Gönderen Konu: 2006 En İyi Motor Ödülleri!  (Okunma sayısı 6195 defa)

StrongeR

• Ziyaretçi
Ynt: 2006 En İyi Motor Ödülleri!
« Yanıtla #25 : Mayıs 17, 2006, 01:24:36 ÖS »
YOO TAMAM ONU ANLADIM AMA KISITLI HACİMDEN YÜKSEK GÜC ALMAKTA İYİ TEKNOLOJİ GEREKTİRİR,VE AYNI ZAMANDA UZUN ÖMÜRLÜ.BUNU YAPABİLEN FAZLA MARKA YOK O BAKIMDAN SÖYLEDİM..

VWci

• http://www.vwtr.net/forum
« Yanıtla #26 : Mayıs 17, 2006, 09:36:59 ÖS »
tabi canim...honda nin kendine has teknolojisi var zaten...;)

cemil_vtec

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Mayıs 18, 2006, 07:37:11 ÖS »
neye istinaden verilmiş bu ödüller ya

bad_nightmare

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Mayıs 20, 2006, 02:29:13 ÖS »
araçtaki donanımlarda önemli sanırım yoksa iş motora kalsa  honda ve diğer japon araçlarının önüne geçmelerine imkan yok o listedeki araçların % 70 ini kullanmışımdır  hiç biri benim hondadan aldığım zevki tattıramadı. hele bmw  türkiyede kesinlikle alınmaz  derim çünkü motor ömrü kısa ve servis işçiliği berbat diyebilirim 1 kere servise gir  yandın :)

hayir hocam sadece motor secilen.. 
hocam sadece motor teknolojisi olsa yine hondanın bir numara olması lazım çünkü HONDA piyasaya araç üretmek için değil sadece motor üretmek için girmiş bir markadır.
Sonrada araç üretmeye başladılar.
 Eğer senin dediğin gibi ise genle kriterleri neler dir net olarak biliyormusun ¿

Emes

« Yanıtla #29 : Mayıs 20, 2006, 05:24:17 ÖS »
1.4 komp ve turbo nos falanda koysalarmıs ?

bu motor kafadan sorun cıkaracaktır benım kanımca savunanlar olur ama fıkrım aynı

Motor=Honda  ötesi yok

WildCat_H22A

« Yanıtla #30 : Mayıs 22, 2006, 02:51:49 ÖÖ »
araçtaki donanımlarda önemli sanırım yoksa iş motora kalsa  honda ve diğer japon araçlarının önüne geçmelerine imkan yok o listedeki araçların % 70 ini kullanmışımdır  hiç biri benim hondadan aldığım zevki tattıramadı. hele bmw  türkiyede kesinlikle alınmaz  deriam çünkü motor ömrü kısa ve servis işçiliği berbat diyebilirim 1 kere servise gir  yandın :)

aynen yazdığın gibi  olay bu... bmw bullshit... HONDA dan  gerisi yalan.. en kralı bile yalan.