Gönderen Konu: motor problemi  (Okunma sayısı 3036 defa)

ferdi_civic

• Ziyaretçi
motor problemi
« : Mayıs 01, 2007, 02:16:39 ÖS »
arkadaşlar bende 2000 1.6ies var 69 binde orjinal kilometresi motor üfleme yapmaya basladı  yanlız yag yakmıyo eksiltmiyoda yanlız bu üfleme işi kafa takılıyo servise gostermedim daha supab lastiklerinden kaynaklanıyor olabilirmi acaba yardımcı olabilirseniz sevinir

prformance vtı

• Ziyaretçi
Ynt: motor problemi
« Yanıtla #1 : Mayıs 02, 2007, 11:52:36 ÖS »
 >%Sakinsen bence pısıkolojık olarak kendıne ıs arıyosun kardesım ben ne sımdıye kadar duydum nede gordum bır honda nın motoru en askarı tup vesaıre taktırmadıgın surece bakımlarını yagını zamanında yaptırdıktan sonra 500 bın kılometreden once oldurmen ımkansız bu kadar soyluyorum egerkı varsa da baska bısey getır ben yapıcam bedava ok kım dedıyse sana kesın tofas falan yapıyodur motor yag kapagını acınca dogaol olarak yag ıle bırlıkte hava gelecektır oda normal bısey sbop lastıklerı vesaıre sekman kolay kolay bısey olmaz yanı anormal bı durum yok

ferdi_civic

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mayıs 03, 2007, 12:47:31 ÖS »
tüp falan yok 5000km yag filitreler degisiyo normal bi durummu diye sordum yardımcı oldugun icin tesekkur ederim sagol arkadasım

prformance vtı

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mayıs 03, 2007, 07:30:28 ÖS »
rıca ederım her zaman her konuda yardımcı olmaya calısırım vede yonlendırırm baska sorun varsa onlarıda eklersen sorabılırsın :artis

ferdi_civic

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Mayıs 04, 2007, 04:37:45 ÖS »
çok sagol dostum tesekkur ederim