Gönderen Konu: Arkaya Gitmek(Stop ettim)  (Okunma sayısı 3664 defa)

Can_GnyL

Arkaya Gitmek(Stop ettim)
« : Eylül 07, 2011, 12:03:54 ÖÖ »
bugün babmın kartalını kullandım bi geri gideyim dedim baktım bu ne heryeri görüyörüm ileri gidiyorum gibi >=ok tabi en son fd6yla geri gitmiştim.neyse manevra yaptım  elim sağ koltukta olduğu için tek elle direksiyonu çevirmeye başladım çeviremedim ne yapsam çeviremedim onla uğraşırken frene basım dedim debriyajsız frene bastım araba stop ettim.ama hala aklımdan gitmiyor en kral geri görüş kamerasında o kadar güzel geri gidemezsin  :dil  :dil

doan

Ynt: Arkaya Gitmek(Stop ettim)
« Yanıtla #1 : Eylül 07, 2011, 12:11:22 ÖÖ »
eee kardeş ? :)

TuRKiSh.Dj

« Yanıtla #2 : Eylül 07, 2011, 12:12:50 ÖÖ »
bişey söyliyim mi :D :D

şahin ve kartallar cam balkon gibi valla :D

içi dışı bir :D

Can_GnyL

« Yanıtla #3 : Eylül 07, 2011, 12:16:45 ÖÖ »
bişey söyliyim mi :D :D

şahin ve kartallar cam balkon gibi valla :D

içi dışı bir :D
aynen abi katılıyorum ARABA GÖREBİLDİĞİM EN YÜKSEK DEVİR 3000 ne kadar zorlasamda 3000 geçemedim

ctr07

« Yanıtla #4 : Eylül 07, 2011, 07:31:53 ÖÖ »
ben bir yere 0 yanaşıp park edicek olursam sağ aynayı aşşağıya eğiyorum arka lastikleri görücek şekilde daha rahat oluyo park sensörününde yardımı oluyo...bence park için görüş mesafesi iyi.
fakat u dönüşü ve ona yakın derecedeki dönüşlerde farlar yanları aydıtlatmıyor büyük eksik bence..

bozdemir

« Yanıtla #5 : Eylül 07, 2011, 07:59:00 ÖÖ »
ben bir yere 0 yanaşıp park edicek olursam sağ aynayı aşşağıya eğiyorum arka lastikleri görücek şekilde daha rahat oluyo park sensörününde yardımı oluyo...bence park için görüş mesafesi iyi.
fakat u dönüşü ve ona yakın derecedeki dönüşlerde farlar yanları aydıtlatmıyor büyük eksik bence..

O yüzden Sis farlarını keskin dönüşlerde park esnasında ve bozuk yollarda açmak lazım. ;) Farlarımızın yanları çok aydınlatmadığı doğru.

Tekos

• T.H.T İZMİR
« Yanıtla #6 : Eylül 07, 2011, 09:13:13 ÖÖ »
Can , kartalın içi akvaryum gibi her gözünün önünde :D :) :)
bugün babmın kartalını kullandım bi geri gideyim dedim baktım bu ne heryeri görüyörüm ileri gidiyorum gibi >=ok tabi en son fd6yla geri gitmiştim.neyse manevra yaptım  elim sağ koltukta olduğu için tek elle direksiyonu çevirmeye başladım çeviremedim ne yapsam çeviremedim onla uğraşırken frene basım dedim debriyajsız frene bastım araba stop ettim.ama hala aklımdan gitmiyor en kral geri görüş kamerasında o kadar güzel geri gidemezsin  :dil  :dil

Can_GnyL

« Yanıtla #7 : Eylül 07, 2011, 01:44:06 ÖS »

O yüzden Sis farlarını keskin dönüşlerde park esnasında ve bozuk yollarda açmak lazım. ;) Farlarımızın yanları çok aydınlatmadığı doğru.
insignanınki öyle değil galba  sürüşe duyarlı farlar

canguder

« Yanıtla #8 : Eylül 07, 2011, 01:51:23 ÖS »
tofaş kullanmak bir sanattır arkadaşlar

Can_GnyL

« Yanıtla #9 : Eylül 07, 2011, 02:03:45 ÖS »
+1

ctr07

« Yanıtla #10 : Eylül 07, 2011, 09:02:39 ÖS »
  O yüzden Sis farlarını keskin dönüşlerde park esnasında ve bozuk yollarda açmak lazım. ;) Farlarımızın
 yanları çok aydınlatmadığı doğru.

O zamanda polislerle papaz olma olasılığı yükseliyor.sürüşe duyarlı olsa keşke.:)

Tekos

• T.H.T İZMİR
« Yanıtla #11 : Eylül 07, 2011, 09:07:16 ÖS »
+5500 Tabi ya ben araba kullanmayı çalıştıgım şirketin kartallarını vura vura öğrendim :D Herkesin bir kuş hikayesi vardır :D Doğan,şahin,kartal süper üçlü :D

canguder

« Yanıtla #12 : Eylül 08, 2011, 01:45:43 ÖS »
amcamda mavi Kartal L vardı. doğalgaz boruları taşıtıyordu. bende ustanın yanında gidiyordum yıl 96-97 . arabada şase diye birşey yok. önü arkası farklı hareket ediyor :)

tnrdnz

« Yanıtla #13 : Eylül 08, 2011, 02:01:40 ÖS »
+5500 Tabi ya ben araba kullanmayı çalıştıgım şirketin kartallarını vura vura öğrendim :D Herkesin bir kuş hikayesi vardır :D Doğan,şahin,kartal süper üçlü :D

o üçlüyü 4 lü yapsak serçe yi unutmamak lazım :D

Can_GnyL

« Yanıtla #14 : Eylül 08, 2011, 10:32:47 ÖS »
amcamda mavi Kartal L vardı. doğalgaz boruları taşıtıyordu. bende ustanın yanında gidiyordum yıl 96-97 . arabada şase diye birşey yok. önü arkası farklı hareket ediyor :)
öyle bir şey yok babmın arabyı bir kere yan verdirdiğini görmedim arabaya alışırsan sorun olmuyor.

Tekos

• T.H.T İZMİR
« Yanıtla #15 : Eylül 09, 2011, 07:22:54 ÖÖ »
Serçe olmazzz... o efsane kasa , onlardan farklı :D Liderleri o :D

o üçlüyü 4 lü yapsak serçe yi unutmamak lazım :D