Gönderen Konu: ANKARA'DA HONDA SERVİSİ  (Okunma sayısı 18255 defa)

serkantzr

• Ziyaretçi
ANKARA'DA HONDA SERVİSİ
« : Nisan 29, 2007, 07:02:08 ÖS »
ANKARA'DA HONDA KONUSUNDA UZMAN, UYGUN YEDEK PARÇA BULABİLECEĞİM BORA VE EFE DIŞINDA SERVİS VAR MI? VARSA TELEFON YA DA ADRES ALABİLİRMİYİM. TEŞEKKÜRLER

vtimania

Ynt: ANKARA'DA HONDA SERVİSİ
« Yanıtla #1 : Nisan 30, 2007, 01:33:34 ÖÖ »
BAR honda

selll

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Nisan 30, 2007, 08:35:56 ÖÖ »
Sen sen ol BAR hondaya gitme elini veren kolunu kaptırıyo.BAR eskiden iyiydi artık bütün vtec müşterilerini küstürdü. Amannn
şaşmazda çok iyi Honda ustaları var >=ok

vtimania

« Yanıtla #3 : Nisan 30, 2007, 02:15:58 ÖS »

Sen sen ol BAR hondaya gitme elini veren kolunu kaptırıyo.BAR eskiden iyiydi artık bütün vtec müşterilerini küstürdü. Amannn

Bende gittigimden degıl..biryerde ilanı vardı <nohapy

selll

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Nisan 30, 2007, 04:28:04 ÖS »

Bende gittigimden degıl..biryerde ilanı vardı <nohapy

Aman sakın ölebi hata yapma :artis

mc pherson

« Yanıtla #5 : Mayıs 07, 2007, 04:12:46 ÖS »

Selamlar,ben de bugün kazım ustanın oradaydım(BMS MotorSport),işçiliğini ve teknik bilgisini çok beğendim. BAR Honda'dan memnundum ama bi de BMS'yi deneyim dedim.
Neden bar honda hakkında bu kanıdasınız? Başınızdan geçen herhangi bir olay varsa biraz açabilir misiniz,biz de bilelim

selll

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Mayıs 07, 2007, 04:45:46 ÖS »

Selamlar,ben de bugün kazım ustanın oradaydım(BMS MotorSport),işçiliğini ve teknik bilgisini çok beğendim. BAR Honda'dan memnundum ama bi de BMS'yi deneyim dedim.
Neden bar honda hakkında bu kanıdasınız? Başınızdan geçen herhangi bir olay varsa biraz açabilir misiniz,biz de bilelim

Kazım usta doğru seçim  >=ok benim eski aracın ustasıda oydu (06 s 6229 kırmızı 1.4 98 söylersen tanır) baştan sağma iş yapıyorlar kapı kollarını aynaları falan boyatmıştım, tamponlara ek yaptırdım araç bi geldi yamuk yumuk takılmış, kanat taktırdım bi taraf yukarıda bi taraf aşagıda hiç özenerek iş yapmıyolar 2 kere kanat taktılar 2 sindede yamuktu. zaten müşterilerinin çogunuda bu tarz sorunlardan küstürüyo.
Bar ın halledemediği bi çok sorunumu kazım usta halletmişti. Doğru yere gidiyosun :artis

mc pherson

« Yanıtla #7 : Mayıs 07, 2007, 08:01:44 ÖS »
Çok doğru söylüyorsun,ben de BAR'a her gittiğimde kaporta kısmındaki araçlara göz atarım,boya işçilikleri gerçekten de çok kötü. Ama motordan yana Hüseyin usta gerçekten iyi,geçenlerde bi sübab ayarı yaptırdım araç tıkır tıkır saat gibi oldu. >=ok Ama boya için gidermiyim;asla... <nohapy

SONE-R

« Yanıtla #8 : Mayıs 08, 2007, 07:49:58 ÖÖ »
Hüseyin Usta gerek insanlık gerekse teknik açıdan çok iyidir ama ortağı İbrahim Bey yüzünden bu durumlara düştüler...

barservis

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Mayıs 10, 2007, 06:19:21 ÖS »
Sen BMS nin teknik bilgisine bu kadar güvenip BAR I lekeliyebiliyorsan ya HONDA kullanmıyorsun yada aracı dört teker ve kaporta olarak tanıyorsun kardeş...Bahsettiğin insanlar tüm türkiyede kendini kanıtlamış sadece ANKARA deyil adamlara tüm türkiye den müşteri geliyor.Sen bi takım kusurları kendinde ara.Çalışan araca hemen sibop ayar yapmaya kalkan birinin teknik bilgisine nasıl güveniyorsun bilinmez.Kazım denen şahıs da hondayı barda öğrendi (ne biliyorsa) onu sanayi içinde tofaş yaparken bara aldılar işkembeden sallama.......

ALG

• THT
« Yanıtla #10 : Mayıs 10, 2007, 07:18:01 ÖS »
THT ortamında şahısları, kuruluşları ve kişileri karalamak hoş karşılamadağımız bir tutumdur..Bunun yeri kesinlikle forum ortamı değildir, birileri hakkında birşey yazılacaksa ltf özel mesaj seçeneğini kullanın arkadaşlar..