Gönderen Konu: Team Honda Turkey Problemi  (Okunma sayısı 8839 defa)

copil34

Ynt: Team Honda Turkey Problemi
« Yanıtla #25 : Mayıs 14, 2015, 11:59:16 ÖÖ »
Malum arama moturunda Honda ile ilgili ne ararsan ara bu sitede çıkıyor.
Bu sitenin değerini bilmeleri lazım.
Cidden Adminlere birileri ulaşamıyormu.
Gelsinsin burda aşırı zaman harcayan birilerine moderatorlük verdsinler,yazık etmesinler buraya.

oktayoo

• Oktay
« Yanıtla #26 : Mayıs 14, 2015, 01:16:26 ÖS »
Foruma sahip çıkılmalı arkadaşların görüşlerine katılıyorum,bu tür oyunlara gerek yok.Bu forumda geçmişe yönelik çok fazla bilgi var,burayı kaybetmemek lazım.Forumumuz çöktüğünde kim düzeltip yayına alıyorsa,bizlere bilgi amaçlı açıklama yapabilirse kendi adıma çok sevineceğim.

alperd

• alperd
« Yanıtla #27 : Mayıs 14, 2015, 02:32:22 ÖS »

"civichonda2000" ve "hnd"

ikiniz de nedense aynı Tarih olan "Aralık 11, 2014, 05:15:47 ÖS" ve "Aralık 11, 2014, 09:21:53 ÖS"de üye olmuş ikiniz de 1-2 mesaj atmışsınız ikiniz de aynı forumun reklamını yapmışsınız!
Sırf bu sebepten gelmem o siteye belli ki Hack saldırısı da oradan geliyor. Etik değil hoş değil bu çalışma!

Konusu geçen forumun bu forumun hacklenmesiyle alakası yoktur, neye dayanarak bu şekilde yorum yapıyorsunuz bilmiyorum.
Forumun hacklenerek kapandığı yorumu ayrı bir muamma, forum database yüklenmesinden kapanmış ve forum yönetiminin ilgisizliğinden bu zamana kadar kapalı kalma olasılığı bence daha yüksek.
Bu işlerden ne kadar anlıyorsunuz bilmiyorum ama, bu forumun alt yapısı güvensiz ve çok eski bir sürüme ait, kişisel bilgilerinizin çalınma olasılığı da çok yüksek.
Son yorumum windows gibi forum alt yapıları da güvenlik açıklarını kapatmak için güncelleme yayınlar burada kullanılan forum alt yapısı çok eski ve ücretsiz versiyon.
Bu kadar güvenlik açığı olan bir forumu google da sadece arama yaparak isteyen istediğini yapabilir.

Haklısınız o forumun bu forumdaki sorunla alakası olduğuna dair bir kanıtım yok ama şüphelenmemek elde değil şu şartlarda.

alperd

• alperd
« Yanıtla #28 : Mayıs 14, 2015, 02:42:20 ÖS »
Alper abi bahsettiğin hacklemişlerdir dediğin forumda ben de yer alıyorum ve kurucusunu da tanıyorum. Siteye emek veriyoruz, burada çok bilgi edindim hakkını yiyemem ama o bilgi edindiğim insanlar da ne yazık ki artık buraya uğramıyorlar. Seninle de az çok paylaşımımız oldu o yüzden bilgi sahibi olmadan bu tür yorumlar yapmazsan sevinirim :) Seni de foruma bekleriz.

Evet haklısın emin değilim ama şüphelenmemek elde değil.
Çok itici şeyler böyle reklamlar.
Ben almayım Can sana kolay gelsin iyi forumlar.

can3520

« Yanıtla #29 : Mayıs 14, 2015, 03:00:28 ÖS »
Herkes bir anda dedektif kesilmiş de ne reklam yaptığımız var ne de başka bir şey :) Hatta araştırırsanız o kaydolan insanların farklı yerlerde olduğunu da görürsünüz. Hayır yani buradaki hiç kimse tek bir forumu takip etmiyor. Tech ve donanımı takip eden bir sürü insan var. Bu siteye saldırı yapmak gibi bir niyet de olamaz kimseye bir yararı olmaz bunun. Kendim de belirttim ben 2012de üye olmuştum çok bilgi edindim fakat eski ortamı göremiyorum dedim. Farklı forum arayışına herkes giriyor, merak ederseniz oraya da bekleriz yani kimsenin alınıp gücenmesine gerek yok :) Burada aktif olanlara moderatörlük verilsin burası yeniden kalkınır haklısınız, güzel de olur. Emek verilen hiçbir platformu kötülemeye gerek yok.

alperd

• alperd
« Yanıtla #30 : Mayıs 14, 2015, 03:31:58 ÖS »
Herkes bir anda dedektif kesilmiş de ne reklam yaptığımız var ne de başka bir şey :) Hatta araştırırsanız o kaydolan insanların farklı yerlerde olduğunu da görürsünüz. Hayır yani buradaki hiç kimse tek bir forumu takip etmiyor. Tech ve donanımı takip eden bir sürü insan var. Bu siteye saldırı yapmak gibi bir niyet de olamaz kimseye bir yararı olmaz bunun. Kendim de belirttim ben 2012de üye olmuştum çok bilgi edindim fakat eski ortamı göremiyorum dedim. Farklı forum arayışına herkes giriyor, merak ederseniz oraya da bekleriz yani kimsenin alınıp gücenmesine gerek yok :) Burada aktif olanlara moderatörlük verilsin burası yeniden kalkınır haklısınız, güzel de olur. Emek verilen hiçbir platformu kötülemeye gerek yok.

İtici dediğim reklam türü ilk sayfada kalanlardı sana dememiştim.
HONDA'da çok fazla forum oldu, bilgi ve insanlar çok dağıldı. Hayırlısı bakalım...

kacaman

« Yanıtla #31 : Mayıs 16, 2015, 05:49:05 ÖÖ »
takip

BugraH4N

« Yanıtla #32 : Mayıs 18, 2015, 11:02:22 ÖS »
2 tane saglam honda forumu vardı 2sinde de yoneticiler gorev devri yapamadıgından ziyan oldu. ilgilenemeyecekseniz vereceksiniz yonetimi birine.

su an durum su herkes kendi kasasına gore bi gurup kurup oralarda toplanıyorlar. bunundakısmen artı ve eksileri var.cesitlilik azalırken kisi olarak daha az ama daha hedef odaklı guruplar olustu.

bestami_1

« Yanıtla #33 : Mayıs 19, 2015, 05:57:20 ÖÖ »
bende burayı pek anlamıyorum acayıp bır arada giremıyordum demmeki kapalıymıs kımler neden hacklesin onuda anlamadım

avans

« Yanıtla #34 : Mayıs 26, 2015, 10:28:53 ÖS »
pişt :)

kacaman

« Yanıtla #35 : Mayıs 26, 2015, 10:40:44 ÖS »
yedi yıldır bu sitedeyim, tanıştığım ve halen görüştüğüm arkadaşlarım oldu, seviyeli bir site olmuştur çoğunlukla, yeniden canlandırılabilir mi yada eski ortam yakalanabilir mi diye bir araştırmak gerek, face de sitenin uzantısı var fakat bu sitenin canlı kalması taraftarıyım.

gocebes7

• Gocebes7
Ynt:
« Yanıtla #36 : Mayıs 26, 2015, 10:49:40 ÖS »
Acıkcası pek aktif değil site.
Bi kaç forum daha var o boşlukta oralara tanışmıştım daha seri olan forumlar gerçekten ve aktif.
Umarım burasıda toparlanır.
Gün içinde takipteyim ama sayıyor oldugu yerde

avans

« Yanıtla #37 : Mayıs 27, 2015, 09:40:32 ÖS »
yedi yıldır bu sitedeyim, tanıştığım ve halen görüştüğüm arkadaşlarım oldu, seviyeli bir site olmuştur çoğunlukla, yeniden canlandırılabilir mi yada eski ortam yakalanabilir mi diye bir araştırmak gerek, face de sitenin uzantısı var fakat bu sitenin canlı kalması taraftarıyım.
güzel adamsın vesselam.

alperd

• alperd
« Yanıtla #38 : Mayıs 28, 2015, 10:43:23 ÖÖ »
En azından artık Google'da aratınca ana sayfa çıkıyor :)

kacaman

« Yanıtla #39 : Mayıs 28, 2015, 02:35:40 ÖS »
güzel adamsın vesselam.
eyvallah.

siriussahin

• Şahin
« Yanıtla #40 : Mayıs 29, 2015, 09:17:16 ÖÖ »
bence kan kaybediyor forum olayını zayıflatan facebook gruplarıdır yapacak birşey yok.

münzevi

• Co-Admin
« Yanıtla #41 : Haziran 04, 2015, 10:21:54 ÖÖ »
Yine elektrikler gitti. Artık bu iş kabak tadı vermeye başladı. Belli ki moderatörler artık site ile ilgilenemiyorlar, neden bayrağı devretmek bu kadar zor gelir ki?

Eren53

« Yanıtla #42 : Haziran 04, 2015, 12:35:27 ÖS »
ne güzel siteydi zamanında.şimdi buraya oğrayan bi mod bi yöneteci bile kalmamış yazık

BugraH4N

« Yanıtla #43 : Haziran 04, 2015, 11:31:55 ÖS »
o değil facesayfasında adamın birireklem paylasıp duruyor oraya bile bakan yok