Gönderen Konu: film camdan araba bağlanır mı?  (Okunma sayısı 21262 defa)

serkan

• Ziyaretçi
film camdan araba bağlanır mı?
« : Kasım 27, 2006, 03:53:26 ÖS »
polisten film camlar için ceza yedim. bi daha film camlardan çevirirse araba bağlanıyomuş doğru mudur ?

R-13239

• Ziyaretçi
Ynt: film camdan araba bağlanır mı?
« Yanıtla #1 : Kasım 27, 2006, 04:01:06 ÖS »
Doğrudur.

R-13239

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Kasım 27, 2006, 04:01:39 ÖS »
Ceza kesemez benim bildiğim , kestiği zaman bağlaması lazım , ufak tefek bişeyler almıştır sizden.

serkan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Kasım 27, 2006, 04:06:39 ÖS »
yok ya hiç bişey almadı. dürüstlerde beni bulur zaten hep :roll:
bidaha camlardan çevrilirsen araba bağlanır dediler bana orda. ama heralde o ceza kayda girene kadar baya bi zaman geçer diye düşünüyorum. adamlar hemen telsizle soruyolar çünkü.
Florya da Mez in orda çevirdiler C.tesi gecesi ordan geçerseniz haberiniz olsun ama her haftada orda durmuyolarmış.

R-13239

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Kasım 27, 2006, 04:09:41 ÖS »
Gece geç saatlerde film camlı arabayla gezmemekte fayda var :D Önlerde yok galiba sizin , mesela önlerde olanları anlamayabiliyorlar.

serkan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Kasım 27, 2006, 04:12:49 ÖS »
komple bide koyusundan:)
eskiden jant egzos yay gibi şeyler olmayınca hiç çevirmiyolardı bile çok rahattı ozaman heralde makam aracı falan zannediyolardı. şimdi 100 metre öteden çek sağa diye işaret ediyo

R-13239

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Kasım 27, 2006, 04:16:17 ÖS »
Ya ruhsata işlet falan diyor bazı polisler ama nasıl?

R-13239

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Kasım 27, 2006, 04:18:56 ÖS »
işte şu anda modifiyeci olmuşsunuz..modifiye demek polislerle uğraşmak demektir..bu işin zevki burada polislerin yanından geçerken camları açın egzost varsa N konumuna alın yapacak bişe yok  ;D

Polislerle uraşmak zevkliyse ben bu zevkten mahrum kalayım be :)

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #8 : Kasım 27, 2006, 04:22:27 ÖS »
himms yani ceza yenmeden modifiyeci olunmaz  :dissiz :dissiz bilirsiniz bende yörük çadırı buluşmasına giderken grubun içinden beni aldıı ve saymaya başladı işte; kaput, ekzoz, film vs... ve sonucu 101YTL... bi daha çevrilirse bağlanır diye bişey yok bu arada bağlayıp bağlamamak polisin inisiyatifine kalan bişeydir. Ama artık ben akıllandım polislere karşı... artık bişe demeleri sıkıyor biraz... :):):)

R-13239

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Kasım 27, 2006, 04:23:56 ÖS »
Ama artık ben akıllandım polislere karşı... artık bişe demeleri sıkıyor biraz... :):):)

Açıklama alalım :)

serkan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Kasım 27, 2006, 04:26:16 ÖS »
Ya ruhsata işlet falan diyor bazı polisler ama nasıl?
şimdi sordum benim plakaları çıkaran trafik müşavirliğine yarın haber vercek bana. inşallah kolaydırda size müjdeli haberi veririm ;D
işte şu anda modifiyeci olmuşsunuz..modifiye demek polislerle uğraşmak demektir..bu işin zevki burada polislerin yanından geçerken camları açın egzost varsa N konumuna alın yapacak bişe yok  ;D
uğraşcaz artık napalım. ama dediğin taktiği uygulıcam yada kukaların üzerinden geçcez  ;D

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #11 : Kasım 27, 2006, 04:27:29 ÖS »
yapmayı çok isterim ama kusura bakmayın...ruhsata işletmek 200 YTL ye mal oluyor...

Ama artık ben akıllandım polislere karşı... artık bişe demeleri sıkıyor biraz... :):):)

Açıklama alalım :)

sertackes

« Yanıtla #12 : Kasım 27, 2006, 05:01:10 ÖS »
orjinal siyah cam taktırın, egzoz için ise susturuculu egzoz kullanın. hiç bişe diyemiyolar. g.t olup kalıyolar. busefer de arabanın etrafında gezinip kusur aramaya başlıyolar. benim plakalarda küçük sarı kırmızı şeritler var, polis tuttu senin karayolları mührü plakada yok demezmi. oturup mühürleri analiz ettik plakadaki.  ananızın dedim  bende  ](*,)

ŞEFİKA

« Yanıtla #13 : Kasım 27, 2006, 05:06:18 ÖS »
arkadaslar yasal olarak cam fılmını ruhsata sletemıyorsunuz hıc bırsekılde.yaparım dıyen trafık musavırıde bır guzel paranızı alıp ruhsatta kendısı oynama yapıp sıze taktım eder.dosyasında bır degısıkık yapamaz.sonuc sız ruhsata ıslettım de desenız polıs ceza keser....

deeperblack

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Kasım 27, 2006, 07:00:57 ÖS »
   Cam filminden araba bağlamak kesinlikle polisin insiyatifine kalmış. Benim aracımı 4 ay kadar önce jantları yüzünden bağladılar. Aracı çözdürmek için gittiğimde ise yazı yazmayı bilmeyen bir polis memuru sticker yazacağı yerde tutanağa sikitır motor kaputu yazmış ve bu yüzden de4 gün uğraştım. Sonunda jantlar için kesilebilecek bir ceza bulamadılar ve uygunsuzluk cezası kestiler.   

Polis mi ????   aman abicim uzak dursun... Yolları ve bahtları açık dursun.
Durdurana durmam peşime gelenide sonumuzu allah bilir...  :evil: :evil: :evil:

timmaah

« Yanıtla #15 : Kasım 27, 2006, 08:48:27 ÖS »
...polislerin yanından geçerken camları açın egzost varsa N konumuna alın yapacak bişe yok  ;D
+100000000 başka yapıcak bişi yok valla tamamen insiyatifine kalmış bi durum ben de yakalanmıştım annemin arabasıyla komple filimli camlar adamı inandıramadım annemin olduğuna.Baktım olmadı bari ufak bişeyler yazın dedim hı hı tabi tabi yazarım dedi 100 de bana yazdı adi herifler.Bi de bağlarım sök onları falan dedi ama duruyor hala sadece rengini açtırttım bi sorun olmuyo. :dissiz

ALG

• THT
« Yanıtla #16 : Kasım 27, 2006, 09:27:10 ÖS »

bu c.teside ben kaçtım walla  ;D az daha yakalıyodu

Onu-R

« Yanıtla #17 : Kasım 27, 2006, 09:29:26 ÖS »

İnjen CTR seslerini metrelerce öteden duyup aramıştım seni abi, tahminimce o gündü ;D

ePHe

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Kasım 27, 2006, 09:30:34 ÖS »
walla bende film camdan bi kere bile polisler bisey demedi hep alkol aradıkları icin :) bi kac kere sarhosken cevirmeden kactım o kadar  ... bi kere polis camlar filmli işlimi ruhsata dedi bende arabayı yeni aldım memur bey bilmiorum bakın die aptala yattım öle oluncada bisey diemedi :)

ALG

• THT
« Yanıtla #19 : Kasım 27, 2006, 09:33:17 ÖS »

İnjen CTR seslerini metrelerce öteden duyup aramıştım seni abi, tahminimce o gündü ;D

ehuehehe..sorma Onur, polis çıldırdı nası kornaya basıo..noluo dedim ben..sonra Coşkun abi polis dedi..direk bastık klübün ordan..sonra sen aradın zaten maydoyla geldiniz.. :lol:

Onu-R

« Yanıtla #20 : Kasım 27, 2006, 09:36:00 ÖS »

ehuehehe..sorma Onur, polis çıldırdı nası kornaya basıo..noluo dedim ben..sonra Coşkun abi polis dedi..direk bastık klübün ordan..sonra sen aradın zaten maydoyla geldiniz.. :lol:

Fenaaaa, aynadan baktım bi ara gri bişey geçti bi anda böğüre böğüre, dedim bu ALG ;D

ePHe

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Kasım 27, 2006, 09:38:14 ÖS »
ALG heryerde :)

ALG

• THT
« Yanıtla #22 : Kasım 27, 2006, 09:39:20 ÖS »
rüzgaRRRRR..

dostlar saolsun... ;)

MoRtAl_AnGeL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Kasım 27, 2006, 11:02:40 ÖS »
cam filminden bağlaması zor ama polis bu belli olmaz bendede cam filmi var eskiden egzoz varken camları açıyodum polisi görünce şimdi egzoz yok filtre var hiç açmıyom valla camları bide geçen gün yanımda polis durdu motordan ne kadar güzel ses çıkıyo falan dedi bende orj abi dedim helal olsun o zaman dedi gitti  ;D

serkan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Kasım 28, 2006, 03:11:41 ÖS »
arkadaslar yasal olarak cam fılmını ruhsata sletemıyorsunuz hıc bırsekılde.yaparım dıyen trafık musavırıde bır guzel paranızı alıp ruhsatta kendısı oynama yapıp sıze taktım eder.dosyasında bır degısıkık yapamaz.sonuc sız ruhsata ıslettım de desenız polıs ceza keser....
evet arkadaşlar bugün bende sordum benim plakaları çıkaran trafik müşavirliğine kesinlikle olmuyo dedi. ama bizim orda biyer var dedi getir arabayı cam filmlerine kaynak yapıyolar polislerde gerçek renkli cam zannediyo dedi. bakalım boş bi zamanda gidip göstercem