Gönderen Konu: 2005-2006 Voleybol Sezonu  (Okunma sayısı 878 defa)

HONDA

  • Ziyaretçi
2005-2006 Voleybol Sezonu
« : Aralık 21, 2005, 11:48:07 ÖÖ »
2005–2006 VOLEYBOL SEZONU

TÜRKİYE DEPLASMANLI 1.VOLEYBOL LİGLERİ BAYAN-ERKEK A-B GRUBU GENEL FİKSTÜRÜ
1. DEVRE

TARİH
YER
SAAT TAKIMLAR
TÜRÜ SONUÇ

15 Ekim 2005
İstanbul (Eczacıbaşı)
14.30
Eczacıbaşı
Dicle Üniversitesi
1.Byn.A.Gr.01
3-0


Cumartesi
İstanbul (B.Felek)
12.00
Vakıfbank Güneş Sig.
Yalovaspor
1.Byn.A.Gr.02
3-0



İstanbul (B.Felek)
13.30
GALATASARAY
BAFRASPOR T.
1.Erk.A.Gr.02
3-0



İstanbul (B.Felek)
15.30
FENERBAHÇE
HALK BANKASI
1.Erk.B.Gr.02
3-1



İstanbul (Akatlar)
14.00
BEŞİKTAŞ
ÇANKAYA BELEDİYE
1.Erk.B.Gr.01
3-1


Erkek A-B
İstanbul (Arçelik)
12.00
ARÇELİK
MERAM BELEDİYE
1.Erk.B.Gr.03
3-0


1.Devre Başı
İzmir (Atatürk)
19.00
ARKASSPOR
MANAVGATSPOR
1.Erk.A.Gr.05
3-0


1.Hafta
Ankara (Selim Sırrı)
14.00
ZİRAAT BANKASI
SSK
1.Erk.A.Gr.01
0-3



Tokat (H.Akbaş)
14.00
TOKAT BLD. PLEVNE
HATAY POLİSGÜCÜ
1.Erk.A.Gr.03
1-3



Zonguldak(Ereğli S.S)
17.00
ERDEMİRSPOR
MALİYE GENÇLİK
1.Erk.A.Gr.04
3-0



Muğla (Atatürk)
14.00
TKİ GELİSPOR
İST. B.ŞEHİR BEL.
1.Erk.B.Gr.04
0-3


16 Ekim 2005
Ankara (Selim Sırrı)
13.00
Türk Telekom
Yeşilyurt
1.Byn.A.Gr.03
3-0


Pazar
Ankara (Selim Sırrı)
15.00
E.Toki
Ssk
1.Byn.B.Gr.01
3-0


Bayan A-B
İstanbul (B.Felek)
12.00
İst. Emlak Bankası
Galatasaray
1.Byn.B.Gr.03
0-3



İstanbul (B.Felek)
13.30
Şişli
Gazi Ünv. Anadolu Vol. İht.
1.Byn.B.Gr.04
3-0 H


1.Devre Başı
İstanbul (B.Felek)
15.00
Fenerbahçe
İller Bankası
1.Byn.B.Gr.02
1-3


1.Hafta
İzmir (Karşıyaka)
14.00
Karşıyaka DYO
Beşiktaş
1.Byn.B.Gr.05
0-3


18 Ekim 2005
Azerbaycan (Bakü)
18.00
Azerrail Bakü
Vakıfbank-Güneş Sig.
Maç (L-331)
2-3


19 Ekim 2005
İstanbul (Eczacıbaşı)
15.30
Eczacıbaşı
RC Cannes (FRA)
Maç (L-303)
1-3


19 Ekim 2005
Ankara (Selim Sırrı)
10.00
ÇANKAYA BELEDİYE
FENERBAHÇE
1.Erk.B.Gr.06
0-3


Çarşamba
Ankara (Selim Sırrı)
11.30
HALK BANKASI
ARÇELİK
1.Erk.B.Gr.07
3-0



Ankara (Selim Sırrı)
13.30
POLİS AKADEMİSİ K.
BEŞİKTAŞ
1.Erk.B.Gr.05
1-3


Erkek A-B
Ankara (Selim Sırrı)
15.00
SSK
ARKASSPOR
1.Erk.A.Gr.06
0-3


2.Hafta
Ankara (Selim Sırrı)
17.00
MALİYE GENÇLİK
ZİRAAT BANKASI
1.Erk.A.Gr.07
2-3



Zonguldak(Ereğli S.S)
17.00
ERDEMİRSPOR
TOKAT BLD. PLEVNE
1.Erk.A.Gr.08
3-0



Samsun (Bafra S.S)
16.00
BAFRASPOR T.
HATAY POLİSGÜCÜ
1.Erk.A.Gr.09
1-3



Manavgat (100.Yıl) Ant.
16.00
MANAVGATSPOR
GALATASARAY
1.Erk.A.Gr.10
2-3



Konya (Atatürk)
16.30
MERAM BELEDİYE
TKİ GELİSPOR
1.Erk.B.Gr.08
3-1


22 Ekim 2005
İstanbul (B.Felek)
13.00
Galatasaray
İller Bankası
1.Byn.B.Gr.09
1-3


Cumartesi
İstanbul (Yeşilyurt)
18.00
Yeşilyurt
Kolejliler
1.Byn.A.Gr.04
3-0



İstanbul (Akatlar)
18.00
Beşiktaş
İst. Emlak Bankası
1.Byn.B.Gr.10
3-0


Bayan A-B
Eskişehir (Anadolu Ü)
T
Gazi Ünv. Anadolu Vol. İht.
Karşıyaka DYO
1.Byn.B.Gr.06
26/10


2.Hafta
Ankara (Selim Sırrı)
14.30
E.Toki
Fenerbahçe
1.Byn.B.Gr.07
3-0



Ankara (Selim Sırrı)
16.30
Ssk
Şişli
1.Byn.B.Gr.08
1-3



Yalova (Atatürk S.S)
16.30
Yalovaspor
Eczacıbaşı
1.Byn.A.Gr.05
1-3



Gaziantep(K. Ocak)
15.00
Şahinbey Belediye
Türk Telekom
1.Byn.A.Gr.06
3-1


23 Ekim 2005
Ankara (Selim Sırrı)
14.00
ZİRAAT BANKASI
ERDEMİRSPOR
1.Erk.A.Gr.11
1-3


Pazar
İstanbul (B.Felek)
12.00
GALATASARAY
SSK
1.Erk.A.Gr.12
3-1



İstanbul (B.Felek)
14.00
FENERBAHÇE
POLİS AKADEMİSİ K.
1.Erk.B.Gr.10
3-0


Erkek A-B
İstanbul (H.Alagaş)
17.30
İST. B.ŞEHİR BEL.
MERAM BELEDİYE
1.Erk.B.Gr.09
3-0


3.Hafta
İstanbul (Arçelik)
12.00
ARÇELİK
ÇANKAYA BELEDİYE
1.Erk.B.Gr.11
0-3



Tokat (H.Akbaş)
14.00
TOKAT BLD. PLEVNE
BAFRASPOR T.
1.Erk.A.Gr.13
3-1



Hatay(Antakya Atatürk S.S)
14.00
HATAY POLİSGÜCÜ
MANAVGATSPOR
1.Erk.A.Gr.14
3-1



Muğla (Atatürk)
14.00
TKİ GELİSPOR
HALK BANKASI
1.Erk.B.Gr.12
1-3



İstanbul (Eczacıbaşı)
14.00
Kolejliler
Eczacıbaşı
1.Byn.A.Gr.20
0-3


24 Ekim 2005
İzmir (Atatürk)
19.00
ARKASSPOR
MALİYE GENÇLİK
1.Erk.A.Gr.15
3-1


25 Ekim 2005
Ankara (Selim Sırrı)
12.00
Kolejliler
Şahinbey Belediye
1.Byn.A.Gr.08
0-3


Salı
Ankara (Selim Sırrı)
14.00
Türk Telekom
Dicle Üniversitesi
1.Byn.A.Gr.07
3-0


26 Ekim 2005
ANKARA (SELİM SIRRI)
15.00
HALKBANK
Raision Loimu RAISO (FIN)
Erkek Top Teams Ligi 1.Maç (L-113)
3-0


26 Ekim 2005
Piacenza
20.30
Copra PIACENZA (ITA)
ERDEMİRSPOR
Erkek Top Teams Ligi 1.Maç (L-138)
3-1


26 Ekim 2005
İSTANBUL (H.ALAGAŞ)
16.00
VAKIFBANK GÜNEŞ SİGORTA
TENERIFE MARİCHAL (ESP)
Bayan Avrupa Şamp. Ligi 2. Maç (L-334)
3-2


26 Ekim 2005
İTALYA
20.30
FOPPAPEDRETTİ BERGAMO
ECZACIBAŞI
Bayan Avrupa Şamp. Ligi 2. Maç (L-305)
3-1


26 Ekim 2005
Ankara (Selim Sırrı)
12.00
SSK
HATAY POLİSGÜCÜ
1.Erk.A.Gr.17
3-1


Çarşamba
Ankara (Selim Sırrı)
17.30
ZİRAAT BANKASI
TOKAT BLD. PLEVNE
1.Erk.A.Gr.18
1-3


Bayan A
Ankara (Selim Sırrı)
TEHİR
HALK BANKASI
İST. B.ŞEHİR BEL.
1.Erk.B.Gr.15
06/11


3.Hafta
Manavgat (100.Yıl) Ant.
16.00
MANAVGATSPOR
BAFRASPOR T.
1.Erk.A.Gr.19
3-1


Erkek A-B
Zonguldak(Ereğli S.S)
TEHİR
ERDEMİRSPOR
ARKASSPOR
1.Erk.A.Gr.20
06/11


4.Hafta
İstanbul (Eczacıbaşı)
TEHİR
Eczacıbaşı
Vakıfbank Güneş Sig.
1.Byn.A.Gr.09
06/11


27 Ekim 2005
Ankara (Selim Sırrı)
12.00
ÇANKAYA BELEDİYE
TKİ GELİSPOR
1.Erk.B.Gr.13
3-0


Perşembe
Ankara (Selim Sırrı)
14.00
POLİS AKADEMİSİ K.
ARÇELİK
1.Erk.B.Gr.14
3-0



Ankara (Selim Sırrı)
16.00
MALİYE GENÇLİK
GALATASARAY
1.Erk.A.Gr.16
3-0



İstanbul (Akatlar)
16.00
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
1.Erk.B.Gr.16
0-3


29 Ekim 2005
Ankara (Selim Sırrı)
14.00
İller Bankası
Beşiktaş
1.Byn.B.Gr.11
0-3


Cumartesi
İstanbul (B.Felek)
12.00
İst. Emlak Bankası
Gazi Ünv. Anadolu Vol. İht.
1.Byn.B.Gr.12
2-3


Bayan B
İstanbul (B.Felek)
14.00
Şişli
E.Toki
1.Byn.B.Gr.13
2-3


3.Hafta
İstanbul (B.Felek)
19.00
Fenerbahçe
Galatasaray
1.Byn.B.Gr.14
3-1



İzmir (Karşıyaka)
15.00
Karşıyaka DYO
Ssk
1.Byn.B.Gr.15
3-0


30 Ekim 2005
İstanbul (B.Felek)
13.00
GALATASARAY
ERDEMİRSPOR
1.Erk.A.Gr.24
2-3


Pazar
İstanbul (Arçelik)
12.00
ARÇELİK
BEŞİKTAŞ
1.Erk.B.Gr.18
3-2


Bayan A
İstanbul (H.Alagaş)
17.30
İST. B.ŞEHİR BEL.
ÇANKAYA BELEDİYE
1.Erk.B.Gr.19
3-0


4.Hafta
Gaziantep(K. Ocak)
13.00
Şahinbey Belediye
Yeşilyurt
1.Byn.A.Gr.10
3-0



Diyarbakır(Dicle Ün)
13.00
Dicle Üniversitesi
Kolejliler
1.Byn.A.Gr.11
3-0


Erkek A-B
Yalova (Atatürk S.S)
16.30
Yalovaspor
Türk Telekom
1.Byn.A.Gr.12
0-3


5.Hafta
Tokat (H.Akbaş)
14.00
TOKAT BLD. PLEVNE
MANAVGATSPOR
1.Erk.A.Gr.21
3-1



İzmir (Atatürk)
14.00
ARKASSPOR
ZİRAAT BANKASI
1.Erk.A.Gr.22
3-1



Samsun (Bafra S.S)
14.00
BAFRASPOR T.
SSK
1.Erk.A.Gr.23
0-3



Hatay(Antakya Atatürk S.S)
14.00
HATAY POLİSGÜCÜ
MALİYE GENÇLİK
1.Erk.A.Gr.25
3-2



Konya (Atatürk)
14.00
MERAM BELEDİYE
HALK BANKASI
1.Erk.B.Gr.17
0-3



Muğla (Atatürk)
14.00
TKİ GELİSPOR
POLİS AKADEMİSİ K.
1.Erk.B.Gr.20
0-3


01 Kasım 2005
Ankara (Selim Sırrı)
13.00
SSK
MANAVGATSPOR
1.Erk.A.Gr.26
3-0


02 Kasım 2005
ZONGULDAK (EREĞLİ )
19.00
ERDEMİRSPOR
Dinamo-Tattransgaz KAZAN (RUS)
Erkek Top Teams Ligi 2.Maç (L-139)
1-3


03 Kasım 2005
SKOPJE (MKD)
20.30
Rabotnicki Fersped SKOPJE (MKD)
HALKBANK
Erkek Top Teams Ligi 2.Maç (L-115)
3-0


02 Kasım 2005
İTALYA
20.30
PALLAVOLO SİRİO PERUGIA
VAKIFBANK GÜNEŞ SİGORTA
Bayan Avrupa Şamp. Ligi 3. Maç (L-337)
3-0


02 Kasım 2005
İSTANBUL (ECZACIBAŞI)
15.30
ECZACIBAŞI
HOTEL CANTUR LAS PALMAS (ESP)
Bayan Avrupa Şamp. Ligi 3. Maç (L-308)
2-3


02 KASIM 2005 AREFE

03-04-05 KASIM 2005 RAMAZAN BAYRAMI


04 KASIM 2005
UKRAYNA (CHERKASY)
15.00
BEŞİKTAŞ
****ARATSIN (GRE)
CEV CUP

2.RAUND

BAYAN
3-1


05 KASIM 2005
UKRAYNA (CHERKASY)
12.00
BEŞİKTAŞ
K.CHERKASY(UKR)
3-0


06 KASIM 2005
UKRAYNA (CHERKASY)
14.00
BEŞİKTAŞ
KRALOVO POLE (CZE)
3-0


06 Kasım 2005
İstanbul (Eczacıbaşı)
16.30
Eczacıbaşı
Vakıfbank Güneş Sig.
1.Byn.A.Gr.09
0-3


Pazar
Zonguldak(Ereğli S.S)
17.00
ERDEMİRSPOR
ARKASSPOR
1.Erk.A.Gr.20
1-3



Ankara (Selim Sırrı)
T
HALK BANKASI
İST. B.ŞEHİR BEL.
1.Erk.B.Gr.15
14/11


08 Kasım 2005
Ankara (Selim Sırrı)
11.00
Kolejliler
Yalovaspor
1.Byn.A.Gr.14
2-3


Salı
Ankara (Selim Sırrı)
12.30
Ssk
İst. Emlak Bankası
1.Byn.B.Gr.17
3-1



Ankara (Selim Sırrı)
14.00
Gazi Ünv. Anadolu Vol. İht.
İller Bankası
1.Byn.B.Gr.18
1-3


09 Kasım 2005
Ankara (Selim Sırrı)
12.00
E.Toki
Karşıyaka DYO
1.Byn.B.Gr.16
3-0


Çarşamba
Ankara (Selim Sırrı)
14.00
Türk Telekom
Vakıfbank Güneş Sig.
1.Byn.A.Gr.13
1-3


Bayan A
İstanbul (B.Felek)
18.00
Şişli
Fenerbahçe
1.Byn.B.Gr.19
1-3


5.Hafta
İstanbul (Akatlar)
17.00
Beşiktaş
Galatasaray
1.Byn.B.Gr.20
3-0


Bayan B 4.Hafta
İstanbul (Yeşilyurt)
18.00
Yeşilyurt
Dicle Üniversitesi
1.Byn.A.Gr.15
3-0


10 Kasım 2005
ANKARA (SELİM SIRRI)
18.30
HALKBANK
FERRAM OPAVA (CZE)
Erkek Top Teams Ligi 3.Maç (L-117)
3-0


09 Kasım 2005
YUNANİSTAN
17.00
PANATHİNAİKOS ATHENS
ERDEMİRSPOR
Erkek Top Teams Ligi 3.Maç (L-142)
0-3


11 Kasım 2005
Cuma
ANKARA (SELİM SIRRI)
16.30
19.00
R.BUDVA (SCG) - ESS Falck PARNU (EST)
G.GOMEL (BLR) - POLİS AKAD. KOL TRT3
2-267
2-268
CEV CUP 2. RAUND
3-1
0-3


12 Kasım 2005
Cumartesi
ANKARA (SELİM SIRRI)
15.30
18.00
G.GOMEL (BLR) - R.BUDVA (SCG)
POLİS AKAD. KOL - ESS Falck PARNU (EST) TRT3
2-269
2-270
CEV CUP 2. RAUND
1-3
2-3


13 Kasım 2005
Pazar
ANKARA (SELİM SIRRI)
13.00
15.30
ESS Falck PARNU (EST) - G.GOMEL (BLR)
POLİS AKAD. KOL - R.BUDVA (SCG) TRT3
2-271
2-272
CEV CUP 2. RAUND
3-0
0-3


11-12-13 Kasım 2005
SLOVENYA (TOPALSICA)
Turnuva 3
ARKAS SPOR – O.S.TOPALSIGA(SLO)

ARKAS SPOR – M.RIJEKA (CRO)

ARKAS SPOR – CZESTOCHOVA (POL)
CEV CUP

2. RAUND

ERKEK
3-0
3-0
1-3


12 Kasım 2005
İzmir (Atatürk)
TEHİR
ARKASSPOR
TOKAT BLD. PLEVNE
1.Erk.A.Gr.30
16/11


Cumartesi
Yalova (Atatürk S.S)
16.30
Yalovaspor
Yeşilyurt
1.Byn.A.Gr.16
2-3


Erkek A-B
Ankara (Selim Sırrı)
TEHİR
POLİS AKADEMİSİ K.
İST. B.ŞEHİR BEL.
1.Erk.B.Gr.22
16/11


6.Hafta
İstanbul (Kartal)
14.00
FENERBAHÇE
ARÇELİK
1.Erk.B.Gr.24
3-1



İstanbul (Kartal)
12.00
Kolejliler
Vakıfbank Güneş Sig.
1.Byn.A.Gr.44
2-3


13 Kasım 2005
Ankara (Selim Sırrı)
18.00
İller Bankası
Ssk
1.Byn.B.Gr.21
1-3


Pazar
İstanbul (Kartal)
12.00
Vakıfbank Güneş Sig.
Kolejliler
1.Byn.A.Gr.17
3-0


Bayan A
İstanbul (Kartal)
13.30
Galatasaray
Gazi Ünv. Anadolu Vol. İht.
1.Byn.B.Gr.22
3-1


6.Hafta
İstanbul (Kartal)
15.00
İst. Emlak Bankası
E.Toki
1.Byn.B.Gr.23
0-3


Bayan B
İstanbul (Kartal)
17.00
Fenerbahçe
Beşiktaş
1.Byn.B.Gr.24
0-3


5.Hafta
İstanbul (Eczacıbaşı)
16.30
Eczacıbaşı
Türk Telekom
1.Byn.A.Gr.18
3-2



Diyarbakır(Dicle Ün)
13.00
Dicle Üniversitesi
Şahinbey Belediye
1.Byn.A.Gr.19
3-1



İzmir (Karşıyaka)
14.00
Karşıyaka DYO
Şişli
1.Byn.B.Gr.25
2-3



İstanbul (Akatlar)
14.00
BEŞİKTAŞ
TKİ GELİSPOR
1.Erk.B.Gr.23
3-0


14 Kasım 2005
Ankara (Selim Sırrı)
13.00
ÇANKAYA BELEDİYE
MERAM BELEDİYE
1.Erk.B.Gr.21
3-2


Pazartesi
Ankara (Selim Sırrı)
15.00
MALİYE GENÇLİK
BAFRASPOR T.
1.Erk.A.Gr.27
3-0



Ankara (Selim Sırrı)
17.00
ZİRAAT BANKASI
GALATASARAY
1.Erk.A.Gr.28
2-3



Ankara (Selim Sırrı)
19.00
HALK BANKASI
İST. B.ŞEHİR BEL.
1.Erk.B.Gr.15
0-3



Zonguldak(Ereğli S.S)
14.00
ERDEMİRSPOR
HATAY POLİSGÜCÜ
1.Erk.A.Gr.29
3-1


16 Kasım 2005
Ankara (Selim Sırrı)
TEHİR
Kolejliler
Eczacıbaşı
1.Byn.A.Gr.20
23/10


Çarşamba
Ankara (Selim Sırrı)
11.30
Gazi Ünv. Anadolu Vol. İht.
Beşiktaş
1.Byn.B.Gr.26
0-3


Bayan A
Ankara (Selim Sırrı)
13.30
Ssk
Galatasaray
1.Byn.B.Gr.27
3-0


7.Hafta
Ankara (Selim Sırrı)
15.00
E.Toki
İller Bankası
1.Byn.B.Gr.28
3-0


Bayan B
Ankara (Selim Sırrı)
17.00
POLİS AKADEMİSİ K.
İST. B.ŞEHİR BEL.
1.Erk.B.Gr.22
0-3


6.Hafta
Gaziantep(K. Ocak)
18.00
Şahinbey Belediye
Yalovaspor
1.Byn.A.Gr.21
3-1



İstanbul (B.Felek)
17.00
Şişli
İst. Emlak Bankası
1.Byn.B.Gr.29
3-1



İstanbul (Yeşilyurt)
17.00
Yeşilyurt
Vakıfbank Güneş Sig.
1.Byn.A.Gr.22
0-3



İzmir (Karşıyaka)
15.00
Karşıyaka DYO
Fenerbahçe
1.Byn.B.Gr.30
3-1



İzmir (Atatürk)
17.00
ARKASSPOR
TOKAT BLD. PLEVNE
1.Erk.A.Gr.30
3-0


18 Kasım 2005
Ankara (Selim Sırrı)
19.00
HALK BANKASI
ÇANKAYA BELEDİYE
1.Erk.B.Gr.25
3-0


19 Kasım 2005
Tokat (H.Akbaş)
14.00
TOKAT BLD. PLEVNE
SSK
1.Erk.A.Gr.31
3-1


Cumartesi
İstanbul (B.Felek)
14.00
GALATASARAY
ARKASSPOR
1.Erk.A.Gr.32
3-2



İstanbul (Eczacıbaşı)
16.30
Eczacıbaşı
Yeşilyurt
1.Byn.A.Gr.24
3-1



İstanbul (H.Alagaş)
17.30
İST. B.ŞEHİR BEL.
BEŞİKTAŞ
1.Erk.B.Gr.28
3-1


Erkek A-B
Ankara (Selim Sırrı)
14.00
HALK BANKASI
ÇANKAYA BELEDİYE
1.Erk.B.Gr.25
18/11


7.Hafta
Manavgat (100.Yıl) Ant.
14.00
MANAVGATSPOR
MALİYE GENÇLİK
1.Erk.A.Gr.33
3-1



Hatay(Antakya Atatürk S.S)
14.00
HATAY POLİSGÜCÜ
ZİRAAT BANKASI
1.Erk.A.Gr.34
3-0



Samsun (Bafra S.S)
14.00
BAFRASPOR T.
ERDEMİRSPOR
1.Erk.A.Gr.35
1-3



Muğla (Atatürk)
13.00
TKİ GELİSPOR
FENERBAHÇE
1.Erk.B.Gr.26
0-3



Konya (Atatürk)
14.00
MERAM BELEDİYE
POLİS AKADEMİSİ K.
1.Erk.B.Gr.27
3-2


20 Kasım 2005
Ankara (Selim Sırrı)
13.00
İller Bankası
Şişli
1.Byn.B.Gr.31
3-0


Pazar
İstanbul (Akatlar)
18.00
Beşiktaş
Ssk
1.Byn.B.Gr.32
3-0


Bayan A
İstanbul (B.Felek)
11.00
Fenerbahçe
Gazi Ünv. Anadolu Vol. İht.
1.Byn.B.Gr.33
3-0


8.Hafta
İstanbul (B.Felek)
12.30
İst. Emlak Bankası
Karşıyaka DYO
1.Byn.B.Gr.34
0-3



İstanbul (B.Felek)
14.30
Vakıfbank Güneş Sig.
Şahinbey Belediye
1.Byn.A.Gr.23
3-1


Bayan B
İstanbul (B.Felek)
16.00
Galatasaray
E.Toki
1.Byn.B.Gr.35
0-3


7.Hafta
Yalova (Atatürk S.S)
16.30
Yalovaspor
Dicle Üniversitesi
1.Byn.A.Gr.25
3-1


21 Kasım 2005
İstanbul (B.Felek)
13.00
Dicle Üniversitesi
Vakıfbank Güneş Sig.
1.Byn.A.Gr.28
0-3


23 Kasım 2005
Ankara (Selim Sırrı)
10.30
Ssk
Gazi Ünv. Anadolu Vol. İht.
1.Byn.B.Gr.37
1-3


Çarşamba
Ankara (Selim Sırrı)
12.00
E.Toki
Beşiktaş
1.Byn.B.Gr.36
1-3



Ankara (Selim Sırrı)
14.00
ZİRAAT BANKASI
BAFRASPOR T.
1.Erk.A.Gr.36
3-2


Bayan B
Ankara (Selim Sırrı)
15.30
MALİYE GENÇLİK
SSK
1.Erk.A.Gr.37
1-3


8.Hafta
Ankara (Selim Sırrı)
17.30
POLİS AKADEMİSİ K.
HALK BANKASI
1.Erk.B.Gr.29
0-3



İstanbul (B.Felek)
12.00
İst. Emlak Bankası
Fenerbahçe
1.Byn.B.Gr.39
0-3



İstanbul (B.Felek)
13.30
Şişli
Galatasaray
1.Byn.B.Gr.38
1-3


Erkek A-B
İstanbul (B.Felek)
15.30
GALATASARAY
TOKAT BLD. PLEVNE
1.Erk.A.Gr.38
3-2


8.Hafta
İstanbul (B.Felek)
17.30
FENERBAHÇE
İST. B.ŞEHİR BEL.
1.Erk.B.Gr.31
0-3



İstanbul (Akatlar)
17.00
BEŞİKTAŞ
MERAM BELEDİYE
1.Erk.B.Gr.30
3-1



İstanbul (Arçelik)
12.00
ARÇELİK
TKİ GELİSPOR
1.Erk.B.Gr.32
3-0



İzmir (Atatürk)
17.00
ARKASSPOR
HATAY POLİSGÜCÜ
1.Erk.A.Gr.39
3-0



İzmir (Karşıyaka)
15.00
Karşıyaka DYO
İller Bankası
1.Byn.B.Gr.40
3-2



Zonguldak(Ereğli S.S)
17.00
ERDEMİRSPOR
MANAVGATSPOR
1.Erk.A.Gr.40
1-3


25 Kasım 2005
Ankara (Selim Sırrı)
19.00
SSK
ERDEMİRSPOR
1.Erk.A.Gr.41
2-3


26 Kasım 2005
Gaziantep(K. Ocak)
17.00
Şahinbey Belediye
Eczacıbaşı
1.Byn.A.Gr.26
0-3


Cumartesi
Ankara (Selim Sırrı)
13.00
Kolejliler
Türk Telekom
1.Byn.A.Gr.27
0-3



Eskişehir (Anadolu Ü)

Gazi Ünv. Anadolu Vol. İht.
Karşıyaka DYO
1.Byn.B.Gr.06



27 Kasım 2005
Ankara (Selim Sırrı)
10.30
İller Bankası
İst. Emlak Bankası
1.Byn.B.Gr.41
3-0


Pazar
Ankara (Selim Sırrı)
12.00
Gazi Ünv. Anadolu Vol. İht.
E.Toki
1.Byn.B.Gr.42
0-3


Erkek A-B
Ankara (Selim Sırrı)
15.30
HALK BANKASI
BEŞİKTAŞ
1.Erk.B.Gr.33
3-1


9.Hafta
Ankara (Selim Sırrı)
17.00
ÇANKAYA BELEDİYE
POLİS AKADEMİSİ K.
1.Erk.B.Gr.34
0-3


1.Devre Sonu
İstanbul (B.Felek)
13.00
Galatasaray
Karşıyaka DYO
1.Byn.B.Gr.43
3-0


Bayan A-B
İstanbul (B.Felek)
14.30
Fenerbahçe
Ssk
1.Byn.B.Gr.44
3-1


9.Hafta
İstanbul (Akatlar)
18.00
Beşiktaş
Şişli
1.Byn.B.Gr.45
3-0


1.Devre Sonu
İstanbul (H.Alagaş)
12.00
İST. B.ŞEHİR BEL.
ARÇELİK
1.Erk.B.Gr.35
3-2



Tokat (H.Akbaş)
16.00
TOKAT BLD. PLEVNE
MALİYE GENÇLİK
1.Erk.A.Gr.42
3-1



Hatay(Antakya Atatürk S.S)
14.00
HATAY POLİSGÜCÜ
GALATASARAY
1.Erk.A.Gr.43
3-2



Samsun (Bafra S.S)
14.00
BAFRASPOR T.
ARKASSPOR
1.Erk.A.Gr.44
0-3



Manavgat (100.Yıl) Ant.
14.00
MANAVGATSPOR
ZİRAAT BANKASI
1.Erk.A.Gr.45
0-3



Konya (Atatürk)
14.00
MERAM BELEDİYE
FENERBAHÇE
1.Erk.B.Gr.36
0-3


1.LİG ERKEK-BAYAN

1.DEVRE SONU


29 Kasım 2005

Salı
RUSYA
19.00
URALOCHKA NTMK EKATERINBURG
ECZACIBAŞI
Bayan Avrupa Şamp. Ligi 4. Maç (L-312)



30 Kasım 2005

Çarşamba
İSTANBUL

(HALDUN ALAGAŞ)
16.00
VAKIFBANK GÜNEŞ SİGORTA
CALİSİA KALISZ (POL)
Bayan Avrupa Şamp. Ligi 4. Maç (L-340)