Gönderen Konu: 2004 Vtec II hakkında acil yardım... - Bu araç alınır mı? Fiyat vs Nasıl???  (Okunma sayısı 3484 defa)

yassi

• TeamHondaTurkey

Fiyat için en son 26.000 YTL deniyor...

MODİFİYE LİSTESİ

MOTOR

CIVIC 01 PIPERCROSS FILTRE KITI

K&N APOLLO HAVA FILTRESI

DC SPORT HEADERS

DENSO IRIDYUM BUJİ

OZEL YAPIM PORT UYGULAMASI

ELECTICAL WIRING SYSTEM

SHORTSHIFTER

DIŞ MEKAN

SONAR ANGEL EYES FARLAR

ANGEL DEGIŞIMI FLORASAN ANGEL

M-TEC 8000K XENON

cıvıc 04ORJİNAL SİS FARI

M-TEC 8000K XENON SİS

ÖN VE ARKA APP KARE PLAKLAR

LUMAR CAM FİLMİ

JUNJAN YAN SİNYALLER

İÇ MEKAN

MOMO VİTES TOPUZU

MOMO PEDAL TAKIMI

MOMO AYAK DAYAMA

MOMO EL FRENI

MOMO PASPAS

YÜRÜYEN AKSAM

EIBACH SPORTLINE 8.5CM YAY ARKALAR

EIBACH SPORTLINE 6CM YAY ÖNLER

KONI AMORTISORLER

DİAMMO HAVA SOĞOTMALI DISCLER

KISA ŞANZIMAN

EGZOS SİSTEMİ

MAGNAFLOW KARBON SON SUSTURUCU
KOMPLE DUZ BORU

JANT LASTİK

KONIG SIDEWAYS 18" JANT
FEDERAL 215/40/18 LASTIKLER

MÜZİK SİSTEMİ

PIONEER DEH-6800 MP3

İNFİNTY MİD BASS ÖN

İNFİNTY MİD BASS ARKALAR

ALPİN 30CM NEON BASS KABİN

JBL GTO SERIES ANFI

ARAÇTA KESİNLİKLE DEĞİŞEN VEYA BOYANAN EN UFAK BİR PARÇASI DAHİ YOKTUR ARACIN BÜTÜN BAKIMLARI YETKİLİ SERVİSTE VE ZAMANINDA YAPILMIŞTIR İSTENİLEN SERVİSE GÖSTERİLEBİLİR..

« Son Düzenleme: Haziran 02, 2008, 10:48:34 ÖÖ Gönderen: yassi »

Seko

26,000 ytl cok para :)

8663

• Ziyaretçi
yasinim 2004 model piyasada çok araç var bu kasada.karar sana kalmış daha uygun fiyata stok alıp, kendin de modifiye yapabilirsin...
ilandaki araç eğer ES modeli ise fiyat pek fena deği bence çünkü araç gerçekten diri duruyor.biraz pazarlık payı vardır heralde...
stok 2004 LS modellerde fiyat 20.500-21.000 seviyelerine kadar iniyor.en azından pazarlıkla temizini bu fiyata alıp, kendin modifiye etmeyi de düşünebilirsin...
şimdiden hayırlı olsun kardeşim...

yassi

• TeamHondaTurkey
Yaa banada fiyat yüksek geldi ama araç en son kaça alınır sizce bu araç... Arkadaşıma alacağız bu arada bana değil ;)

8663

• Ziyaretçi
öncelikle arkadaşına hayırlı olsun diyelim o zaman yasinim.bu araçta (LS) deri direksiyon simidi/vites topuzu ve kol dayama yok bildiğim kadarıyla(sunroof dışında başka ne farklar var hatırlamıyorum)yapılanları düşünürsek 24 düşeş olur, 25 kararında olur bence...(tabi piyasayı detaylı olarak araştırmak lazım)
stok haliyle 21 varsayalım, üstündekiler 3000-4000 lira civarında eder galiba kaba hesapla...
« Son Düzenleme: Haziran 02, 2008, 11:46:17 ÖÖ Gönderen: 8663 »

By_BuGr4

Dün ilanlara bakarken gördüm temiz gibi duruyo ama 26 milyar pahalı diye düşünüyorum...

doan

abi biraz fazla gibi geldi banada

oracle

25.000 ver sıcak parayla alırsın bence

merburvehan

Bence yazılanlara göre kesinlikle pahalı değil Araç yüklü stock alsa bu paraya 26.000 ytl'ye bu hale gelmez araba...

honda_team

Banda göre biraz pahalı sanki geldi...

fikito

bence 3-5 daha konup dream da olsa yeni civic alınabilir 30 a fln var yasin abi :)

mars

28-29 a yeni kasa dream alınabilir.arada 2-3 milyar kalıyor.'''bence değmez'''

whitehan

ya 2.el temız kazasız yorulmamıs bı ls alıp bu fıyata bunları yapmak ımkansız gıbı gozukuyo yasınım..tabı fıyatta yapılanların sıfır fıyatlarına gore ucuz bıle tamamen secenege baglı..bıraz pazarlıkla alınabılır tabı temız ıse...

RaMsEs

ya 2.el temız kazasız yorulmamıs bı ls alıp bu fıyata bunları yapmak ımkansız gıbı gozukuyo yasınım..tabı fıyatta yapılanların sıfır fıyatlarına gore ucuz bıle tamamen secenege baglı..bıraz pazarlıkla alınabılır tabı temız ıse...

+1905 Cüneyt'im...