Gönderen Konu: FAR TEMİZLEME  (Okunma sayısı 6802 defa)

klc-ozhn

FAR TEMİZLEME
« : Kasım 11, 2013, 03:30:13 ÖS »
Ankarada Far temizliği yapılır. Sararan , solan farlar temizlenir. Meguiars ürünler kullanılmaktadır. Yaptırmak isteyenler pm atabilir.

klc-ozhn

Ynt: FAR TEMİZLEME
« Yanıtla #1 : Kasım 13, 2013, 09:32:52 ÖÖ »
Uygun fiyat. Güncel

klc-ozhn

« Yanıtla #2 : Kasım 16, 2013, 04:49:39 ÖS »
FAR TEMİZLENİRR

paradigma

« Yanıtla #3 : Kasım 27, 2013, 01:25:39 ÖS »
şu reklamı siler misiniz?

klc-ozhn

« Yanıtla #4 : Aralık 03, 2013, 08:16:59 ÖÖ »
Ne reklamı ?

paradigma

« Yanıtla #5 : Aralık 03, 2013, 09:50:45 ÖÖ »
Bu alan problemlerin ve çözümlerinin yazıldığı alan, sen temizleriz farınızı diyosun hocam. Bana far şöyle temizlenir, işte videosu, resmi, temizlerken şuna dikkat edin falan desen reklam demem, yardımcı oluyorsun derim ama sen temizleyelim getirin diyosun. Sahibinden.com'a yazsan ilan vermiş olursun. Burada yazacaksan bence ilanlar kısmında arananlara yazmalısın, müşteri arıyorum diye.

klc-ozhn

« Yanıtla #6 : Aralık 05, 2013, 08:02:26 ÖÖ »
Sonuçta farın sararması problemdir. Bende çözümünü yapıyorum ;)  elimde ürünlerim var ve temizletmek isteyen arkadaşlar varsa yardımcı olurum
Cok istiyorsan foto koyuyum senin için ;)

paradigma

« Yanıtla #7 : Aralık 05, 2013, 09:05:20 ÖÖ »
ben foto falan istiyorum diye birşey hiç yazmadım. benim tek derdim, alakasız yerde alakasız konunun olması.. forumun kirletilmesi.. halen doğru yaptım der gibi ısrar ediyorsunuz. Daha diyecek birşeyim yok.. sanırım forum modları da sizi haklı buluyorki halen yazdıklarınız burada.. İyi forumlar..

klc-ozhn

« Yanıtla #8 : Aralık 06, 2013, 02:09:14 ÖS »
Bukadar heycan yapıcak birşey yok ;)

Madem bu kadar dert oldu taşı ozaman konuyu doğru olması gereken yere :)

av.ak

• av.ak
« Yanıtla #9 : Aralık 06, 2013, 03:12:04 ÖS »
paradigma arkadaş haklı

paradigma

« Yanıtla #10 : Aralık 06, 2013, 04:21:10 ÖS »
Bukadar heycan yapıcak birşey yok ;)

Madem bu kadar dert oldu taşı ozaman konuyu doğru olması gereken yere :)
hocam gülücükle mülücükle dalga geçer gibi cevaplara gerek yok. Zaten forum yetkilisi olsaydım, sana cevap yazmadan direk taşımıştım konuyu..

paradigma

« Yanıtla #11 : Aralık 06, 2013, 04:21:39 ÖS »
paradigma arkadaş haklı

Eyvallah hocam, haklı olduğumuzu görmek ve desteklenmek güzel..

can3520

« Yanıtla #12 : Aralık 06, 2013, 08:34:27 ÖS »
paradigma arkadaş haklı

+1

hondatürk

• ホンダトルコ
« Yanıtla #13 : Aralık 07, 2013, 12:46:26 ÖÖ »
valla hiç yorum bile yapmayacam kim kendini haklı görüyorsa saygı duyarım ; sonuçta forumun admini var  ben yazmıştım parçacı telini kaldırdılar  ; adminlerde adminlik yapmıyor kısaca ; bırakın adamı işi olan işini görsün bence - nasılsa ayrımcılık var  , temizle kardeşim hatta bi kaçta foto koy kapak olsun valla  , ben sadece  tel verdim parçacının silindi konum , silen adminde kendini çok iyi biliyor sözüm ona ; hepinize selam eder , hepinize saygı duyarım herkes haklı kendine göre  >=ok

hondatürk

• ホンダトルコ
« Yanıtla #14 : Aralık 07, 2013, 12:48:39 ÖÖ »
hatta bi angara havası yükleyinde iki dönek gardaşşş , topraklarımın dediği gibi sıkıntı ( ı harflerini i okur bazı angaralılarım ) yokkkk  >%6rol

klc-ozhn

« Yanıtla #15 : Aralık 07, 2013, 12:54:12 ÖS »
paradigma arkadaş haklı

Bu kadar büyütmenizdeki amaç nedir yani ? olabilir buraya acmış olabirim konuyu ne yani ? burdan lagaluga yapamıcam seninle 0554 972 69 48 ara konusalım derdin neyse söyle.

valla hiç yorum bile yapmayacam kim kendini haklı görüyorsa saygı duyarım ; sonuçta forumun admini var  ben yazmıştım parçacı telini kaldırdılar  ; adminlerde adminlik yapmıyor kısaca ; bırakın adamı işi olan işini görsün bence - nasılsa ayrımcılık var  , temizle kardeşim hatta bi kaçta foto koy kapak olsun valla  , ben sadece  tel verdim parçacının silindi konum , silen adminde kendini çok iyi biliyor sözüm ona ; hepinize selam eder , hepinize saygı duyarım herkes haklı kendine göre  >=ok

Burda yaptıgımız kötü bişey degil insanlara yardım etmek . Bu kasıntıyı bende anlamadım boşver :)

bilsezer

« Yanıtla #16 : Aralık 07, 2013, 01:03:02 ÖS »
paradigma arkadaş haklı

Bende sizi haksız buluyorum hocam yaptıgınız gereksiz bir tartışma bence

can3520

« Yanıtla #17 : Aralık 07, 2013, 01:35:43 ÖS »
Problemler ve "çözümleri". Burada temizlemeyi anlatsa tamam ama iş için yazıyorsa yeri burası değil. Paradigma adlı arkadaşın belirtmek istediği de bu.

By_emre

« Yanıtla #18 : Aralık 07, 2013, 03:04:55 ÖS »
Arkadaşlar far temizlemeleri ücretlidir. kendiniz temizlemek istersenizde cilasını alıcaksın elinde polisaj makinesi olması gerekiyor vsvs. bu işi yapanlar var ve ücretli

Far camında elinizi sürdüğünüzde bir pürüzlenme varsa + sararma tabakası diş macunu sürerek bez ile bastırarak sürünüz sonra su ile yıkayıp tekrar aynı işlemi yapın :)

paradigma

« Yanıtla #19 : Aralık 11, 2013, 09:28:34 ÖÖ »
Problemler ve "çözümleri". Burada temizlemeyi anlatsa tamam ama iş için yazıyorsa yeri burası değil. Paradigma adlı arkadaşın belirtmek istediği de bu.
Benim de tam demek istediğim bu, kardeşim sağolasın. Ben belki benim farları nasıl temizlerim diye konuya giriyorum, karşıma çözüm değil, getirin temizleyeyim diyen birisi çıkıyor. Buna canım sıkıldı, o yüzden yazdım. Yoksa kimin nereye yazdığı, işi, ekmeği beni ilgilendirmez. Alakasız yerde o kadar.

hondatürk

• ホンダトルコ
« Yanıtla #20 : Aralık 11, 2013, 10:23:16 ÖS »

benimde cevabım bu kim nasıl anlarsa ..

klc-ozhn

« Yanıtla #21 : Aralık 13, 2013, 08:18:26 ÖÖ »
Benim de tam demek istediğim bu, kardeşim sağolasın. Ben belki benim farları nasıl temizlerim diye konuya giriyorum, karşıma çözüm değil, getirin temizleyeyim diyen birisi çıkıyor. Buna canım sıkıldı, o yüzden yazdım. Yoksa kimin nereye yazdığı, işi, ekmeği beni ilgilendirmez. Alakasız yerde o kadar.

Görüntülü anlatımlı bi sürü konu var oralara git ozaman kardeşim uzatma hadi
« Son Düzenleme: Aralık 13, 2013, 08:18:57 ÖÖ Gönderen: klc-ozhn »

Hamdi TOPAL

« Yanıtla #22 : Aralık 14, 2013, 10:28:32 ÖS »
Konu ve başlık bence de alakasız. Problem budur ve çözümü ise ben kendi adıma böyle yaptım veya yaptırdım gibi olsa daha iyi olurdu ..Far' larda sorun görüldüyse temizliğin hangi aşamalarda ve hangi malzemelerle yapıldığı gibi anlatım gerekirdi burada diye düşünüyorum. Ayrıca özellikle son mesaj hiç şık olmamış bence gereksiz bir tartışma olmuş. Kırıcı olmaya gerek yok ki neyi paylaşamıyoruz anlamadım.
« Son Düzenleme: Aralık 14, 2013, 10:30:05 ÖS Gönderen: Hamdi TOPAL »

pörtlek

• pörtlek,road runner
« Yanıtla #23 : Aralık 18, 2013, 03:36:16 ÖS »
HERKES YAPTIĞI İŞİN DUYURUSUNU BURAYA VERMEYE BAŞLARSA İLERDE PROBLEMLERİNİ VE TECRÜBELERİNİ PAYLAŞAN ARKADAŞLARIN BAŞKA BİR ADRES OLUŞTURMASI GEREKİR.

ahmetK.

« Yanıtla #24 : Aralık 25, 2013, 07:37:31 ÖS »
ben o dertten çok müzdaripdim çok yöntem denedim ama başarılı olmamadım aldım aracı doğru OTO KUAFÖRÜNE değil kaportacıya gittim çünkü oto kuaför 120 tl istedi ve bana çok geldi kaportacıyı izledim, sırasıyla incelterek kum zımpara yaptı sulu eliyle 5 dk daha sonra spiralle pasta yaptı 5dk ve cila yaptı en son oda 2-3 dk,   yani iki farı 25 dk de sıfırında iyi yaptı ve 30 tl aldı saygılar ...