Gönderen Konu: Ödevime yardım,,,  (Okunma sayısı 1866 defa)

KADiFE

Ödevime yardım,,,
« : Şubat 24, 2009, 11:07:58 ÖS »
Arkadaslar,Allahın rahmeti olmadan yaşamak konulu bi resim cizmem gerekiyor,
aklınızda olusabılecek karelerı benımle paylasa bılırmısınız,bunu kagıda resım olarak nasıl altarsam daha kolay mesaj vermiş olururum,

simdiden tavsiyeleriniz ıcın tesekkur ederım

Mahir TÜRKMEN

Ynt: Ödevime yardım,,,
« Yanıtla #1 : Şubat 24, 2009, 11:19:36 ÖS »
Tek yapacağın aç bir insan çizmek ve etrafına su ve yiyecek koymak çizeceğin kagıdı 2 ye böl ve birinde göster bu su ve yiyecekleri diğerinde gösterme insanın yüz ifadesinide ona göre yap bence tam anlatır. ;)

BT1981

« Yanıtla #2 : Şubat 25, 2009, 01:22:24 ÖÖ »
bos kaat ver

firstcevher

« Yanıtla #3 : Şubat 25, 2009, 01:29:12 ÖÖ »

bos kaat ver

sendende ancak bu hareket beklenir zaten burağum :P şaka bi yana düşüncen çok ince bende olsam aynısını yapardım ;)

Kardeşim hangi bölümde okuyordun sen? Yanlış hatırlamıyorsam yurt dışındaydın dimi? Burada olsaydın sana diyeceğim şey şu olurdu, mahirin dedii gibi kağıdı ikiye ayırırdım bir yana gündelik yaşamımızı çizerdim diğer tarafı boş bırakırdım, çünkü Allah'ın rahmeti olmadan yaşam olamaz diye ;) Sanırsam burağında anlatmak istediği de bu ;) Allah yardımcın olsun ;)

asmaz

« Yanıtla #4 : Şubat 25, 2009, 04:31:58 ÖS »

bos kaat ver

ahuahuauhauha benim böle ödevim olsa ben bunu yapardım ztn daha iyi bir şey yapamıycagımı bildigim için içimde rahat olur:D

HonDaGırL

« Yanıtla #5 : Şubat 25, 2009, 05:00:06 ÖS »
mahirinki çok mantıkLı ama anLayana işte...

KADiFE

« Yanıtla #6 : Şubat 26, 2009, 01:08:46 ÖÖ »
arkadaslar hepinize tesekkur ederım fıkır ve yorumlarınız ıcın pekı su fıkre ne dersınız yalnız bı adam tek yolda yürüyor yol baya uzun havada bulutlar var yagmur yagıyor ama onun gectı yolda yagmur yok,onun yoluna bı yagmur bıle dusmuyor, bilmiyorum sadece bı fıkırdı,ben mimarlık yapı tasarım okuyorum ama almakta zorunlu oldugum bazı cızım derslerı var onlardan cıkıyor böyle ödevler,