Kullanıcı Adı: Sürekli Bağlı Kal
Şifre:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1] 2 Yazdır
Gönderen Konu: Hatalı park+Araç çekme cezası  (Okunma Sayısı 4765 defa)
ben_asi_gece

Yer: İstanbul
Şu Anda Sitede Değil

« : Mart 16, 2009, 07:07:27 ÖS »

Slm herkese nohappy
Bugun okula bazı ewraklarımı teslım etmeye işlemlerımı halletmeye gıtmıstım aracı okulun onune bıraktım 10 dk sonra geldıgımde yerınde yoktu.bye

Kafamı kaldırdım 20 metre ilerıde ters yonde yanı bagımsız bır bolgede park yapılmaz tabelası var üzgün

Okulun onunde de park ettıgımız devamlı alanlar var ve benımle bırlıkde bır kaç kişinin daha aracını kaldırmışlar ki 1. dereceden acil yol değil 2. cadde deil 3.okulun tam gırısı trafıgı de herhangı bır sekılde aksatmıyor.

BORA otoparkına kaldırmıslar Sarıyer istinyede 50 ytl vakıf ucreti odedik ve + olarak da trafık cezası odememız gerekıyormus kı ben buna sımdıden ıtıraz etmeyı planlıorum tecrubesi olan arkadaslardan bılgı aktarımı rica ediyorum tşkler

Önemli olan nasıll gorundugun deıl nasıl hıssettıgındır
34N1005

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #1 : Mart 16, 2009, 07:20:57 ÖS »

geçmiş olsun arkadaşım valla üzüldüm
ben_asi_gece

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #2 : Mart 16, 2009, 07:38:04 ÖS »

Tşkler yapılacak bır sey varmı sımdı onu arastırıyorum 7 gun gecmeden ıtıraz hakkımız oldugunu bılıyorumda

34N1005

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #3 : Mart 16, 2009, 07:48:01 ÖS »

Tşkler yapılacak bır sey varmı sımdı onu arastırıyorum 7 gun gecmeden ıtıraz hakkımız oldugunu bılıyorumda

valla hiç uğraşma bence başa çıkılmaz kanks Smiley benm makinayıda çekiyorlardı geçen indirttim arabayı  Smiley
ben_asi_gece

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #4 : Mart 16, 2009, 07:57:33 ÖS »

Gorsem oyle bbır sansları dahı yokda 10 dk da pusuya yatmıslar sankı yaaa

mcanery

Yer: ANTALYA
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #5 : Mart 17, 2009, 12:30:22 ÖS »

Geçmiş olsun. geçenlerde hergün park ettiğim ve başkalarının da park ettiği saatlerce kaldığı yerden toplamışlar bizim arabaları da. yapacak bişey yok cezayı erken ödeyip indiriminden faydalanabilirsin.
nisay

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #6 : Mart 17, 2009, 04:17:16 ÖS »

Daha iki gün önce arkadaşımın başına geldi. Beraderdik on dakkaya kalmadı, aradılar beni. Arabanın çekildiği yere gittik. Şöförler odasına 75 tl bağış makbuzu adı altında para kesildi. aynı zamanda 60 küsür tl de park cezası gelecekmiş.

geçmiş olsun arkadaşım, benimde birkaç yıl önce bir ay içinde iki kez başıma gelmişti. Mecbur o cezayı ödüyorsun. Erken ödersen indirimli kazık yiyorsun pardon ödüyorsun...

1- 1994 Tempra SX A
2- 1997 Mazda 323
3- 2005 Honda Civic Vtec2
4- 2011 Toyota Avensis Elegant Extra
5- 2005 Honda Jazz Elite Otomatik
Versatile

Yer: Eskişehir
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #7 : Mart 17, 2009, 04:51:12 ÖS »

trafik mahkemesinde istediğin kararın çıkması imkansız
novalgine22

« Yanıtla #8 : Mart 17, 2009, 04:56:14 ÖS »

gecmıs olsunn... itiraz hakkını kullan ama bısı cıkıcanı dusunmuyorum..arkadasın dedıgı gıbı cezayı erken odersen ındırım hakkın dogar...
Kemall

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #9 : Mart 17, 2009, 05:00:35 ÖS »

ulan ne memlekkette yaşıyoruz be, her yerde kazıklamaya hazır ekipler bekliyor sakınha

凯末尔• 阿克苏耶克

Klavyem bozulmuş galiba , hızlı yazınca bazı sesli harfler çıkmıyor, yenisini alana kadar yazım hatalarımın hoş görülmesini dilerim
ben_asi_gece

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #10 : Mart 17, 2009, 07:07:06 ÖS »

EN cok sınır oldugumda bu zaten bye bız bu devlete aracımız var diye vergı verıyoruz su faturalarında cop vergısı verıyoruz kullandıgımız suyun kusup vergısını ayrı verıyoruz evımızın vergısını ayrı verıyoruz kaldırım vergısını ayrı verıyoruz verıyoruzz da verıyooruzz benım daha maasım elıme gecmeden % 40 oranını benden alıyor eee  zaten o kaldırım benım benım malımı işletiyorsun ve benden para istiyorsun contra ve bunu onceden deynekci die televizyonlarda ayıplardık neee resmi deynekcilerimiz mi oldu yoksa inanmıyorummmm  vaww vaww

yalçınn

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #11 : Mart 17, 2009, 07:39:14 ÖS »

yapacak bişey yok öde bence itirazınıda sonra yap yoksa itiraz da etsen o parayı faizi ile alırlar... geçmiş olsun kardeşim
armi

Yer: izmir
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #12 : Mart 17, 2009, 07:50:13 ÖS »

Gecmis olsun arkadasim...

hayat 1ter i-vtec başlar..

armaganburuncuk@hotmail.com
xxxQarizmaxxx

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #13 : Mart 17, 2009, 09:51:33 ÖS »

bizim başımıza gelmıştı polıslerın dedıklerı tek şey sagda park edılmez yazısı varsa soldakılerde cekılır solda park edılme tabelası varsa sagdakılerde cekılır ama bız sadece 60 tl park ucretı odedık cezayı kesen polisin yanına gıttık polısle konustuktan sorna polis bize dediki size yapabılıcegım tek iyilik eve gelen cezayı gondertmem dedi yani cezayı yazan polıse soyleseydınız eve gondermıyebılırdı bızım plakamızı almıştı ve eve ceza felande gelmedi başımızdan bu gecmişti belkı polısı bulursan yada otoparktakı polısler yardımcı olabılırler belki eve gelen cezada 60 tl mıymış neymiş hatırladıgım kadrıyla

34-UD-3794  &  34-UN-717
ben_asi_gece

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #14 : Mart 17, 2009, 09:57:06 ÖS »

bizim başımıza gelmıştı polıslerın dedıklerı tek şey sagda park edılmez yazısı varsa soldakılerde cekılır solda park edılme tabelası varsa sagdakılerde cekılır ama bız sadece 60 tl park ucretı odedık cezayı kesen polisin yanına gıttık polısle konustuktan sorna polis bize dediki size yapabılıcegım tek iyilik eve gelen cezayı gondertmem dedi yani cezayı yazan polıse soyleseydınız eve gondermıyebılırdı bızım plakamızı almıştı ve eve ceza felande gelmedi başımızdan bu gecmişti belkı polısı bulursan yada otoparktakı polısler yardımcı olabılırler belki eve gelen cezada 60 tl mıymış neymiş hatırladıgım kadrıyla

otoğarkdcıyla konusmaya gıttım aracın oldugu yerden baska bır arac kaldırmaya calısan bır ekıp wardı ve onlara sormustum nerede oldugunu gıttıgımde onlarda geldı otoparkcının soyledıklerı gercekden ıbret alınası seyeerdı

>>abicim bunlara gunde 20 tane araba cekeceksiniz diyorlar bunlarda nereden olursa olsun alıp getiriyorlar suclu yada sucsuz sızın gıbı kac gencın canını yaktılat sucsuz yere geldıgınızde gıttım sordum trafık cezasını yazdırmayayım barı dedım ama ........... yazmıs be abıcım bır sey yapamadım artık canın sağolsunn dedi bunlar varya bunlar bılıyormusun unuformalı eskıya bunlar<< kesınlıkle yorumlanması bıle sacma olur bence sızce nee dersınızz

fzthgosm

Yer: osmaniye
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #15 : Mart 18, 2009, 01:42:51 ÖÖ »

yapacagın bişey yok.ugraştıgın yanına kar kalır.zaten cezayı yazan kimse fotografını çekiyor park cezalarında.eger foto çekmeden yazmışsa o zaman bişey elde edebilirsin
mcanery

Yer: ANTALYA
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #16 : Mart 19, 2009, 12:32:38 ÖÖ »

Eve ceza gelmiyor ama bir müddet sonra sana ulaşamazlarsa ilanen tebliğ ediliyor ve trafikle ilgili işin düşünce faizi ile ödüyosun.
34 DF 9999

Yer: istanbul-florya
Şu Anda Sitede Değil

erkan oguz

« Yanıtla #17 : Mart 20, 2009, 02:47:36 ÖÖ »

gemış olsun...yani sonuç olarak ya odeyecen ya odeyecen benım anladıgım bu dogrumudur...

[/quote]
ben_asi_gece

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #18 : Mart 20, 2009, 02:57:56 ÖÖ »

aynen oylee yaa ne olursa olsunnn bu cennet vatanımızda boyle adaletsızlıklere ne kadar bas kaldırırsan kaldırr ısee yaramıooo ve bunu tumm toplumm olarakk kabullenıyoruzz

Kemall

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #19 : Mart 20, 2009, 04:12:56 ÖÖ »

asıl o vakıfa ödediğine itiraz et, vakıflar ücret alamazlar, ancak bağış toplarlar, sendende zorla bağış almış oldular,

凯末尔• 阿克苏耶克

Klavyem bozulmuş galiba , hızlı yazınca bazı sesli harfler çıkmıyor, yenisini alana kadar yazım hatalarımın hoş görülmesini dilerim
Sayfa: [1] 2 Yazdır 
« önceki sonraki »
Gitmek istediğiniz yer: