Gönderen Konu: Geç Gelen Tanıtım  (Okunma sayısı 1961 defa)

psk.selman

Geç Gelen Tanıtım
« : Mart 22, 2016, 09:40:34 ÖÖ »
Merhaba Honda severler. Yaklaşık 10 aydır forumda üyeyim ancak kendimi tanıtma bölümü aralara sıkıştığı için unutmuşum kendimi tanıtmayı bir arkadaş uyardı öyle olunca tanıtayım dedim kendimi.

Ben Erzurum /Oltuda bir kamu kurumunda psikolog olarak görev yapıyorum. 10 ay önce Accordumla tanıştım ve şimdilik çok memnunum. Hepinize iyi forumlar.

static

• Selim
Ynt:
« Yanıtla #1 : Mart 22, 2016, 10:36:06 ÖÖ »
Hoşgeldiniz. Keyifli forumlar dilerim. Bu forma bende yeni üyeyim fakat insanlar burda fazla aktif degiller. Hatta honda ile ilgili aktif bir forum bulamadim.

psk.selman

Ynt: Geç Gelen Tanıtım
« Yanıtla #2 : Mart 22, 2016, 12:02:47 ÖS »
Hoşgeldiniz. Keyifli forumlar dilerim. Bu forma bende yeni üyeyim fakat insanlar burda fazla aktif degiller. Hatta honda ile ilgili aktif bir forum bulamadim.

Hoş bulduk diyelim :) Maalesef bu forum çok aktif değil dediğiniz gibi. Ben daha önce Toyota araç sahibi olduğum için Toyataclubtr ye de üyeyim. Hala orada aktif olarak üyeliğimi devam ettiriyorum ve orada daha sıkı muhabbetler dönüyor ve bir çok dostluk kazandım. Sıkıntılarımı orada paylaştığımda yardımcı oluyorlar sağolsunlar.

static

• Selim
Ynt: Ynt: Geç Gelen Tanıtım
« Yanıtla #3 : Mart 22, 2016, 12:08:54 ÖS »

Hoş bulduk diyelim :) Maalesef bu forum çok aktif değil dediğiniz gibi. Ben daha önce Toyota araç sahibi olduğum için Toyataclubtr ye de üyeyim. Hala orada aktif olarak üyeliğimi devam ettiriyorum ve orada daha sıkı muhabbetler dönüyor ve bir çok dostluk kazandım. Sıkıntılarımı orada paylaştığımda yardımcı oluyorlar sağolsunlar.
Kesinlikle öyle dediginiz gibi. Bende eski subaru kullanicisiyim. Orda da cok iyi paylasimlar ve dostluklar kazandim. Hondacilar galiba birbirinden biraz uzak. Sayilarinin fazla olmasina ragmen.

psk.selman

« Yanıtla #4 : Mart 22, 2016, 12:23:46 ÖS »
Valla birbirlerinden pek uzak olduklarını düşünmüyorum zira sosyal paylaşım sitelerinde civiccilerin buluşmalarının videoları çok meşhur. Hatta bir keresinde Konyada denk geldim Hondacıların buluşmasına en az 50 araçlık bir honda konvoyuna denk gelmiştim. Sanırım sıkıntı birazda site yönetiminde. ,

Sakın bu sözlerimden alınganlık çıkarıp agresif bir cevap yazma girişiminde bulunmayınız çünkü durum bundan ibaret. Aktif olarak kullandığım TCT formunda ilk defa üye olan birine önce site yöneticileri hoşgeldin der, kendisini tanıtmadan bir konu açmışsa eğer önce kendisini tanıtması istenir ve ona göre yardımcı olunur.

static

• Selim
Ynt: Ynt: Geç Gelen Tanıtım
« Yanıtla #5 : Mart 22, 2016, 02:36:27 ÖS »
Valla birbirlerinden pek uzak olduklarını düşünmüyorum zira sosyal paylaşım sitelerinde civiccilerin buluşmalarının videoları çok meşhur. Hatta bir keresinde Konyada denk geldim Hondacıların buluşmasına en az 50 araçlık bir honda konvoyuna denk gelmiştim. Sanırım sıkıntı birazda site yönetiminde. ,

Sakın bu sözlerimden alınganlık çıkarıp agresif bir cevap yazma girişiminde bulunmayınız çünkü durum bundan ibaret. Aktif olarak kullandığım TCT formunda ilk defa üye olan birine önce site yöneticileri hoşgeldin der, kendisini tanıtmadan bir konu açmışsa eğer önce kendisini tanıtması istenir ve ona göre yardımcı olunur.
Kesinlikle katılıyorum.

oktayoo

• Oktay
« Yanıtla #6 : Mart 22, 2016, 07:55:18 ÖS »
hoşgeldiniz,iyi forumlar.

wolfman1

« Yanıtla #7 : Mart 23, 2016, 01:56:49 ÖS »
ben de psikolojik danışmanım. meslektaş sayılırız. hoş geldiniz :) iyi forumlar

psk.selman

« Yanıtla #8 : Mart 23, 2016, 03:02:59 ÖS »
hoşgeldiniz,iyi forumlar.

Hoş bulduk sağolun.

ben de psikolojik danışmanım. meslektaş sayılırız. hoş geldiniz :) iyi forumlar
Öyle mi ne güzel. Demek ki bu meslekten olup araba hastası olan bir ben değilmişim mutlu oldum. :-) Hoşbulduk.

Yalnız bu forumda kullanıcıların keşke isim ve yaş bilgileri standart bir şekilde gösterilse. Bu şekilde olunca hitap etmekte zorluk çekiyorum.