Gönderen Konu: 2 hafta oldu.. ilk cezamı yedim.. yok böyle birşey...  (Okunma sayısı 11353 defa)

TLG

2 hafta oldu.. ilk cezamı yedim.. yok böyle birşey...
« : Eylül 02, 2009, 06:09:41 ÖS »
arkadaşlar bugün yavaş yavaş giderken kırmızıda durdum baktım ileride sağ da polis var yeşilin yanması ile geeel geel diye sıkışmış parayı çıkartmaya çağırdı polis...
çektim sağa hemen aç kontağı bas marşa falan derken... baktı camlar film.. (aynalı film ve içerisi görünüyo.. polis hatta: ince film ama fark etmez dedi..)
ya aracını kapatayım yada emniyet kemerinden yazayım sana uyarı olarak dedi...

aracı yeni aldım söktürmeye fırsat olmadı falan dedim.. hatta plakada kan var hala.. adam seç sen dedi istersen kapatıyım uzatmaya gerek yok dedi...

forumda bir arkadaşın daha başına gelmişti bu olay sanırım..  aracı rolantide kaldırdım yol aldım o kadar.. egzoz dan ses çıkmasın diye ittirecektim nerdeyse ama.. şans işte...

offff offf... canımı çok sıktı yaa.. ilk cezam.. inşallah son olur demek boş olcak araç zanlı çünkü.. :(

egzoz ve film'i söksem mi sizce? kaç tane polis çevirmedi bu çevirdi?
« Son Düzenleme: Eylül 02, 2009, 06:13:03 ÖS Gönderen: TLG »

mali

Ynt: 2 hafta oldu.. ilk cezamı yedim.. yok böyle birşey...
« Yanıtla #1 : Eylül 02, 2009, 06:54:25 ÖS »
geçmiş olsun

kötü şans diyelim

şimdi söksen kimse durdurmas
sökmesen belki bidaha denk gelir

nadirgoktan

« Yanıtla #2 : Eylül 02, 2009, 07:08:25 ÖS »
olur hocam sıkma canını. ben bi 8-9 ay önce yedim hala ödemedim protesto ediyorum :P
olur böle şeyler allah kaza bela vermesin. gerisi boşş

zedrix

« Yanıtla #3 : Eylül 02, 2009, 07:24:05 ÖS »
arac sekıl ıse fılme kesın ıtıraz gelıyor polısten
bende komple megan racing egsozt var genelde silencer takılı istediğim zaman sokuyorum.
sureklı gıttıgım yelere farklı guzergahlar belırler oldum :)
sırf bu yuzden fılm yaptırmıyorum araca.
gecmış olsun modifiye sevdasının ek giderleri bunlarda
sen dua et aracı baglamamıs ...

TLG

« Yanıtla #4 : Eylül 03, 2009, 12:26:13 ÖÖ »
aynen arkadaşlar.. Allah razı olsun.. Kaza bela gelmedikten sonra ucuz atlatırız 61 tl ile napalım.. Dediğiniz gibi Allahtan bağlamadı aracı.. Ama araçtan soğudum bi anda.. Deli oldum açıkcası.. kemer falan takılı olduğu halde yedim ya cezayı koydu valla :)

harbi araç şekil ise illa ki çeviriyolar.. Işıktan kalktım direk beni aldı çevirmeye.. Hay dedim aq.. Adamın biride yandın gibi yüzüme bakıyo.. Neyse Allah beterinden korusun.. Bugün stoplarımla uğraştımda biraz kafamı dağıttım yoksa kurulmş durumdaydım :)

34 DF 9999

« Yanıtla #5 : Eylül 03, 2009, 12:54:34 ÖÖ »
allah beterınden saklasın bu modıfıyenın vermış oldugu tatlı veya acı duygu bence kıskanclıkmı desem cekemememı desem anlamıyorum kı bu olayı,benım cam filimlerim incecık alkol muaynesıne gırıyoz sıfır alkol çıkıyo cam filmine takıyolar kafayı,babamda 98 mercedes var onun camlar 2 numara fılm hemde içersi gozukmuyo ama buyrun BEY EFENDİ oluyoz 2 dakıkada anlam vermek imkansız yani

ne yapıcaksın bu hastalık kurtuluşu yok katlanıcaksın yada geçmış olsun...

firstcevher

« Yanıtla #6 : Eylül 03, 2009, 01:08:31 ÖÖ »
TAMAMEN KISKANÇLIK ;) Buna emin olun... tamam beki kural böle, ama piyasada bi tek ben sen o yok, lafa geldimi amaç hak yememek kuralları uygulamak, ama size yazarken yanınızdan neler neler geçiyor umrunda diil :D Böyle bişey sadece bizde var zaten, hakkımızda hayırlısı olsun...

TLG

« Yanıtla #7 : Eylül 03, 2009, 01:55:25 ÖÖ »
aynen arkadaşlar.. adamlar prim usulu.. gözüne kestirdi zaten 500metreden kaliteli insan.. :D deli oluyorum ya DF 999 un dediği gibi.. bize yapıyolar bunu merso ile geçsen tabi önemli biridir içeride tanıdıkları vardır diye riskede atmazlar kendini.. bide bizim arkadaşın görüşü ile.. ne kadar kendi paramla bişiler yapsamda modlu araç diye zengin işi duruyo ondan bizden bi şekilde ceza kesiyolarmış :) ya ben insanlarımızı çözemedim..

Allah beterinden korusun hepimizi.. ama egsozumdan soğuttu beni..

firstcevher

« Yanıtla #8 : Eylül 03, 2009, 01:57:39 ÖÖ »
benide arabadan soğuttu satmaya kalktım kıyamadım :D Soğuma kardeşim, bunuda zevkin, güzelliğin sadakası olarak gör, yapacak bişey yok, Allah beterlerinden kazadan korusun ;)

CioBassWorLd

« Yanıtla #9 : Eylül 03, 2009, 01:59:05 ÖÖ »
TAMAMEN KISKANÇLIK ;) Buna emin olun... tamam beki kural böle, ama piyasada bi tek ben sen o yok, lafa geldimi amaç hak yememek kuralları uygulamak, ama size yazarken yanınızdan neler neler geçiyor umrunda diil :D Böyle bişey sadece bizde var zaten, hakkımızda hayırlısı olsun...
aynen katılıyom ;)
agamında başına gelmiş bitane abeci puggy şekıl yapmaya çalışmış buda  öttürmus  sinir olmus  tabi hem lastık hem filtre otunce arkadan yunus gelmiş cek demiş saga fln agada cekerz dmş vermıs evrak  bu bakmış arabaya böle sisler flnda yanıyomus ztn ona bişy demedi dio :) demiş o arabayı pistte dans ettir abim ettiriyom ztn demiş torpidoda pınarbaşı yarış ekibi kartı kalmış cıkarmış al bak demiş fln polis baya bozulmus benıde tanırlar orda fln ayakları yapmış hatta :) yazmış işte trafigi tehlıkeye fln maddesnden ver dmş abim fişi kök gaz kalktım gttim döndü baktı sadece dedi
allahtan film egzoz yok yoksa vizeyle ugraşıyo olurduk halen biraderde atarlı adam ztn tehlikeli ondan egzoz film yapmaya terreddutum var hep :)
« Son Düzenleme: Eylül 03, 2009, 02:00:31 ÖÖ Gönderen: CioBassWorLd »

CioBassWorLd

« Yanıtla #10 : Eylül 03, 2009, 02:04:35 ÖÖ »
aynen arkadaşlar.. adamlar prim usulu.. gözüne kestirdi zaten 500metreden kaliteli insan.. :D deli oluyorum ya DF 999 un dediği gibi.. bize yapıyolar bunu merso ile geçsen tabi önemli biridir içeride tanıdıkları vardır diye riskede atmazlar kendini.. bide bizim arkadaşın görüşü ile.. ne kadar kendi paramla bişiler yapsamda modlu araç diye zengin işi duruyo ondan bizden bi şekilde ceza kesiyolarmış :) ya ben insanlarımızı çözemedim..

Allah beterinden korusun hepimizi.. ama egsozumdan soğuttu beni..
ee işte ama ummadık taş baş yarar benimde gzl tanıdıklarım var aslnda :) gerçi şükür işim düşmedi buzamana  kdr dusurmesınde kimsenın ekmeğiyle oynamak istemem :) :P
ya yapacan komple ötcek aracın ama sökecen plakaları gezcen biton kufur bela okucaklar ehehe gerçi ozmnda biri peşlemez bırak bu delidir diye he :D

firstcevher

« Yanıtla #11 : Eylül 03, 2009, 03:36:45 ÖÖ »
Yaa adamlar kafaya koyunca çok güzel şeyler çıkıyor ortaya ;) Servisin taktığı egsoz nikelajlarına arabada yapılı egzos var diyebilirmi biri yaa? Adama yok diyorsun anlamıyor, servis taktı diyorsun bilmem diyor, bide gaza bas diyor basıyorsun, bidaha bas diyor basıyorsun, iyice bas diyor basıyorsun :D Ama adam hala orjinal egzosa cam filmi yanında yapılı egzos var diyor...

İşte adamı bu üzüyor, yani diyorki bırak uzatma yazacağım ;) Gün gelir devran döner, Vermesini bile Allah almasınıda bilir ;)

mr.cih@NS

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Eylül 03, 2009, 09:28:10 ÖÖ »
ya anlamıorum kii polıse ne fılmler muayeneden hafıf kusurlu gecıor oyle bsy oldumu muayene kagıdını cıkarcan al bak gectı bsy yapamazsın dıyeceksın egsozunda belli bir desibeli var o sesı olcmeden kafasına gore nasıl ceza kesiyor trafıktre tonla yag yakan sıyh duman atan frene bastımı lambası yanmayan arac var yok olurmu bız yoluncak tavuguz ya onlar gariban die dokunulmuor kusura bakmayn gerıldım bu konu sınırımı bozuor oyle yazdım...... sonrada polıse saygı guven denıor

TLG

« Yanıtla #13 : Eylül 04, 2009, 02:18:40 ÖÖ »
aynen arkadaşlar.. diyecek bişey bulamıyorum ben paşa paşa ödicem cezayı..
bugün arkadaşlarla konuşurken bi arkadaş dedi ayın başı ile ay sonunda polislere dikkat etcen gerekrse mahalle aralarından gitcen dedi :)

bu gidişle öyle olacak gibi.. cezasız sürüşler diliyorum arkadaşlar.. :(

statik

« Yanıtla #14 : Eylül 04, 2009, 02:22:40 ÖÖ »
Git iki tane adam ez, ölsünler, git adam doğra, dolandırıcılık yap, soysuzluk yap, vatanını sat  o zaman sana karışan olmaz. Ama adam ol, efendi ol, ufacık zevkin olan masum cam filminden kalk ceza ye... Nefret ediyorum burda yaşamaktan..

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Eylül 04, 2009, 07:54:59 ÖÖ »
Git iki tane adam ez, ölsünler, git adam doğra, dolandırıcılık yap, soysuzluk yap, vatanını sat  o zaman sana karışan olmaz. Ama adam ol, efendi ol, ufacık zevkin olan masum cam filminden kalk ceza ye... Nefret ediyorum burda yaşamaktan..

Burda yaşamaktan nefret ediyorsanız başka yerlerde yaşama şansınız var unutmayın . Bizi yönetenleri güzel vatanımız değil biz seçiyoruz .  Başımızdakilerden nefret etsemde  ben ülkemi seviyorum . Ve burda yaşamayıda seviyorum . Konuşurken cümlelerimize dikkat edersek sevinirim ... Keyifli forumlar ....   

civic72

« Yanıtla #16 : Eylül 04, 2009, 04:13:44 ÖS »
Kötü bir olay neyse geçmiş olsun

Ser-G

« Yanıtla #17 : Eylül 04, 2009, 04:29:30 ÖS »
gecmiş olsun arkadasım. gerisi gelir  zaten.bol bol makara yapın biraz huyuna gidin  bırakıyor cogu zaten muhabbet arıyor :)

34GB4525

« Yanıtla #18 : Eylül 04, 2009, 06:30:17 ÖS »
Valla ben bu olayları çook yaşadım şimdi arabamda eksoz film yok kafam rahat ama tavanda ki şeritten dolayı 50 tl verdim edit:kural dışı kelime) polise ama yakındır onunda sökcem aracı yeni aldım du bakalım.

Dün çevirmeye girdik göreceksiniz o kadar rahatım ki :D eskiden olsa kalbim küt küt atardı eksoz filmli 106 lı günlerde ;)

Bence çevirmeye gönül rahatlığıyla girmek gibi güzel bi şey yok ;)

sayneyk

« Yanıtla #19 : Eylül 07, 2009, 02:47:36 ÖÖ »
Onlar gözlerine taktılarsa zaten cezadan kurtulamazsın.
Geçen sene Kpps sınavı için Uludağ üniversitesine gittik topluca.  Araba tipo abart egsoz, ön koltukta iki kız oturuyo arkada bir erkek ikide kız, teybte  sınav öncesi sitresi alsın neşelendirsin diye hücum marşı çalıyo. kampüse girdik millet bize bakıp duruyo. artık gözlerinemi kestirdiler. sınav çıkışı askerler durdu önüme aldı ehliyeti ruhsatı "ne bağırttırıyon arabayı millet sınav oluyo diye" sınav bitmiş halbuki. kızların yanında bana atmadıkları hava kalmadı. Rütbelileri geldi bi havada ondan. Sonra kampüsteki karakola götürdüler. egzosta yapılan muameleyi biliyosunuz bir sürü ıvır zıvırı var. Sonrasını ne siz sorun ne ben söyleyim.
Demem o ki allah onlarca kez trafik polisinin eline düşürsün ama 1 kez jandarma trafiğin eline düşürmesin...

Rainof

« Yanıtla #20 : Eylül 07, 2009, 07:24:17 ÖÖ »
walla abi bende bu cam filminden sırf gereksiz cezalar yüzünden(arkadaşların ve sizlerin yediği) soğudum ! yaparsamda çok açık bi film yaparım o olur.ama ekzosu sökme derim ben tercih senin.bide ekzosa bahane bulurlar.ama sen ne kadar kaçarsan o kadarda denk gelir

TLG

« Yanıtla #21 : Eylül 07, 2009, 10:48:12 ÖÖ »
Onlar gözlerine taktılarsa zaten cezadan kurtulamazsın.
Geçen sene Kpps sınavı için Uludağ üniversitesine gittik topluca.  Araba tipo abart egsoz, ön koltukta iki kız oturuyo arkada bir erkek ikide kız, teybte  sınav öncesi sitresi alsın neşelendirsin diye hücum marşı çalıyo. kampüse girdik millet bize bakıp duruyo. artık gözlerinemi kestirdiler. sınav çıkışı askerler durdu önüme aldı ehliyeti ruhsatı "ne bağırttırıyon arabayı millet sınav oluyo diye" sınav bitmiş halbuki. kızların yanında bana atmadıkları hava kalmadı. Rütbelileri geldi bi havada ondan. Sonra kampüsteki karakola götürdüler. egzosta yapılan muameleyi biliyosunuz bir sürü ıvır zıvırı var. Sonrasını ne siz sorun ne ben söyleyim.
Demem o ki allah onlarca kez trafik polisinin eline düşürsün ama 1 kez jandarma trafiğin eline düşürmesin...

geçmiş olsun :(

TLG

« Yanıtla #22 : Eylül 07, 2009, 10:49:43 ÖÖ »
walla abi bende bu cam filminden sırf gereksiz cezalar yüzünden(arkadaşların ve sizlerin yediği) soğudum ! yaparsamda çok açık bi film yaparım o olur.ama ekzosu sökme derim ben tercih senin.bide ekzosa bahane bulurlar.ama sen ne kadar kaçarsan o kadarda denk gelir

benim cam filmide çok açık.. ince bayağı ama aynalı film.. siyah değil yani.. polis kendide söylemişti inceymiş ama olmaz falan filan diye..

leventokan

« Yanıtla #23 : Eylül 15, 2009, 12:40:05 ÖS »
geçenlerde benide çevirdiler egzozu sök yoksa bağlarım dedi. kalbimi sök egzozu söktürm dedim sonra komik bi muhabbet geçti aramızda bas gaza dedi bastım sonuna kadar nasıl ama 10 numara ses dimi dedim sonra sök dedi tamam dedim bıraktı :D bi polisdaha çevirdi oda ayrı bişey direk beygirimi sordu söyledim sağlam makina dedi egzoz orjinal değil dimi dedi yok dedim basmadınmı fazla ses çıkmıyo zaten dedim basmadanda olmaz abi sağlam araç dedi ehliyeti ruhsatı kontrol etti gönderdi araç honda prelude :D

leventokan

« Yanıtla #24 : Eylül 15, 2009, 12:44:17 ÖS »
bide bu 2.2 diyorum benimkide 1.9 diyo gel kapışalım ozaman dicektim :D