Gönderen Konu: 1 Şehit daha...  (Okunma sayısı 2081 defa)

sSPAM

• Ziyaretçi
1 Şehit daha...
« : Mayıs 18, 2008, 06:25:23 ÖS »
Dun gece yine 1 şehit verdik beyler bayanlar...Serefsiz namussuz ırz dusmanları bebek katilleri! bir genceceik mehmetcigimizi daha kalles it kopek emellerine alet ettiler!Olan yine bizim mehmetimize oldu olan yien ailesine oldu olan yine milletimize oldu!!Ne gunahı vardı lan o gencecik mehmetin?Bu serefsizlere kac yıldır bir cozum bulamadık ya bizede helal olsun!!Gerci bizle alakası yok basımıza getirdigimiz adamlarla alakası var 30 senedir basa gecenler hic bir cozum bulamadılar ya helal olsun onlarada!!!Ama itleri icimize kadar aldık soktuk meclise birde onların salaklıklarıyla ugrasıyoruz bu serefsizler daha bugun yine toplastılar bi b*k yiceklermis gibi hepsi birbirinden gerizekalı bir ton kadın beyin yok kafa yok kafa var ici bombos neye alet olduklarını bile bilmiyorlar!94teki bir yine geri zekalının meclisteki kurtce yeminini duydukca cosuyorlar costukca mallasıyorlar mallastıkca zevk alıyorlar!!APO denilen gambazcı itin annesinin elinin opulmedik yalanmadik yeri kalmiyor yavsayan yavsayana...APO gambazlıyor bunlar cosuyor bu kadar mallasmıs bunlar!!APO itine yine sayınlar efendimler havada......Bagdat buyuk elciligimizdeki ozel harekat timlerinin alıs verise gittigi sırada saldırırlar bir ozel harekatcı askerimizi yaralarlar bizde bakarız...Ama bir ermeni olunce cıyak cıyak bagırırız Hepimiz ermeniyiz diye...yazılcak sey cooooooooook hemde o kadar cokki ama bu kadar frenliyebiliyorum kendimi sinirden kopuruyorum o sehit analarını gordukce icim buruluyor yanıyor icim yanıyor!!o ananın ne gunahı vardı 21 yasına kadar buyuttu cocugunu ne gunahı vardıda senin o kahpe kursunun indiriyor o gencecik mehmeti!!Ne gunahı var o DAĞ gibi ozel harekatcının milletini korumak mı!Hala utanmadan diyorlar ya bide oturalım masaya diye o masayı alında...!!

Mahir TÜRKMEN

Ynt: 1 Şehit daha...
« Yanıtla #1 : Mayıs 18, 2008, 06:46:25 ÖS »
Arkadaşlar şehitlerimiz Nur içinde yatsın Onlar gurur kaynaklarımız .

Evet sorunlar var ve bazen düşünebiliyor insan VATAN SAĞOLSUN da ama da işte orası var

Ben gene de bu konularla siyaset tartışmasına girilmemesi gerektiğine inanıyorum ve ben biliyorum Bu Vatan Son TÜRK'ün kanının son damlasına kadar varolacak ve onların sıvıları TÜRK KANINI KURUTMAYA YETMEZ.

Burada farklı amaçla bulunuyoruz ve En güzeli ŞEHİDİMİZLE GURUR DUYMAK VE SİYASET TARTIŞMAMAK.Onlarıda anmak yeterlidir

Bütün şehitlerimizin ailelerine Allah yardımcıları olsun

VATAN SAĞOLSUN
« Son Düzenleme: Mayıs 18, 2008, 06:47:51 ÖS Gönderen: Mahir TÜRKMEN »

sSPAM

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mayıs 18, 2008, 06:49:31 ÖS »
Olaya siyaset gozuyle bakmıyorum baska bir topicte dedigim gibi 3-5 kalles birlesip siyaset yapamaz!onların siyasetleri anca dagda olur!

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #3 : Mayıs 18, 2008, 06:52:31 ÖS »
Bende diyorum ki yararı olmayacak yorumlara gerek yok spam yanlıs anlama herneyse

pylşm için tşkkrler

sSPAM

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Mayıs 18, 2008, 07:08:32 ÖS »
Ben yararı olmayan yorum yapmazsam ahmet yararı olmayan yorum yapmazsa veli yararı olmayan yorum yapmazsa ne olacak?
« Son Düzenleme: Mayıs 18, 2008, 07:11:28 ÖS Gönderen: sSPAM »

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #5 : Mayıs 18, 2008, 07:24:14 ÖS »
Kardeşim yeri değil diyorum o zaman yaz mektubunu mailini herşeyini yolla gerekli birimlere bunlar artarsa o zaman ses getirir belki burda yazdığının yararı olmaz eylemler yapılıyor hergün ne işe yarıyor?

Başka cevap yazmayacağım herkes fikrinde özgür..

sSPAM

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Mayıs 18, 2008, 08:55:24 ÖS »
Kusura bakma arkadasım cok sinirliydim biraz kestirdimde kendime geldim haklısın bu topicte yazmayla bi yere varılmaz

honda_team

« Yanıtla #7 : Mayıs 19, 2008, 01:25:16 ÖS »
Allahtan ailelerine sabır diliyoruz biz ise burada elmiz kolumuz sadece bağlı oturuyoruz içmden bir sürü şey söylemek geliyor ama işte dökemiyorum yazılara lanet olsun başka ne denirki bu......