Gönderen Konu: CAM FİLMİ - ucuz film- pahalı film ?  (Okunma sayısı 207867 defa)

mfatihtuba

• FATİH
Ynt: CAM FİLMİ - ucuz film- pahalı film ?
« Yanıtla #300 : Mart 11, 2016, 12:04:05 ÖS »
Arkadaşlar dün aracıma ön cam hariç, sunroof dâhil %35'lik suntek film yaptırdım. Gayet de güzel oldu. Ultraviole film. Araştırdım oldukça ünlü bir marka yurtdışında. 300TL'ye mâl oldu. Arzu edenlere nerede yaptırdığımın bilgisini verebilirim.

3ddelisi

« Yanıtla #301 : Aralık 08, 2016, 01:14:36 ÖÖ »
İnternette haber sitelerinde cam filminin belli koşulları sağlaması şartıyla serbest bırakıldığı haberlerini okudun.Konu hakkında ayrıntılı bilgisi olan var mı?
Eşimin güneş alerjisi nedeniyle cam filmi yaptırmak istiyorum sağlık kurulu raporu alınsa ruhsata işlenerek cam filmine izin veridiğine dair not düşülebiliyor mu?
Piyasada kalitesine güvenebileceğim fiyat/performans açısından iyi diyebileceğiniz hangi markaları tavsiye edersiniz?
Zaman ayırıp cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

hll19

« Yanıtla #302 : Aralık 08, 2016, 11:27:04 ÖS »
İnternette haber sitelerinde cam filminin belli koşulları sağlaması şartıyla serbest bırakıldığı haberlerini okudun.Konu hakkında ayrıntılı bilgisi olan var mı?
Eşimin güneş alerjisi nedeniyle cam filmi yaptırmak istiyorum sağlık kurulu raporu alınsa ruhsata işlenerek cam filmine izin veridiğine dair not düşülebiliyor mu?
Piyasada kalitesine güvenebileceğim fiyat/performans açısından iyi diyebileceğiniz hangi markaları tavsiye edersiniz?
Zaman ayırıp cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Böyle bir serbestlik geçen ay kanun olarak cikti evet ama birçok şartla beraber çıktı benim yorumladığı kadarıyla ve ogun bugündür pek gündeme gelmedi sanıyorum ozel izin alan eğitimini alan yerlerde yaptırılan filmler serbest ha ogunden sonra polisler pek karışmaz oldu filme benim arabamdada var.

Söylediklerimbenim anladiklarim film olayında ama yeterli bilgim yok araştıran bir arkadaş anlatirsa bende merak içindeyim konuyu takip edeceğim

3ddelisi

« Yanıtla #303 : Ekim 21, 2017, 12:26:27 ÖS »
Cam filmi yeniden yasaklandı!
http://www.posta.com.tr/cam-filmi-yeniden-yasaklandi-haberi-1344385

Serbestlik yürürlüğe girmeden yasaklanmış REZALET.Birkaç ay önce taktırmıştım 2018 mart ayında vizeye gireceğim durduk yerde söktürecekler olan bizim paralara olacak bu arada yolda çevrilip ceza yazmazlarsa ne ala.