Gönderen Konu: VAFC2 + 01-06 Civic: XYZ Coilover ; Simota Aeroform ; 4-1 Headers ; Kule Gergisi  (Okunma sayısı 6409 defa)

OrKo.st

Satılıklar :

Arkadaşlar bana aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz,

0541 739 40 49 / Orhan

1.
VAFC2 : Sıfır aldım, 3 sene kullandım. Sıfır ayarında tertemiz.

350 TL

2.
XYZ Coilover : Sıfır aldım ve sadece 1 sene kullandım. Yaptığı yolun neredeyse tümünü Ataşehir - Tuzla arası Tem'de yaptı. İlk günkü gibi sağlam.

1300 TL

3.
Simota Aeroform Filtre Kiti : Sıfır aldım, 2 sene kullandım. Sesi derin ve güzel. Vtec2'ler için en verimli short-ram kitlerden biri.

140 TL

4.
ZR 4-1 Headers : Paslanmaz çelik gövde, tork artışı garanti. Uyguladığım anda performans artışı hissettiğim yegane atmosferik uygulamadır. Parçanın durumu temiz.

340 TL

5.
Spoon Kule Gergisi : Yüksek mukavemetli alüminyum alaşım gövdeli, kolay montaj edilebilir.

130 TL

OrKo.st

Akşam mesaisi günceli

BraTo

kule gergisine PM alabilir miyim?

DENON

ayrıca 3 sene kullanılmış ikinci el ürünlerin sıfır fıyatlarında satılması ilginç geldi bana

DENON

kule gergısı spoon değil alutec marka ve sıfır satış fıyatı 110 tl kardeşim

OrKo.st

kule gergısı spoon değil alutec marka ve sıfır satış fıyatı 110 tl kardeşim

Yanlışım yok ise Alutec bunlarmış :

http://www.x-tremetuning.com/shop/index.php?target=products&product_id=3571

http://www.eradtuning.com/index.php?do=catalog/show2&p=46

Ürün benimkinden farklı; sitedeki fiyatlar da yanlış olmalı...

Benim kule gergimi bir arkadaşım yurt dışından ithal etti. Spoon Sports yazısı sıcaklıktan dolayı bozuldu, ben de söktüm. Otomobilime uyguladığım tüm parçaları bilinçli aldım, taktım - taktırdım, kullandım ve söktüm. Doğrusu'nu yazdığıma emin olabilir herkes.

GÜNCEL

OrKo.st

Kullanılmış VAFC2 yurtdışı fiyatları :

http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=vafc2#ptm120784907660

Saygılar.

dersu_06

simota için pm alabilirmiyim vidalarda fln eksik yoktur dmi son olarakta filtrenn durumu nasıldır foto atabilrsen sevinirm dersu_06@hotmail.com

OrKo.st

PM'leri attım GÜNCEL'i

ediz82

ya belkı bıraz abes olucak arkdasım ama  VAFC2 nınne gıbı faydasını gordun..bende almak ıstıoorum ama..

OrKo.st

Hiç abes değil.
Ben faydasını dyno üzerinde ayar yaparak gördüm. Simota filtre + ZR 4-1 headers + kat iptal + Sebring son susturucu olan halimle dyno'ya çıktım. VAFC ayarını sıfırladım. Dyno sonucu motor 114 hp verdi. VAFC ile birkaç ayar denedik, orta devirler düştü yakıtı açtık, yüksek devirlerde daha da yakıt açtık. Sonunda devirlere göre tam gazda vtec açık iken %4 - %9 arası fazla yakıt ayarı yaparak dynoda 118 hp gördük. Daha da yakıtı açmadık, ne olur ne olmaz. Bu kadar bir bütçe ile %7 güç artışı bence başarılı.

Filtre, egzos, dereceli eksantrik, büyük emme manifoldu, kapak taşlama vs. gibi atmosferik uygulamalar yapıldıktan sonra hem motoru fakirde çalıştırmayıp ömrünü uzatmak hem de her devirde daha fazla güç almak için çok kolay kullanımlı ve arabanın içinde şık duran bir ürün. Kullanıp da memnun kalmayanı duymadım.

Cıhat YAVAS

Yanlışınız var kule gergisi alutec marka spoon değil spoon hep aynı tipte üretimde bulunmuştur sizdekiyle uzaktan yakından alakası yok

HAYIRLI SATIŞLAR...

Cıhat YAVAS

SPOON'a örnek teşkil etmesi açısından

OrKo.st

Doğrudur. Benim kule gergimin üzerinde "Spoon Sports" yazıyordu. Belki de farklı bir seriydi bilemiyorum.
Nihayetinde sağlam ve kullanışlı, şık bir ürün.

DENON

Hiç abes değil.
Ben faydasını dyno üzerinde ayar yaparak gördüm. Simota filtre + ZR 4-1 headers + kat iptal + Sebring son susturucu olan halimle dyno'ya çıktım. VAFC ayarını sıfırladım. Dyno sonucu motor 114 hp verdi. VAFC ile birkaç ayar denedik, orta devirler düştü yakıtı açtık, yüksek devirlerde daha da yakıt açtık. Sonunda devirlere göre tam gazda vtec açık iken %4 - %9 arası fazla yakıt ayarı yaparak dynoda 118 hp gördük. Daha da yakıtı açmadık, ne olur ne olmaz. Bu kadar bir bütçe ile %7 güç artışı bence başarılı.

Filtre, egzos, dereceli eksantrik, büyük emme manifoldu, kapak taşlama vs. gibi atmosferik uygulamalar yapıldıktan sonra hem motoru fakirde çalıştırmayıp ömrünü uzatmak hem de her devirde daha fazla güç almak için çok kolay kullanımlı ve arabanın içinde şık duran bir ürün. Kullanıp da memnun kalmayanı duymadım.
biraz komik olmuş bu açıklama

ediz82

tesekkur ederım arkadasım...

OrKo.st

Rica ederim, her zaman.

OrKo.st

Headers satıldı arkadaşlar.

GÜNCELL

OrKo.st

Simota satıldı arkadaşlar.
GÜNCELL

OrKo.st

GÜNCEL

OrKo.st

GÜNCEL

OrKo.st

Ayrıca yeni satılıklar :

1. Sebring Susturucu (oval uçlu) :    110 TL

2. 01-06 Civic katalitik iptal borusu, sensör yanıltmalı : 30 TL

dersu_06

teşekkür ederim simota için hayırlı satışlar sensör yanıltıcılı kat iptalinide alırdım daha önce çıksaydı satlığa

OrKo.st

teþekkür ederim simota için hayýrlý satýþlar sensör yanýltýcýlý kat iptalinide alýrdým daha önce çýksaydý satlýða
Rica ederim gule gule kullan. Pm attim.

Dinendal

xyz için fiyat son mudur?