Gönderen Konu: Bilgisayarınıza Dünyanın Her Tarafından İnternet Üzerinden Bağlanın  (Okunma sayısı 4761 defa)

VTEC

• Administrator
    • http://www.teamhondaturkey.com
Logmein

Bilgisayarınıza Dünyanın Her Tarafından İnternet Üzerinden Bağlanın (Resimli Anlatim
Evden işteki,isten evdeki bilgisayarınızdaki bilgilerinize ulaşmak yada on line olarak uzaktaki bilgisayara yardım etmek program yüklemek vs... yani explorer pencerenizde başka bir bilgisayarı görebilmek için mükemmel bir program.paket yazılımımız hiç bir şeye gerek duymadan kendisi server a girip yapıyor.Altını çizerek söylemek isterimki programı burda anlatmak istememin sebebi bazen oluyor birine yardım etmek gerekiyor yada ev-iş bilgisayarları arasında bilgi alışverişi yapman gerekiyor tamamıyla bu sebebten anlattım.zaten her kullanıcı kendine bir şifre belirlediği için kötü amaçlı kullanım için değildir.

*Başka bir bilgisayara bağlanmak için esas olan bağlanılacak bilgisayarda programın yüklü olmasıdır ve sizin o bilgisayarın şifresiyle programa girmeniz gerekmektedir.yani evinizdeki yada işyerinizdeki bilgisayarınıza istediğiniz yerden siteye girip şifre bilgilerinizi girdiğinizde ulaşabilirsiniz

kendimize yeni hesap oluşturuyoruz

hesabımızı oluşturduktan sonra bilgisayarımızı eklememiz gerekiyor

yukarıdaki bölüme tıkladığımızda program gerekli yazılımı bilgisayarımıza kurmaya başlıyor

Yükleme tamamlandıktan sonra kurulumu yapıyoruz

Windows açılışında şifre olmayan bilgisayarlar için şifre oluşturuyoruz

sistem ekran ve bilgisayar ayarlarınızı algılıyor mönitörünüzde ekranda kararmalarda olabilir ve kurulum bitiyor

Finishe tıkladıgınızda pencerede bilgisayarınızın sisteme yüklendiğini gösteren bildirimi alıyorsunuz burdan eklediğiniz pc yi görebilirsiniz

Not : Pro sürümü 14 gün test sürümüdür...

Free sürümü bulunmaktadır.

Kullanıcı olmak için : https://secure.logmein.com/createaccount.asp

whitehan

tesekkurler denızım..

Mahir TÜRKMEN

hehe evet ben bununla bağlanıyorum ofise süper bişey :)

honda_team

Çok güzel birşeymiş eline sağlık...

recepyuksel

Teşekkürler.
ADSL'de port falan açmaya gerek yokmu? Gidecegi bilgisayarı nasıl buluyor bu program. ADSL'den evdeki bilgisayara yönlendirme yapmadan nasıl giriyor?
Ben anlamadım o kısmını... Sadece sifre ile olabilecegini sanmıyorum. ADSL tarafınıda anlatabilirseniz daha faydalı olur diye düşünüyorum.

« Son Düzenleme: Mayıs 21, 2008, 04:59:14 ÖS Gönderen: recepyuksel »

Mahir TÜRKMEN

İlk önce üyelik alıyorsunuz ve daha sonra uzaktan bağlanmak istediğiniz makinelere sitedeki programı kuruyorsunuz ve daha sonra siz kendi kullanıcılıgınıza herhangi bir internete bağlı pc den bağlanıp üyeiliğinizi açıyorsunuz ve orada bağlandığınız pc listeleri oluşturuosunuz önemli olan bağlandığınız makinede değil bağlanacağınız makinedede programın kurulu ve açık olması port v.s. yok

Mahir TÜRKMEN

Bilgisayar eklemek için siteye girin üyeliğini açın ve add computer seçeneğini tıklayın gerisi zaten kurulum yapıılıyor.

VTEC

• Administrator
    • http://www.teamhondaturkey.com
Port Adsl vs uğraşmaya gerek yok logmein.com sitesi üyeliğinizin olması yeterli

recepyuksel

Bilgileri için teşekkürler.