Gönderen Konu: vtec makyajsız kasa makyajlanırmı :)  (Okunma sayısı 15799 defa)

mutsuz4

vtec makyajsız kasa makyajlanırmı :)
« : Şubat 11, 2011, 05:04:05 ÖS »
mrb arkadaşlar benim makyazsız kasa vtec2 var. acaba bunun farları , camurlukların yanlarına dolgu yapıp vede tamponu değiştirip makyajlı kasa haline donuşturme imaknımız varmı daha once böyle birşey gören duyan varmı?  aslında cıkmacıdan makyajlı kasanın 2 camurlugu tamponu ve farlarını 550 tl ye buldum acaba buna degermi nedersiniz?

ed35

Ynt: vtec makyajsız kasa makyajlanırmı :)
« Yanıtla #1 : Şubat 11, 2011, 05:42:01 ÖS »
Bence değmez..Ne gerek var? Çokmu istiyorsunuz;ilerde bu harcayacağınız paraları da üzerine ekleyip makyajlı alırsınız..

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #2 : Şubat 11, 2011, 05:45:04 ÖS »
hocam o kasayı makyajlamanız için farlar değişik mesela
tampon+kaput+panjur+farlar+çamurluklar değişmelidir.
bu kadar masrafa makyajLı kasa aLınır heraLde :) :)

mutsuz4

« Yanıtla #3 : Şubat 11, 2011, 07:34:00 ÖS »
arabamdan cok memnunun değiştirmeyi hiç düşünmüyorum. fakkat makyazjlı kasa olsun istiyorum.  kaputun değişmesine gerek yok görünümde.. hepsini buldum aslında  tapon 150 tl farlar 125 tl camurluklarıda farlara göre kesersek olur diye düşünüyorum ... resimdeki gibi camurluga işlem yapılsa sanki olacak gibi.
« Son Düzenleme: Şubat 11, 2011, 07:40:18 ÖS Gönderen: mutsuz4 »

Eren53

« Yanıtla #4 : Şubat 11, 2011, 07:42:55 ÖS »
başka araba alıpta içinde kuşku olacaksa ve arabanı seviyorsan satmak istemiyorsan yapılır tabiki neden olmasın...

ed35

« Yanıtla #5 : Şubat 11, 2011, 07:53:13 ÖS »
Karar sizin ama çamurluk kestirmek filan!.. Yazık olur arabaya,yamalı pohça gibi bişey olacak;makyajlı olacak diye..Yinede beni yanlış anlamayın karar sizin,mal sizin.

vtec38

« Yanıtla #6 : Şubat 11, 2011, 10:14:58 ÖS »
kesmek yerine çamurluklar değişse sanki daha uygun olur gibi

DOHC _06

« Yanıtla #7 : Şubat 11, 2011, 11:18:41 ÖS »
bence ilginç bi fikir  arabanın orjinal parçalarını elletmeyin bi yere saklayın dursun satarken tekrar orjinal olarak satarsınız ancak size şöle bişey diyeyim zamanında bmw e 36 yı birisi e 46 ya çevirmek için uğraşmıştı uzaktan bakınca benzerlik olmuştu ama yakından bakınca farklı bişey çıkmıştı bence değmez gibi ama zevkinize kalmış siz ne kadar makyajlıya çevirsenizde orjinalini tutmuycaktır gibime geliyo.aracın orjinal olması ve duruşundaki dirilik başka bişey eğer resimdeki araba sizinse bence daha tatlı bi araba kurcalamaya lüzum yok.

ahmet290

« Yanıtla #8 : Şubat 12, 2011, 12:55:00 ÖÖ »
2 resme bakınca sanki kaputta deişmesi gerekir gibi geliyo bana

benimde var 2002 ben olsam bozmam orjinalini..

GEKIDO

« Yanıtla #9 : Şubat 12, 2011, 08:16:43 ÖÖ »
iyice araştırmak lazım ama benim hatırladığım öle bir farla falan olmuyo yoksa birçok kişide görürdük araştırmanda yarar var..

IGDIR

« Yanıtla #10 : Şubat 12, 2011, 08:24:57 ÖÖ »
sat al makyajlı kasa boşa arabanın orj bozma satarken de sorun yaşarsın

HLKSLR

« Yanıtla #11 : Şubat 12, 2011, 09:38:20 ÖÖ »
En önemlisi ön panelde değişecek,hiç değmez..

kayaci26

« Yanıtla #12 : Şubat 12, 2011, 05:03:36 ÖS »
Sağ Çamurluk
Sol Çamurluk
Ön Panel
Kaput
Tampon
Sağ Far
Sol Far
Ön Panjur

Değişmeden hiç bir şeye benzemez.....

Bunlarıda hakkını vere vere yaptıracak olursan araya epey para gömersin... DEĞMEZ . . .

aracın kaç model bilmiyorum ama mesela 5.000 TL gibi bir fark vererek fazla binilmemiş, 2006 VTEC ES yi; sunroof u ve orjinal çelik jantları ve 4 disk freni ve 4 hava yastığı ve orjinal CD çaları hatta denk gelirse, Otomatik Kliması ile alabilir... Bir ömür keyifle binersin...

Bu arada aracın da gayet güzel ve temiz görünüyor... Birbirine çok benzeyen arabalardan bir diğerine neden 5.000 TL fark vereyim ki diye düşünebilir... başka alternatifleri de düşünebilirsiniz... Benim kisi sadece somut  düşünce...

Keyifli forumlar...

enginturan

• Engin
« Yanıtla #13 : Şubat 14, 2011, 08:50:33 ÖÖ »
Sağ Çamurluk
Sol Çamurluk
Ön Panel
Kaput
Tampon
Sağ Far
Sol Far
Ön Panjur

Değişmeden hiç bir şeye benzemez.....

Bunlarıda hakkını vere vere yaptıracak olursan araya epey para gömersin... DEĞMEZ . . .

aracın kaç model bilmiyorum ama mesela 5.000 TL gibi bir fark vererek fazla binilmemiş, 2006 VTEC ES yi; sunroof u ve orjinal çelik jantları ve 4 disk freni ve 4 hava yastığı ve orjinal CD çaları hatta denk gelirse, Otomatik Kliması ile alabilir... Bir ömür keyifle binersin...

Bu arada aracın da gayet güzel ve temiz görünüyor... Birbirine çok benzeyen arabalardan bir diğerine neden 5.000 TL fark vereyim ki diye düşünebilir... başka alternatifleri de düşünebilirsiniz... Benim kisi sadece somut  düşünce...

Keyifli forumlar...

+5500

YUNUS MERİÇ

« Yanıtla #14 : Şubat 14, 2011, 09:08:37 ÖÖ »
arkadaşım camurluğu tamponu farları oturtman için ön panelide değiştirmen lazım cok masraflı ama karar senin..

Enginbey

« Yanıtla #15 : Ekim 25, 2016, 09:40:18 ÖS »
Ben 2004 kazalı vtec aldm makyajsz çok makul fiyata yanlz panel çamurluk far aklnza ne geliyosa gereklydi hepsini makyajlı kasaya göre aldm çokta memnun kaldm fakat 6 bin tuttu orjinal ise değmez fakat benim durumumda olan için iyi oluyo