Gönderen Konu: ADANA ÖZEL HONDA SERVİSİ  (Okunma sayısı 9850 defa)

ANILZEYNO

ADANA ÖZEL HONDA SERVİSİ
« : Haziran 05, 2012, 05:56:14 ÖS »
2009 CİVİC ARABAM VAR.ADANADA YAŞAYANLAR ÖNERECEĞİNİZ GÜVENİLİR BİR ÖZEL HONDA SERVİSİ VARMI.

serindurus

Ynt: ADANA ÖZEL HONDA SERVİSİ
« Yanıtla #1 : Haziran 05, 2012, 09:34:02 ÖS »
cengızler otomotıv var tavsiye ederım..

ganime25

« Yanıtla #2 : Haziran 09, 2012, 03:37:13 ÖS »
Saaaaaaaaaaaaaaaaaaakın cengizlere gitmeyin kazığın kralını atıyorlar hem doğru düzgün ustaları bile yok geçen hondamla bi ses geliyor diye bakarmısınız diye girdim 1000 tl hesap çıkardılar neyse ben bir düşüneyim o zaman demek zorunda kaldım ama gel gör ki cengiz denen sahibi gerizekalı o......ç benden 30 tl para istedi bu ne parası dedim biz burda bedava iş yapmıyoruz deyip zorla almak istedi bayağı bir tartıştıktan sonra 20 tl yi attım önüne bir daha girmemek üzere ayrıldım siz siz olun aynı hataya düşmeyin

serindurus

« Yanıtla #3 : Haziran 10, 2012, 08:14:54 ÖS »
kardeşim aynı yerdenmı bahsedıyoruz ..
benım dedıgım yer mersın yolunda otogara varmadan ... sagda yol ustunde..
bakımlarımı oraya yaptırıyorum..
gozumun onunde ıtınayla yapıyorlar işlerını..
en son 130 bın bakımı 190 tl tuttu..

hedefimdesen

• HAMİT BIÇAK
« Yanıtla #4 : Haziran 10, 2012, 09:43:58 ÖS »
cemal paşada hakan honda vardır tavsiye ederim.

ganime25

« Yanıtla #5 : Haziran 12, 2012, 02:58:46 ÖS »
Aynı yer kardeşim kafamızdan uydurmadık adamları tanımam etmem yol üzeriydi uğradık sonra olanlar bu şekilde gerçekleşti

ganime25

« Yanıtla #6 : Haziran 12, 2012, 03:00:14 ÖS »
sen birde o cengiz den p... sanada bir gün gösterirse şaşırma

ganime25

« Yanıtla #7 : Haziran 30, 2012, 11:43:09 ÖÖ »
Arkadaşlar sonunda aradığım servisi buldum.Hedefimdesen'in dediği yere bende götürdüm.Hakan usta gerçekten işin ehli bir insan zaten biraz sohbet etme fırsatımız oldu tekbaşta 11 sene çalışmış ve usta başıymış 1,5 seneden beride cemalpaşadaki dükkanı açmış.İşçiliği ucuz ve gerekli olmayan parçaları kesinlikle hemen değiştirmiyor.Bunları şunun için yazıyorum benim ağzım çok yandı bir hondacı bulana kadar yukarıdada belirttim cengizlerin yaptığını ona göre siz bilirsiniz

serindurus

« Yanıtla #8 : Haziran 30, 2012, 12:04:46 ÖS »
ganime arkadaşım ded,iğin yere goturmustum arabamı (vtec2) 11 yıllık usta yerınde yoktu cıragı vardı dukkanda ..
yag değişimini yaptı yağ cubugunu bıle kontrol etmedi ...
sonuc: sevıye ust noktanında 3 cm uzerınde ..
eve geldıkten 3-4 hafta sonra kendı kontrolum sırasında farkettım durumu ...
işlerını cok cıddıyetsız yapan bır kurum orası ....

ganime25

« Yanıtla #9 : Haziran 30, 2012, 12:13:38 ÖS »
Hocam ciddiyetsiz demeyelimde saflık ve esnaf acemiliği diyelim.Çünkü adam yıllarca el kapısında çalışmış esnaflığın ne demek olduğunu tam bilmiyor doğrudur ciddiyetsiz gibi gözüküyor ama ben adamın tamamen işini bilen iyi niyetli saf birisi olduğunu düşünüyorum öğretmen olmam münasebetiyle insanları az çok kestirebiliyoruz

serindurus

« Yanıtla #10 : Haziran 30, 2012, 12:29:35 ÖS »
tamam kardeş öğretmen olabılırsın ınsanlarıda ıyı tanıyabılırsın  bende emnıyet personelıyım ..
o usta ( 11 yıllık) ben oraya gıttıgımde dukkanda deıldı.. dışarıya işe gıtmıstı .. olabılırr.. normal..
fakat anormal olan ve etiğe yakışmayan şey yerine bıraktığı çırağın işi bılmemesi yada ciddiye almaması...
eğer basit bir yağ değişiminde bile yağ cubuğunu kontrol etmıyorsa ben o işletmeye şüpheyle bakarım ...
ki bu olay yani motorda aşırı yağ olması motorada zarar verebılırdı ...

Atillaefe

« Yanıtla #11 : Mart 17, 2019, 08:37:21 ÖÖ »
Kesinlikle Hakan Honda servisinden uzak durulmasını tavsiye ederim. Aracınız çok eski değilse kesinlikle Tekbaş a gidin en azından Başınıza birşey gelirse Honda Türkiye ye şikayet edip hakkınızı alırsınız. Hakan Honda gibi yaptığının arkasında durmayan, hatta bazen malınıza zarar veren bir servis görmedim. Firsatını da bulurda yetkili servisten de fazla paranızı alır. Tecrübe ile sabit.