Gönderen Konu: İstanbul'da Servis Tavsiyesi (Anadolu Yakası)  (Okunma sayısı 4312 defa)

hondaaccord2005

İstanbul'da Servis Tavsiyesi (Anadolu Yakası)
« : Eylül 05, 2017, 10:54:53 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlarım,

Yemediğim kazık kalmadığı için size sormaya karar verdim.
Bilginiz dahilinde, Anadolu Yakası'nda Accord aracımı götürebileceğim/güvenilir bir usta var mıdır? Teşekkür ederim şimdiden.

bilalsahin

• Bilal Şahin
Ynt: İstanbul'da Servis Tavsiyesi (Anadolu Yakası)
« Yanıtla #1 : Eylül 05, 2017, 11:04:01 ÖÖ »
İkiler Honda (Küçükyalı)
Koçarslan Honda (Bostancı Sanayi)

hondaaccord2005

« Yanıtla #2 : Eylül 05, 2017, 11:11:11 ÖÖ »
Çok teşekkür ederim.

Nehir_gozlum

« Yanıtla #3 : Eylül 05, 2017, 11:28:52 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlarım,

Bilginiz dahilinde, Anadolu Yakası'nda Accord aracımı götürebileceğim/güvenilir bir usta var mıdır? Teşekkür ederim şimdiden.

Arkadaşım bende de Accord var. Koçarslan Hondayı tek geçerim. Kardeşler ama ikilere uğrama Murat ve Ferhat usta ayrıldıktan sonra bozuldu orası. Araçla ilgili yardımcı olabileceğim farklı bir konu var ise de elimden geldiği kadar yardımcı olurum

hondaaccord2005

« Yanıtla #4 : Eylül 06, 2017, 02:09:55 ÖS »
Merhaba arkadaşlarım,

Arkadaşım bende de Accord var. Koçarslan Hondayı tek geçerim. Kardeşler ama ikilere uğrama Murat ve Ferhat usta ayrıldıktan sonra bozuldu orası. Araçla ilgili yardımcı olabileceğim farklı bir konu var ise de elimden geldiği kadar yardımcı olurum

Çok teşekkür ederim abi. 10.000 bakımını yaptıracağım. Bir de arada bir kontağı çevirdiğimde marş basmıyor hiç. Yani aküyle alakası yok. Hiç ses çıkarmıyor.

Nehir_gozlum

« Yanıtla #5 : Eylül 06, 2017, 04:59:19 ÖS »
Merhaba arkadaşlarım,

Çok teşekkür ederim abi. 10.000 bakımını yaptıracağım. Bir de arada bir kontağı çevirdiğimde marş basmıyor hiç. Yani aküyle alakası yok. Hiç ses çıkarmıyor.

Marş sorunun akü değilde marş dinamosundan kaynaklı olabilir aracın kaç model

Ercan pala

« Yanıtla #6 : Ekim 02, 2017, 11:38:09 ÖS »
benim aracım yok ama geçen arkadaşla internetten bakarken gördük. en yakın nerde honda servisi bulabiliriz diye. kolayoto nun servis kısmından baktık kartal oto sanayide yıldırım otomotiv diye bi yer varmış. gidelim sanayidir nasılsa ora olmazsa başka yer olur dedik. ama oradaki abiler de bayağı ilgiliydi.

yakupkilic

« Yanıtla #7 : Ekim 12, 2017, 01:03:55 ÖS »
Gebze'de E5 in yanında Kamar Oto var tavsiye ederim, iki kardeş çalışıyor gayet de iyi arkadaşlar