Gönderen Konu: kapı ve en konsol sesleri  (Okunma sayısı 2327 defa)

Hondy

kapı ve en konsol sesleri
« : Ağustos 17, 2008, 03:42:09 ÖS »
2008 Honda Civic Premium Istanbul yollarında harika bir surus keyfi yasatsada bu yaz Akçay'a giderken sıkıstırılmıs stabilize yolda on kapılardan ve on konsoldan gelen tıkırtı seslerine fena halde kafayı bozdum. her ne kadar senede 2 defa belkı boyle bır yolda seyahat edecegım ama 40 bin verdiğim arabamda boyle seslerin gelmesi bır haylı moral bozucu oldu. daha once aynı yollardan Hyundai Getz im ile giderken bile aracdan boyle bir tıkırtı problemı hatırlamıyorum...ilk defa Honda kullanıyorum ve yıllardır hayalini kurduğum arabamın kendine münasır bir sorunumu bu yoksa benimle aynı sıkıntıyı yaşayanlar var mı?

doan

Ynt: kapı ve en konsol sesleri
« Yanıtla #1 : Ağustos 17, 2008, 07:05:16 ÖS »
malesef kapıdan ve ön konsoldan gelen sesler bizde de vardı(2008 civic elegance) ancak 10.000 bakımında çözmüşler şu an kapılardan ve ön konsoldan herhangi bir ses gelmiyor. bu sebeple canınızı çok sıkmayın kolay çözülebilen bir problem :)

Hondy

« Yanıtla #2 : Ağustos 18, 2008, 07:49:57 ÖÖ »
BU SON DERECE RAHATLATICI CEVAP ICIN BINLERCE TESEKKURLER...EGER ISTANBUL DA ISENIZ HANGI SERVISTE BU SORUNLARI COZDUGUNUZU YAZARSANIZ COK SEVINIRIM...

adnanmenderesbaysal

« Yanıtla #3 : Ekim 23, 2009, 08:59:01 ÖS »
ben arabamdaki sesin kaynağını buldum.kapı açıldığında tavan lambasını yakan zımbırtıdan geliyormuş ses.onu söktüm yağladım taktım ses kesildi