Gönderen Konu: S2000 ile İlgili Yaşadığınız bir olay veya Anı...  (Okunma sayısı 43201 defa)

Bad Boy Baby

• Ziyaretçi
S2000 ile İlgili Yaşadığınız bir olay veya Anı...
« : Mayıs 19, 2009, 03:33:02 ÖS »
evet arkadaşlar S2000 ile İlgili Yaşadığınız bir olay veya Anı var mı ? =)

hakangunister

• www.osgun.com.tr
Ynt: S2000 ile İlgili Yaşadığınız bir olay veya Anı...
« Yanıtla #1 : Mayıs 20, 2009, 05:37:44 ÖS »
Alp ilk mesajı ben yollayayım. Bu olay çok taze yani 19 mayıs ta oldu... Sana bahsettiğim organizasyona gittim dün izmit körfez pistinde 20 ye yakın s2000 vardı... hangisine bakacağımı şaşırdım. başım döndü... mükemmeldi tek kelime ile :)

Bad Boy Baby

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mayıs 20, 2009, 05:43:44 ÖS »
Alp ilk mesajı ben yollayayım. Bu olay çok taze yani 19 mayıs ta oldu... Sana bahsettiğim organizasyona gittim dün izmit körfez pistinde 20 ye yakın s2000 vardı... hangisine bakacağımı şaşırdım. başım döndü... mükemmeldi tek kelime ile :)

ona pm attım baba :D

başka anın var mı ? eskilerden ?  =)

valla benim küçük 1 anım var istinye parktayken yanımdan bir s2000 geçmişti o yankıyla sesi deliydi ve o anda etkilenmiştim =))

sinem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mayıs 20, 2009, 06:08:11 ÖS »
ınternetten vıdeolara bakerkn gayet yasıomus gbı hıssedıorm muhtesem bısı o ya:)

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #4 : Mayıs 21, 2009, 04:44:30 ÖS »
Alp inan bende s2000 ile ilgili hikaye çok... Geçenler de 4.levent in orada bir pilavcı var... Bir baktım önünde 3 tane s2000...dörtlüler yanıyor hepsinde... ikisi siyah biri gri... arka arkaya duruyorlar kız gibilerdi valla... İçim gitti... Sonra içimden dedim allahım bana da nasip et şu arabayı...

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #5 : Mayıs 21, 2009, 05:00:51 ÖS »
Bir tane daha anlatayım. Geçen yaz oldu bu olay. Kavşaktayım. Kırmızı ışıkta bekliyorum altımda Toyota Yaris var :)
Yanımda da annem var... Sol taraftan dönen araçlar için yeşil ışık yandı bize yanması için 20 saniye falan var... ben annenle konuşuyorum kafam ona dönük yani... bir  ekzoz sesi duydum hemen kafamı çevirdim... bir de ne göreyim... Kırmızı s2000.... hafifte yanlayarak döndü... bir göreceksin asfalt ağlıyor öyle tatlı gidiyor ki :) tabi ben delirdim... Bize yeşil yanmasına 7-8 saniye falan vardı ben bastım gaza geçtim kırmızıda yandan arabalar çıkıyor, kornaya basıyorlar falan ama ben takar mıyım yetişçem s2000e anneme yakından göstermek için... Allahtan adam yavaş gidiyormuş çok geçmeden geldim yanına. Baktı annem : güzelmiş sana yakışır falan dedi :) ondan sonra adam önümüzdeki ışıklardan sola döndü bende düz devam ettim ama aklım orada tabi... şuan yazarken bile heycanlandım :) hala unutamıyorum o anı...

Bad Boy Baby

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Mayıs 21, 2009, 06:22:26 ÖS »
ınternetten vıdeolara bakerkn gayet yasıomus gbı hıssedıorm muhtesem bısı o ya:)

sinem senin yok mu bi hikayen internettle mi kaldın..:D

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #7 : Mayıs 21, 2009, 06:27:59 ÖS »
oturunca kalkmak canım istemedi :D :D :D :D :D

Bad Boy Baby

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Mayıs 21, 2009, 06:50:05 ÖS »

farklı bişiler lazım =))

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #9 : Mayıs 21, 2009, 07:01:26 ÖS »

farklı bişiler lazım =))
onun gibi bişey yok ki ;) farkı orda :D

S2000_YAMAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Mayıs 26, 2009, 12:34:50 ÖS »

valla benim küçük 1 anım var istinye parktayken yanımdan bir s2000 geçmişti o yankıyla sesi deliydi ve o anda etkilenmiştim =))

İstinye Parktakinin plakası neydı

et302gti

« Yanıtla #11 : Mayıs 26, 2009, 01:23:16 ÖS »
sevdiğim tek spor arabadır kendileri, off off inş benimde olur...

Bad Boy Baby

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Mayıs 26, 2009, 04:33:06 ÖS »

İstinye Parktakinin plakası neydı

göremedim...sese baktım bakar bakmaz da gitti zaten

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #13 : Mayıs 26, 2009, 05:49:40 ÖS »
s2000_yaman arkadaşım bence o geçen kesin sensin  :)  :) plakayı sorduğuna göre :) yanlış hatırlamıyorsam sen s2000 tr forumada takılıyon. seni tanıyorum oradan. Buraya da hoş geldin... keyifli bir forumdur... özellikle s2000 hakkında senin gibi arabayı bilen s2000 e sahip olan üstadların bilgilerine ihtiyacımız var...değerli yorumlarının devamını bekliyoruz...

Bad Boy Baby

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Mayıs 26, 2009, 05:52:44 ÖS »
belki de :D evet üstad sennde tavsiyelerine ihtiyacımız olacak...

S2000_YAMAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Mayıs 26, 2009, 07:02:44 ÖS »
Tesekkurler arkadaşlar...

Bad Boy Baby

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Mayıs 26, 2009, 07:05:47 ÖS »
Tesekkurler arkadaşlar...

sen miydin aga onu demedin ?  :D

S2000_YAMAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Mayıs 26, 2009, 07:10:00 ÖS »
valla bendim heralde sık gittiğim bir yer o yüzden sordum zaten...:)

Bad Boy Baby

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Mayıs 26, 2009, 07:39:39 ÖS »
valla bendim heralde sık gittiğim bir yer o yüzden sordum zaten...:)

vay ş........ demiştim :D belki sen değilsindir :D :D mart ayıydı..

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #19 : Mayıs 26, 2009, 10:31:55 ÖS »
s2000_yaman arkadaşım bir şeey soracağım sana. sen s2k için 2. el piyasasını nasıl değerlendiriyorsun? Yaz başı olduğu için fiyatlar uçuyor bana göre. senin de görüşlerini merak ettim... aslında sen s2k sahibi olduğun için takipte etmeyebilirsin ama ben gene sormak istedim....

S2000_YAMAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Mayıs 27, 2009, 06:17:47 ÖS »
Açıkcası pek takip edemiyorum ama illaki 2.el bir s2000 düşünüyorsanız , aracın yılına bakmamalısınız , öncelikle fiyatı ve araçta neler olduğu..

ben 2. el alacak olsam su an arabanın stock olmasını tercih ederdim..

Aracı kendi tercihlerinle donatmak kadar guzel bi duygu yok bence..Seninde kişilğini yansıtıyor az biraz da..

Baktıgım kadarıyla fiyatlar su aralar biraz fazla , ama yaz mevsiminden sonra kışa doğru düşecektir...

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #21 : Mayıs 27, 2009, 11:11:03 ÖS »
Yorumların için teşekkür ederim Yaman sağolasın...

illusion

« Yanıtla #22 : Mayıs 28, 2009, 05:54:40 ÖS »
tekstil kentin civarlarında tem de gidiyorum,arkadan xenonları parlayan ve zıplaya zıplaya gelen bir araba gördüm,araba porsche carrera..malum s2000 6000 devirin altında gti ayarında bir araba oldugunda 2 vites birden ufalttım ve basladık oynamaya,ben öndeyim o arkada, trafikte bir takım sakıncalı hareketlerle ilerledik ve ben s2000 ile yapılacak en buyuk hatayı yapıp vites kaçırdım,adam tren gibi uzadı yanımdan...ilerde tekrar yakaladım,bir süre trafikte sakıncalı şekilde dip dibe ilerledik ve g.osmanpaşa sapagından sonra önümüz açıldı,o an ilk dediğim şey tamam filmin bundan sonrasını biliyorum porshe uzar gider ama arayı açamadı,sadece ufacık bir fark oldu ki oda aradaki 140 kusur beygirin farkı olsun..trafiğin az bir yogunlasmasıyla tekrar öne geçtim...ve etilere kadar adam 3 defa arkadan bana çarpıcak pozisyona gelicek kadar zıvanadan çıkıp gazladı...bunu yazmamın sebebi carrera 4s geçtim değil,trafikte en kötü arabalar bile şöförüne göre birbirini geçebilir ama ikimizinde önü açıkken ve gaza gelmiş bir şekilde gazlıyorken s2000 le arayı açamaması bu aracı eglence amaçlı kullanmanın dısında saygı duymamı sagladı...

Bad Boy Baby

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Mayıs 28, 2009, 06:56:35 ÖS »
tekstil kentin civarlarında tem de gidiyorum,arkadan xenonları parlayan ve zıplaya zıplaya gelen bir araba gördüm,araba porsche carrera..malum s2000 6000 devirin altında gti ayarında bir araba oldugunda 2 vites birden ufalttım ve basladık oynamaya,ben öndeyim o arkada, trafikte bir takım sakıncalı hareketlerle ilerledik ve ben s2000 ile yapılacak en buyuk hatayı yapıp vites kaçırdım,adam tren gibi uzadı yanımdan...ilerde tekrar yakaladım,bir süre trafikte sakıncalı şekilde dip dibe ilerledik ve g.osmanpaşa sapagından sonra önümüz açıldı,o an ilk dediğim şey tamam filmin bundan sonrasını biliyorum porshe uzar gider ama arayı açamadı,sadece ufacık bir fark oldu ki oda aradaki 140 kusur beygirin farkı olsun..trafiğin az bir yogunlasmasıyla tekrar öne geçtim...ve etilere kadar adam 3 defa arkadan bana çarpıcak pozisyona gelicek kadar zıvanadan çıkıp gazladı...bunu yazmamın sebebi carrera 4s geçtim değil,trafikte en kötü arabalar bile şöförüne göre birbirini geçebilir ama ikimizinde önü açıkken ve gaza gelmiş bir şekilde gazlıyorken s2000 le arayı açamaması bu aracı eglence amaçlı kullanmanın dısında saygı duymamı sagladı...

teşekkürler..iyiyimş...yani 140 hp ye rağmen kıçından ayrılmıyor s2000 mükemmel..;)

yamansen

« Yanıtla #24 : Mayıs 28, 2009, 07:06:03 ÖS »
adam gaza dokunmamıştır bile bende bu tarz araba olsa hep oynarım arkama gelince ayarı bi veririm : ) bende anlatıyım bari bi anımı ulusun orda yeni yol var sağ tarafı yeni ulus sitesine bakıyor orda gazlayarak gelirken 2 arabanın arasına daldım 2 şeritlık yolda 4 e koydum arabanın g.tu basladı saga sola kaymaya aman gittim dedim o an ne yaptım nasıl kurtardım hatırlamıyorum cok sukur de bi kazam olmadı bugune kadar allah kımseye kaza bela vermesin beyler dikkatli gidin anlık olaylar kurtuluşu olmuyor !