Gönderen Konu: 2 gun arabaya bınme 3 gunu calışmaması normal :D:D:D:D  (Okunma sayısı 2246 defa)

TC 400

bu olay basıma 2 cı kez gelıyor !

Olayı soyle kısa ve oz olarak ozetlıcem  eskısehırdekı yasan arkadaşlarımızın basına geldıgınde sorun yaşamamaları için ;)

Saat 13,00 : Eskısehır honda yetkılısı bayısınden acıl yardım ekıbını yollamsını aracımın calışmadıgını soyledım ;)

saat 13,30  : saolsun ekıp geldı ,arabaya baktı aaaa akunuz bıtmış dedı :D

ben şok daha 2 gun once arabayı cıcek gıbı yıkattım garaja koydum ,yagmur camur kar var,hadı bınmeyım dedım  2 gun oyle yattı araba :D

saat 13,31 :D araba ılk marsda calıştı :D (tabı ben ,daha 1 yasını yenı doldurmuş arabanın akusunun nasıl bıtebılecegını kendı kafamdan gecırırken  : ) servıs gorevlısı 30 ytl dedı :D (cıldırma anı :D ) yaw kardesım bu arabaya ben 2 gun bınmeyıp 3 gunu bındıgımde hep sızımı cagırcam, arabadaha 1 yasını yenı doldurdu,akuyu zayıflatacak veya bıtırecek bır seyde yok ,atla gıdıyoruz servıse akuyu kontrol edın dedım :D

derken saat 14,00 :D aku kontrolu ( hersey normal ;) )

veeee servıs mudurunun benden 30 ytl faturam oldugunu bana soylemesı :D

servıs muduru : 30 ytl
 ben : bu 30 ytl yı vermem cunkı daha 1 ay once servısden arabamı teslım aldım( serıvsde1 hafta kaldı ) ve benzın ıstasyonuna gıttım ve aracım ordada calışmamaıştı,yıne ekıp yollayıp akuyu sarj ettınız ve bana bır yerlerın acık kaldıgını ve bundan kaynaklandıgını soyledınız ve benden para almadınız. ve ozamada sıze bu akunun sorunlu oldugunu bu degıstırmenızı soylemıstım. bana gerek olmadıgını soylemıştınız.. şimdi bu 2 cı vukaat bu aku sorunlu ,arabada kontak kapalı ıken hıc bır sey acık unutmadım,unutmamda :D

servıs muduru : Bunlar gayet normal seyler.bız sıfır aracları 2-3 gun hareket etmezlerse takvıye ıle calıştırıyoruz ,bu soguk havalarda bu gayet normal

ben : şok içinde (olması gereken sıfır araclaraın normalde kutup baslarının sokuk bekledıgınız bılıyordum :D ) sınır katsayım artmıs bı vazıyette  onudekı faturayı ıterek arabanın basına gıttım :D

sonuc olarak sözde bana yardımcı olduklarınısoylerek bu seferlık ucret almayacaklarını dıle getırdıler :D akunun saglam olgunu (2 gun saglam 3 cu gunu bozuk  ) soyledıler.

Yanı dıyecegım oki yenı cıvıc kullanıcıları arabanınızı 2 gun kullanmayın 3 gunu akunuz bıterse bu normal bır sey sakın sasırmayın :D cagırın servısı 30 ytl odeyın:D
 hangı akla hızmetse bu :D aman dıkkat eskısehır honda servısı :D ah ah omrumu yedın :D

armi

Ynt: 2 gun arabaya bınme 3 gunu calışmaması normal :D:D:D:D
« Yanıtla #1 : Şubat 27, 2009, 07:25:23 ÖS »
geçmiş olsun.. :)

nofear1907

« Yanıtla #2 : Şubat 27, 2009, 07:41:16 ÖS »
benim ki 15 gün yattı
tek basmada aldı
demek ki 3 gün > 15 gün :D:D:D:D

fikito

« Yanıtla #3 : Şubat 27, 2009, 08:14:09 ÖS »
abi akü problemli ya öyle şey mi olur :) geçmiş olsun :)

karaboga18

• Lamborghini Die-cast
« Yanıtla #4 : Şubat 27, 2009, 08:25:49 ÖS »
geçmiş olsun da bizimkisinde hiç sorun yok çok şükür ort. 5 günde bir çalıştırıyoruz hemen çalışıyo

TC 400

« Yanıtla #5 : Şubat 27, 2009, 08:28:28 ÖS »
Saolun :D komık işler işde :D

dewir

« Yanıtla #6 : Şubat 27, 2009, 08:57:22 ÖS »
ya bi araba nası okadar süre yatar bilmiyom  ben günde en az 5 kere  çalıştırıyom arabayı :):):):):):)

TC 400

« Yanıtla #7 : Şubat 27, 2009, 08:58:41 ÖS »

ya bi araba nası okadar süre yatar bilmiyom  ben günde en az 5 kere  çalıştırıyom arabayı :):):):):):)
:D e gerek yok fazla olunca ;)

vtec power

« Yanıtla #8 : Şubat 27, 2009, 11:05:56 ÖS »
 Yeni civiclerin aküsü kalem pil gibi :)
Kocaman araba, el kadar 45 A akü olacak iş değil.
Benimde akü gecen cumartesi bitti yolda vurdurarak çalıştırdım, millete maskara oldum ya :) hemen ertesi gün değiştirdim, inci 60 A ince tip akü aldım 110 liram gitti ama kafam rahat şimdi.

modified_club

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Şubat 27, 2009, 11:27:23 ÖS »
geçmiş olsun