Kullanıcı Adı: Sürekli Bağlı Kal
Şifre:

Kayıt - Gerekli Bilgiler
Kullanıcı adı seçin:
Sadece forumumuzda tanınmanız için kullanılacaktır. Kayıt olduktan sonra profilinizden görünen isminizi değiştirebilirsiniz.
E-Posta:
Buraya kullandığınız geçerli e-posta adresi girin
Şifrenizi seçin:
Şifreyi tekrarlayın:
Resim doğrulaması:
Resimde gösterilen harfleri giriniz
Resimde gösterilen harfleri giriniz
Bot musunuz?:
Bot Koruması
Aktivasyon için gönderilen e-posta; "Gereksiz Posta / Spam" klasörüne gitmiş olabilir. Öncelikle bu klasörü kontrol edin.
Eğer aktivasyon için e-posta almazsanız buraya tıklayarak yeni bir aktivasyon kodu isteyiniz.

TeamHondaTurkey Forum kuralları;

1.-Forum Kuralları, TeamHondaTurkey  Forum Yönetimi tarafından konulmuştur. Değiştirme ve üzerinde değişiklikler yapma yetkisini yönetim gizli tutar.

2.- TeamHondaTurkey Forumu Türkiye Cumhuriyeti Kanunları'na bağlı olarak yönetilecektir. Bu kanunlara aykırı yazı yazmak, propoganda yapmak yasaktır. Bu tip yazı(lar) görüldüğü takdirde derhal silinecektir. Silinmeyen, görülmeyen mesajlar olması durumunda mesaj yazan kişinin IP adresi, özel bilgileri ve mesajı Yetkili Merci'lere teslim edilecektir. Her attıgınız mesajda IP adreslerinizin kaydedildiğini unutmayınız.

3.- Üye olabilmek için, üyelik başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Formda yanlış email adresi belirtildiği takdirde onay e-mail'i elinize ulaşamayacağından, üyeliğinizin aktif hale geçemeyecektir. Bedava e-mail serverlarında (hotmail, yahoo, vs.) gönderilen aktivasyon mail'i Junk Mail klasörüne düşebilir.

4.- Bir kişi ancak tek bir kullanıcı adı ile üye olabilir, birden fazla isimle kaydolduğu anlaşılan kullanıcının bütün hesapları silinecektir.

5.-Üyelerimiz kendi istekleri ile üyelikten çıkamazlar, ancak yönetime geçerli nedenler sunulduğu takdirde silme işlemi gerçekleştirilebilir.

6.-Forum'larda teke tek atışmalar, dışardan gelen tartışmaların devam ettirilmesi yasaktır. Olduğu takdirde, olay kahramanı üyeler uyarı alacaklardır.

7.-Forum içerisinde genel ahlak kurallarına ve Türkiye Cumhuriyeti Kanunları'na uymayan, terbiyesizlik, taciz, ahlaksızlık yapan üyeler hakkında TeamHondaTurkey  Forumu Yönetimi tarafından uygun görülen ceza uygulanacaktır.

8.-Açılan başlık veya atılan mesajların konu ile alakasız olması dahilinde mesaj veya başlık üyeye haber verilmeden, gerektiği yere taşınabilir veya silinebilir.

9.-Foruma yazılan her mesaj yazarın mesuliyetindedir, TeamHondaTurkey.com Yönetimi hiçbir mesajdan sorumlu değildir.

10.- Foruma girişte bu yeni kullanıcılar için yazılmış kuralları okuyup kabul ettikten sonra, üyelik bilgilerini doldurunuz ardından tüm bilgileri kontrol ettikten sonra adminler tarafından üyelik onay mesajınız verilecektir bu mesajın ardından aktivasyonunuzu gerçekleştirmiş olursunuz ve forumu kullanabilirsiniz.

CEZA ve UYGULAMALAR

- No-post : Üye kişinin foruma hiçbir şekilde mesaj atamamasını sağlayacaktır.
- Ban : Kişinin sayfaya ulaşımını tamamen engelleyecektir.


Forum ile ilgili tum soru ve sorunlar icin
im@erser.net


Powered by SMF | SMF © 2006-2008, Simple Machines