Gönderen Konu: 2004 ES VTEC satılıktır.  (Okunma sayısı 3558 defa)

escapade

2004 ES VTEC satılıktır.
« : Kasım 30, 2010, 10:39:20 ÖÖ »
Güzel bakımlı hassasiyetle kullanılmış ,yıpranmamış  bir araç.Görmek isteyen arkadaşlar ümraniye imes san. görebilirler.
Tesisat,kule gergisi,19" çelik jant,angel stop,xenon .....dahası

İrtibat Barış :0539 979 9395

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-honda-civic-orjinal-kazasiz-honda-civic-vtec-1-6es-35555928/detay

scarface

Ynt: 2004 ES VTEC satılıktır.
« Yanıtla #1 : Kasım 30, 2010, 10:55:54 ÖÖ »
kardeş es olduğuna emin misin? ls gibi geldi bana. sunroof ve sis farı göremedim ben.

escapade

« Yanıtla #2 : Kasım 30, 2010, 11:34:18 ÖÖ »
kardeş es olduğuna emin misin? ls gibi geldi bana. sunroof ve sis farı göremedim ben.
siz es ve ls arasındaki farkların neler olduğunu araştırırsanız daha faydası olacaktır.Es olmasa neden es vtec yazayım .İyi günler kardeşim :D

scarface

« Yanıtla #3 : Kasım 30, 2010, 11:37:44 ÖÖ »
yanlışlıkla yazmış olabilirsiniz diye düşünmüştüm... ben es'lerin hepsinde sis ve sunroof var diye biliyordum.

escapade

« Yanıtla #4 : Kasım 30, 2010, 11:43:52 ÖÖ »
yanlışlıkla yazmış olabilirsiniz diye düşünmüştüm... ben es'lerin hepsinde sis ve sunroof var diye biliyordum.
sis var zaten 'xenon' kapalıyken siyah görünüyor

on6

« Yanıtla #5 : Kasım 30, 2010, 11:45:48 ÖÖ »
Es ve Ls Modelleri arasındaki enbüyük fark sunroof tur.jant ve lastik ebat farklılığı airbag fazlalığı cd calar özelliği deri direksiyon ve vites topuzu Es in bazı ayrıcalıklarındandır.Sis farı ise ilk cıkan Es modellerinde yoktu.daha sonradan eklendi.Ancak tekrar ediyorum sunroof suz Es modeli ne duydum ne gördüm eğer arac Es ise sanırım resimlerde görünmüyor olabilir..(her iki modelide  o yıllarda sıfır cıkartmama dayanarak söylüyorum.)

ilkeronat

« Yanıtla #6 : Kasım 30, 2010, 11:48:32 ÖÖ »
Es ve Ls Modelleri arasındaki enbüyük fark sunroof tur.jant ve lastik ebat farklılığı airbag fazlalığı cd calar özelliği deri direksiyon ve vites topuzu Es in bazı ayrıcalıklarındandır.Sis farı ise ilk cıkan Es modellerinde yoktu.daha sonradan eklendi.Ancak tekrar ediyorum sunroof suz Es modeli ne duydum ne gördüm eğer arac Es ise sanırım resimlerde görünmüyor olabilir..(her iki modelide  o yıllarda sıfır cıkartmama dayanarak söylüyorum.)
sunroof otomatik vites ES lerde standart Manuel viteslerde ise opsiyoneldi. sis fari her iki medel icin opsiyoneldi.

scarface

« Yanıtla #7 : Kasım 30, 2010, 11:51:01 ÖÖ »
ok, şimdi oldu. hayırlı satışlar diliyorum.

escapade

« Yanıtla #8 : Kasım 30, 2010, 11:54:11 ÖÖ »
konu es ve ls arasındaki farklar değil .Araç ES vtec bakmak isteyen herkes gelsin buyursun çayımızda var çorbamızda.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-honda-civic-orjinal-kazasiz-honda-civic-vtec-1-6es-35555928/detay

DENON

« Yanıtla #9 : Kasım 30, 2010, 11:58:57 ÖÖ »
eslerın hepsinde sunroof yoktur arkadaşlar , dikiz aynaları ısıtmalıdır 4 hava yastıgı vardır, arka frenler de dısktır ama hepsınde sunroof olmaz, bılıp bılmeden satan arkadaşa yüklenmeyınız

on6

« Yanıtla #10 : Kasım 30, 2010, 12:03:22 ÖS »
sunroof otomatik vites ES lerde standart Manuel viteslerde ise opsiyoneldi. sis fari her iki medel icin opsiyoneldi.

Ben 2004 kasım ayında düz vites es aldım.böyle bir ayrım yoktu.bir yıl sonra otomatik es aldım yine bana böyle bir opsiyon sunulmadı.daha sonra ls modelini aldım düz ondada sunroof opsiyonu yoktu.bilgilerim güncel dir..hatta o senelerde ls modellerinin direkt yurtdışından ithal edildiği es modellerininde turkiye montaj olduğu söylenmişti (bu bilgiler sadece bir bayii için değil tüm marmara bölgesindeki  honda bayileri  için gecerli bilgilerdir. taramıştım en iyi fiyat için)

konu es ve ls arasındaki farklar değil .Araç ES vtec bakmak isteyen herkes gelsin buyursun çayımızda var çorbamızda.

Hayırlı satışlar..farklar ne dendiği için bildiklerimii paylaştım.

ilkeronat

« Yanıtla #11 : Kasım 30, 2010, 02:01:31 ÖS »
http://img218.yukle.tc/image.php?id=779Document_13.jpg#
arkadaslar yukarda elimdeki brosurun taranmis kopyasini bulacaksiniz. sunroof manuel viteste opsiyonel (ES icin) (yukarda da belirtmistim) otomatikte standart (ES icin). brosure de inanmayan varsa buyursun gelsin adanaya bizde var gosterelim canli canli. sahibindene girip biraz aratma yapin manuel vites ES lerde goreceksiniz. bu mesaj bu konuda lutfen son mesaj olsun, detay isteyen alttaki link ve onun icindeki diger linkleri okuyabilir.

on6

« Yanıtla #13 : Aralık 01, 2010, 09:07:21 ÖÖ »
arkadaslar yukarda elimdeki brosurun taranmis kopyasini bulacaksiniz. sunroof manuel viteste opsiyonel (ES icin) (yukarda da belirtmistim) otomatikte standart (ES icin). brosure de inanmayan varsa buyursun gelsin adanaya bizde var gosterelim canli canli. sahibindene girip biraz aratma yapin manuel vites ES lerde goreceksiniz. bu mesaj bu konuda lutfen son mesaj olsun, detay isteyen alttaki link ve onun icindeki diger linkleri okuyabilir.

Saol arkadaşım.
Beni bilgilendirdiğin için.Ben zaten idda etmedim sadece bildiklerimi paylaştım.Bu konu içinde Adanaya gelmeyiz .Adanaya gelsek gelsek meşhur adana kebabını yemeğe geliriz.(8-10 metre olan meshur kebabacıda)

ilkeronat

« Yanıtla #14 : Aralık 01, 2010, 10:21:27 ÖÖ »

Saol arkadaşım.
Beni bilgilendirdiğin için.Ben zaten idda etmedim sadece bildiklerimi paylaştım.Bu konu içinde Adanaya gelmeyiz .Adanaya gelsek gelsek meşhur adana kebabını yemeğe geliriz.(8-10 metre olan meshur kebabacıda)
gelin tabi arkadaslar her zaman bekleriz. bu arada satilik ilani pert oldu kusura bakma :)