Kullanıcı Adı: Sürekli Bağlı Kal
Şifre:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 [2] 3 Yazdır
Gönderen Konu: VSA ile ilgili bilgi  (Okunma Sayısı 15609 defa)
altunparmak

Şu Anda Sitede Değil

Kadir Altunparmak

« Yanıtla #20 : Aralık 19, 2008, 09:23:33 ÖS »

aracınız otom. ise ıslak zemınde denemezi öneririm...
mechanicer

Şu Anda Sitede Değil

Bende koyjamm...

« Yanıtla #21 : Aralık 19, 2008, 09:23:53 ÖS »

FAZLA ZORLAMADAN KASIT SORUN CIKACAGINDAN DEGIL ZATEN SISTEMIN AMACI TEHLIKE ANINDA ARACI DENGEDE TUTMAK SENDE DEVREYE SOKCAM DIE KENDINI TEHLIKEYE SOKMA DEMEK ISTEDIM.. SEN BILIRSIN GENEDE ARTI NEDEN BU LAMBANIN YANDIGINI GORMEGI ISTEDIGINIZIDE ANLAMADIM ? GEREK YOK BENCE..

Toyota & Honda Pro.Technıcıan

Honda Plaza Cem - ID technıcıan
oracle

Yer: Almanya
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #22 : Aralık 19, 2008, 09:24:24 ÖS »

imzadaki eski arabam şu an bendede elegance mevcut,yasadığım için biliyorum sistemi

"I love this car"
Mahir TÜRKMEN

Yer: BursA
Otomobil: CiviC
Şu Anda Sitede Değil

akıllıDELi

« Yanıtla #23 : Aralık 19, 2008, 09:25:12 ÖS »

FAZLA ZORLAMADAN KASIT SORUN CIKACAGINDAN DEGIL ZATEN SISTEMIN AMACI TEHLIKE ANINDA ARACI DENGEDE TUTMAK SENDE DEVREYE SOKCAM DIE KENDINI TEHLIKEYE SOKMA DEMEK ISTEDIM.. SEN BILIRSIN GENEDE ARTI NEDEN BU LAMBANIN YANDIGINI GORMEGI ISTEDIGINIZIDE ANLAMADIM ? GEREK YOK BENCE..

Tamam ben yanlış anlamışım o zaman cevap için teşekkürler Smiley

küçük harf kullanım kuralımız var bide bizim Smiley
yorumdk

Yer: istanbul
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #24 : Aralık 19, 2008, 09:26:45 ÖS »

arkadaslar ben tamamen tecrube olsun dıye merak ettıgımden bunu gormek ıstıorum hem de suruş performansım ve kullanım detaylarımı duzenlemek ıcın

İNSAN Kİ HASRETİ KADAR, BELKİ BİN SEVDA, BİN AYRILIK FAKAT BİR AŞK, BİR İNTİHAR, BİR ÖMRE ANCAK SIĞAR....
oracle

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #25 : Aralık 19, 2008, 09:26:52 ÖS »

Allah kimseye gerçekten işe yarayıp yaramadığını göstertmesin

"I love this car"
Mahir TÜRKMEN

Şu Anda Sitede Değil

akıllıDELi

« Yanıtla #26 : Aralık 19, 2008, 09:27:33 ÖS »

niye yahuuu becerebilsem bende yanlarım heppp VSA hissede hissede Smiley
yorumdk

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #27 : Aralık 19, 2008, 09:28:54 ÖS »

yaaaa mahır o zaman spın ata ata gıdeceksın baska care yok oracle dedıgı dogru o ayrı bır konu ama bu sıstem sayesındede kazalardan kurtulmak guzel bırsey

İNSAN Kİ HASRETİ KADAR, BELKİ BİN SEVDA, BİN AYRILIK FAKAT BİR AŞK, BİR İNTİHAR, BİR ÖMRE ANCAK SIĞAR....
altunparmak

Şu Anda Sitede Değil

Kadir Altunparmak

« Yanıtla #28 : Aralık 19, 2008, 09:29:32 ÖS »

aynen mahır kardeşim

yanlamak sanattir Sırıtma
oracle

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #29 : Aralık 19, 2008, 09:31:05 ÖS »

yahu yanlıyacaksanız direk vsa off olucak o zaman tadı çıkar kendini güvene alınca riskin tadımı kalır  Rolf

"I love this car"
yorumdk

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #30 : Aralık 19, 2008, 09:32:48 ÖS »

Smiley arkadaslar harika yavvv oracle dedıgın dogru HIZLI YAŞA GENÇ ÖL  diyorum bende bu kadar risk olduktan sonra

Mahir TÜRKMEN

Şu Anda Sitede Değil

akıllıDELi

« Yanıtla #31 : Aralık 19, 2008, 09:34:03 ÖS »

Sonunda ben belediye başkanına alayına mektup yazıcam millet veriyo parasını kiralıyo halı sahayı rahatlıyo biz de artık bir pist kiralayabilelimde sizde bize serseri demekten vazgeçin ! Smiley
yorumdk

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #32 : Aralık 19, 2008, 09:35:40 ÖS »

ne gerek var formula 1 e davet edeyim seni pıstın krali burda KAYDIRA KAYDIRA gidersin

Mahir TÜRKMEN

Şu Anda Sitede Değil

akıllıDELi

« Yanıtla #33 : Aralık 19, 2008, 09:36:46 ÖS »

Walla hayır demem Smiley kandırmak yok ama boşuna heyecanlandırmayın insanı Cheesy
Mahir TÜRKMEN

Şu Anda Sitede Değil

akıllıDELi

« Yanıtla #34 : Aralık 19, 2008, 09:38:00 ÖS »

VS TYPE-RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR Tongue
yorumdk

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #35 : Aralık 19, 2008, 09:38:41 ÖS »

buralarda basılıor ben kendi arabamla 230 yaklasıtım suan 260 ları gormeyı hedeflıorum yolu bos bulursam otoban yan yolda

oracle

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #36 : Aralık 19, 2008, 09:44:00 ÖS »

neresiymiş burası merak ettim normal yolda 230 biz izmirde otobanda anca yapıyoruz o hızı şehir içi bi felaket zaten yollar delik deşik.

"I love this car"
yorumdk

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #37 : Aralık 19, 2008, 09:53:28 ÖS »

ıstanbulda otobanda yapabilirsin ama gece ilerleyen saatlerde yada otoban baglantı yollarında ben kendim yaptim biliorum cıvıcle 225 e ciktim dahada cikicam avrupadan anadolu yakasina gecistede yapılabilir belirli noktalarda

mechanicer

Şu Anda Sitede Değil

Bende koyjamm...

« Yanıtla #38 : Aralık 20, 2008, 12:22:49 ÖÖ »

yenı kasa  cıvıc ıle yanlamanı vıdeo ya cekersen sevınırım. merak edıyorum nasıl drıft yapıldıgını onden ceker cıvıc ıle ve motor ayarları bukadar sıkı ve kısıtlı olan ekonomı aracı ıle.

Toyota & Honda Pro.Technıcıan

Honda Plaza Cem - ID technıcıan
metin16

« Yanıtla #39 : Aralık 20, 2008, 12:39:28 ÖÖ »

Bence aracınızı hiç riske atmayın metin kardeşimizin dediği gibi zaten konuyu kendisi açıklamış... VSA Sistemi açıkken  drıft yapmak imkansızdır. Zorlamayın kaş yapayım derken göz çıkarmayın o bir özelliktir. Hissettiği zaman devreye girer işlemi bittikten sonra lamba söner eğer ki arıza olursa devamlı yanar sönmez. VSA denge kontrol sistemidir ve araç kendini kontrolsüz hissederse bu özellik devreye girer. Drıft yaparken özellik hasar görürse HTR iyi yapmamış demyin sonra...
Sayfa: 1 [2] 3 Yazdır 
« önceki sonraki »
Gitmek istediğiniz yer: