Kullanıcı Adı: Sürekli Bağlı Kal
Şifre:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1] Yazdır
Gönderen Konu: Fd6 yutkunma  (Okunma Sayısı 293 defa)
TURGUT 48

Yer: Muğla
Otomobil: Honda
Şu Anda Sitede Değil

« : Mayıs 12, 2017, 10:18:09 ÖS »

Arkadaşlar aracım 2011 Fd6 manuel benzinli lpg yok. sıkıntım vites değiştirdikten sonra gazpedalına bastığım zaman birkere yutkunma gibi veya birşey arkadan tutup salıveriyor gibi yapıyor klima açık veya kapalı farketmiyor devir 2800 de kardan 36.ve72. Bunu hissettiriyor. Sonra araçla hızlanırken kesik, kesik hızlanıyor. Yetkili serviste 100000 bin bakımında bujiler, havafiltresi, yağ, ve filtreler kelebek temizliği ve adaptasyon yapılanlar, değişenler budur motor arıza ışığı yok. Yaşamış olduğunuz duyduğunuz birşeyler varsa yardım ediniz.
mu§tafa01

Yer: adana
Otomobil: Premium FD6 2012 M/T
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #1 : Mayıs 13, 2017, 12:02:45 ÖÖ »

Arkadaşlar aracım 2011 Fd6 manuel benzinli lpg yok. sıkıntım vites değiştirdikten sonra gazpedalına bastığım zaman birkere yutkunma gibi veya birşey arkadan tutup salıveriyor gibi yapıyor klima açık veya kapalı farketmiyor devir 2800 de kardan 36.ve72. Bunu hissettiriyor. Sonra araçla hızlanırken kesik, kesik hızlanıyor. Yetkili serviste 100000 bin bakımında bujiler, havafiltresi, yağ, ve filtreler kelebek temizliği ve adaptasyon yapılanlar, değişenler budur motor arıza ışığı yok. Yaşamış olduğunuz duyduğunuz birşeyler varsa yardım ediniz.

tekleme gibi sanırıım benzinde pislik olabilirmi veya benzin filtresini hiç değiştirdinizmi diye düşünüyorum
RADYOLOJOGY

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #2 : Haziran 07, 2017, 12:35:44 ÖS »

aynı sorunlar bendede var benım kı lpg li ayno sorunları yapıyor bende bakımlarını yaptırdım düzelmedi son çare bide baskı balatıyı değiştirecem
RADYOLOJOGY

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #3 : Haziran 17, 2017, 08:12:49 ÖÖ »

ben baskı balatada değiştirdim yine aynısını yapıyor
zipci

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #4 : Haziran 19, 2017, 11:34:00 ÖS »

çözüm alt motor kulağı gitmiş tecrübe ile sabit
Sayfa: [1] Yazdır 
« önceki sonraki »
Gitmek istediğiniz yer: