım. Kadının evreleri: Evlenip çamaşırlar yıkanmaya başlayınca evre, mevre kalmaz. Bir kadının en tehlikeli hali: Ne bu kardeşim, leopar mı? Bir kadından gelen hangi teklife karşı koyamazsınız: Beş milyar versin, ?Neden verdin?? demem. Bir kadını tavlamak için en sık başvurduğunuz ve kesinlikle işe yarayan yöntem: Bakınız, 4. sorunun cevabı.

YİĞİT ÖZGÜR 27
Karikatürist, Penguen dergisi çizeri

Hayatınızın ilk kadını: Emmanuelle 8?
Bir kadının en zayıf noktası: Enselerinden huylanıyorlar sanırım... Bir kadında tahammül edemediğiniz söz, davranış: Yok. Hepsine tahammül edebiliyorum. Hayatınızın kadınında aradığınız: Sakin olsun. Kadınları sınıflandırsanız: İyi, kötü, bakımsız. (Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır) Aşık kadını nasıl tanırsınız? Ayaklarını sallayan vardı bi tane. Ona çok gülmüştüm. Kadının evreleri:
1- Alo, abin evde mi kız? Ver bakiyim.
.......
2- Alo, meraba. Abin evde mi? Verir misin?
.......
3- Alo, benim... Nasılsın? Abin gitti mi?
Bir kadının en tehlikeli hali: Yalın hali.
Bir kadından gelen hangi teklife karşı koyamazsınız? Hangi kadından? Bir kadını tavlamak için en sık başvurduğunuz ve kesinlikle işe yarayan yöntem? Diğer arkadaşların cevaplarını okumak için sabırsızlanıyorum.

BAHADIR BOYSAL 29
Sanal Simge?nin yaratıcısı
LeMan dergisi çizeri ve Atom dergisinin editörü

Hayatınızın ilk kadını: Emmanuelle 7 (reloaded)
Bir kadının en zayıf noktası: Kaynana noktası.
Bir kadında tahammül edemediğiniz söz, davranış: ?Bir kitap okudum, hayatım değişti? ya da ?Durdurun dünyayı, inecek var.? Hayatınızın kadınında aradığınız: Gamze, Tanrı?nın imzasıdır? Gülümsediğinde yanağında gamzesi çıksın yeter. Hey beybi hey, olurum o vakit. Kadınları sınıflandırsanız: Kurnaz kadın, dilbaz kadın, beni benden eden kadın,
?aşk beni koruyandır? kadını, Cumhuriyet kadını.
Aşık kadını nasıl tanırsınız? İpil ipil olur gözleri, hop hop eder yüreği, şen olur meclis. Kadının evreleri: Picasso?nun da dönemleri var. Mavi dönem... Kırmızı dönem..
6 yıl akademi okudum, kimse bana bunları sormuyor.
Bir kadının en tehlikeli hali: Muallakta kaldığı zamandır. Kararsız, kaygusuz dilemma!.. Delilerden sen anlarsın, konuş onlarla. Bir kadından gelen hangi teklife karşı koyamazsınız? Arkadaşlar aramızda kalsın,
ben kadınlardan çok dayak yedim vallahi billahi?
Bir kadını tavlamak için en sık başvurduğunuz ve kesinlikle işe yarayan yöntem? Merhaba ben Ateş Bey? Bu da kedim ?Ejderha.? Bazen öyle bir dünya düşünüyorum ki? Biraz daha şampanya?

vtec_berkol

• Ziyaretçi
Ynt: 8 komik adam ve kadınlar..
« Yanıtla #1 : Ekim 25, 2006, 05:29:52 ÖS »
bunlar niye kimsenin ilgisini çekmemiş ya benim çok hoşuma gittiler

bahadır boysal zaten taa ortaokul yıllarımın insanı L Manyak LeMan sanal simge oyy oyyy neler canlandı gözümde

güzeldi teşekkür ediorum ;)

ALG

• THT
« Yanıtla #2 : Ekim 25, 2006, 07:24:10 ÖS »
hepsi çok sıkı ama;

Emmanuel 7 (reloaded) muhteşemdi  :lol: :lol: :lol:

vtec-26

« Yanıtla #3 : Ekim 26, 2006, 01:34:58 ÖS »
hepsi güzel ama suat özkanı beyenmedim