TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => Sohbet / Off Topic => Konuyu başlatan: ALG - Haziran 17, 2007, 08:56:38 ÖS

Başlık: Apaçiler bıktırdı..
Gönderen: ALG - Haziran 17, 2007, 08:56:38 ÖS
Bugün tekirdağa gittik, istanbul a dönüş yolunda bir clio önümde saçma sapan makaslar çekip mutlu oldu...en kötüsü 3-4 arabayı birbirine katacak saçma sapan hareketler yaptı..kullanan çocuk arkadan geldiğimi duyduktan sonra önğmde saçmalamaya başladı, tabi önümü kapatıp geçmeme engel olarak mutlu oldu...adam gibi gazlamayı bilmiyen bu apaçilere dikkat edin arkadaşlar..bıktım artık yaw..satacam evi barkı bodruma yerleşecem  
ve ümit ediorum aramızdan kimse böyle saçma sapan şeyler yapmıyordur..
Başlık: Ynt: Apaçiler bıktırdı..
Gönderen: Alp - Haziran 17, 2007, 08:59:05 ÖS

Bugün tekirdağa gittik, istanbul a dönüş yolunda bir clio önümde saçma sapan makaslar çekip mutlu oldu...en kötüsü 3-4 arabayı birbirine katacak saçma sapan hareketler yaptı..kullanan çocuk arkadan geldiğimi duyduktan sonra önğmde saçmalamaya başladı, tabi önümü kapatıp geçmeme engel olarak mutlu oldu...adam gibi gazlamayı bilmiyen bu apaçilere dikkat edin arkadaşlar..bıktım artık yaw..satacam evi barkı bodruma yerleşecem  

geçmiş olsun Altıner abi , senin arabayı görüp sana gaz vermeye çalışmış sanırım o arkadaş, bırakalım kendi kendilerine eğlensinler :D
Gönderen: ALG - Haziran 17, 2007, 09:04:07 ÖS
sağolasın Alp..
önce gaza geliodum, tamponuna bi yapıştım ama arkada bayan misafirimiz çok korkunca, bişi yapamadım..ama akıl var mantık var yani, ben broadway sürdüm zamanında, polo sürdüm ama asla GTI ve hothatch segmenti arabalara kafa tutmak, sıkıştırmak vs gibi apaçilikler yapmadım..anlayamıyorum , nasıl bir hayvani içgüdüdür bu...
Gönderen: yassi - Haziran 17, 2007, 09:10:36 ÖS
geçen gün bursa seyahatinden dönerken bi tane transporter aynı şekilde şeyler yaptı bana... bende kendi kendime dedim ki bu hıyarla oynayacağıma bi ders vereyim. Aldım telefonu elime ve 155 i aradım. Gerekli şikayeti yaptım, plakayı verdim ve yer bildirdim... öküz dicem kusura bakmayın 5-6 km sonra polisler aldı yoldan... bende ohh bu çok iyi oldu diyip rahatladım...
Gönderen: R-13239 - Haziran 17, 2007, 09:17:13 ÖS
Eziklik abi , bu tarz hareketlerle kendilerini tatmin etmeye calısıyorlar.
Gönderen: Zubeyir - Haziran 17, 2007, 09:30:44 ÖS
bnada  sureklı  yapıyolar bı tane 206 yı gebertıyodum ole ..gırdıgı sıteesınde buldum.ozur dıledı sarhosmus.yoksa  gebertıcektım   denyoyu >%Sakin
Gönderen: Can_DCK - Haziran 17, 2007, 09:32:53 ÖS
Çok Var Abi . Eğer Kapışmak İstiyorsan Aynı Motor Gücüne Sahip Olursun Bayansız Arabada Olursun Fln fln...
Gönderen: ALG - Haziran 17, 2007, 09:34:28 ÖS
eziklik hali ayan beyan ortada zaten..bu kompleks nedir anlamıyorum yani..şimdi biz ne yapmalıyız o zaman, ne kadar porsche, ferrari varsa KRALINA GOING modunamı girmeliyiz?

dertlerinide anlamıosun, maksat bir iki gazlamakmı, roll yapmakmı oda belli değil ama üstüne bile kırabilir böyle adamlar..

yassinin çözümde mantıklı aslında hiç aklıma gelmemişti..  >=ok
Gönderen: Can_DCK - Haziran 17, 2007, 09:36:49 ÖS
Çevirince Napıcaklar Abi Apaçileri...En Fazla Ceza...
Gönderen: ALG - Haziran 17, 2007, 09:40:08 ÖS
öyle doğrusun Can..ama ne biliim caydırıcı olur belki..ama arkadaşın hali çok komikti, önde kalıp yol vermediği sürece acayip mutlu oldu, gaz oldu..kükremiş sel oldu, bendini çiğnedi aştı eleman..sonra baktım o mutlu haline, üzüldüm bide..peşine bide full modlu  :emo  kırmızı broadway takıldı elemanın, sonra ikisi başladılar kovalamacaya..
Gönderen: Agent - Haziran 17, 2007, 09:57:22 ÖS

öyle doğrusun Can..ama ne biliim caydırıcı olur belki..ama arkadaşın hali çok komikti, önde kalıp yol vermediği sürece acayip mutlu oldu, gaz oldu..kükremiş sel oldu, bendini çiğnedi aştı eleman..sonra baktım o mutlu haline, üzüldüm bide..peşine bide full modlu  :emo  kırmızı broadway takıldı elemanın, sonra ikisi başladılar kovalamacaya..

Doktor onları kendi haline bırakıcaksın dedi abi  >%6rol öyle mutlu olup egolarını tatmin ediyor zavallılar napıcan
Gönderen: Can_DCK - Haziran 17, 2007, 10:00:24 ÖS
Uzak Duracaksın Abi :)
Gönderen: ALG - Haziran 17, 2007, 10:00:56 ÖS

Uzak Duracaksın Abi :)

aynen katlıyorum
Gönderen: mutunch - Haziran 17, 2007, 10:10:48 ÖS
Abicim geçmiş olsun çok. Ben eminimki geçen haftadan sonra eğer arkada misafirin olmasaydı sana karşı apachilik yapmazdı  >=ok ama gerçekten de çok haklısın altında 110 hp civarı araba olunca adamlar sapıtıyo resmen herkesi yerim sanıyolar, bi yerlerde birilerinin canı çok yanıyo bu sebepten dolayı ve ancak o zaman akılları başlarına geliyo >%Sakin
Gönderen: Tolga-R - Haziran 17, 2007, 10:11:14 ÖS
Zübeyir nasıl buldum labunyayı ama :D

Altıner abicim takmıcan bunları en güzel kapatıcan solu direk şerit değiştirmeden... bak bende bugun izmitten geldim toplam 2 defa sol şeritten çıktım oda yol vermeyen bi merso vardı mecburen sagdan geçmek zorunda kaldım :D  zaten sesi duyan bi kendini saga atıyor...
Gönderen: ALG - Haziran 17, 2007, 10:18:20 ÖS
tolga sesi duyan kendini kenara atıyor ama sesi duyup farklı duygulara kapılan anti sosyal tiplerede bişey yapamıosun..ona uyacak halinde olmayınca buyur geç paşam diyorsun mecburen.
Gönderen: VTEC - Haziran 17, 2007, 10:20:35 ÖS
Onlar Heryerde ;) Apachi team  <783^2
Gönderen: Agent - Haziran 17, 2007, 10:21:10 ÖS
Abi böyleleri kaza yapar, en önemliside yaptırır!! Ben şahsen gerekirse sağ şeride geçiyorum, arkadaşın sıkılıp yavaşlamasını yada gazlayıp gitmesini bekliyorum.. Daha sonra aklı başına gelsin diye bi aynasını tokatlıyorum ama  >%6rol
Gönderen: Can_DCK - Haziran 17, 2007, 10:23:44 ÖS
Uzak Duruyorum  >=ok
Gönderen: Zubeyir - Haziran 17, 2007, 10:54:24 ÖS

Zübeyir nasıl buldum labunyayı ama :D

valla hee.sayende.ama  harbıden oldurucektım adamı hee :)
Gönderen: SLH - Haziran 17, 2007, 10:59:07 ÖS
benim arabamda 110 hp mod ları saymassak  
Gönderen: SLH - Haziran 17, 2007, 11:01:10 ÖS
mesajım yarım  kalmış
ama efendi efendi gidiyoruz , illa birşey yapılcaksa :
uygun yol durmunda rolling yapıyruz , gerisi trafik kurallarını ihlal etmek bir yana insan hayatını tehlikeye atmaktır.
bizde çevremizi ve arkdaşlarımız bilinçli olmak adına bu konuda uyaralım arkdaşlar.
Gönderen: mutunch - Haziran 18, 2007, 10:26:09 ÖÖ
ya Salihçim efendi gidiyosun ama geçen pazar Altıner Abi'yi  o kadar kısa sürede yakalaman süperdi. Neyi nerede ve ne zaman yapacağını biliyosun sen ;)
Gönderen: VTEC - Haziran 18, 2007, 10:29:41 ÖÖ
Gerçekten SLH in Plotajı çok iyi ;)
Gönderen: GU - Haziran 18, 2007, 10:35:05 ÖÖ

sağolasın Alp..
önce gaza geliodum, tamponuna bi yapıştım ama arkada bayan misafirimiz çok korkunca, bişi yapamadım..ama akıl var mantık var yani, ben broadway sürdüm zamanında, polo sürdüm ama asla GTI ve hothatch segmenti arabalara kafa tutmak, sıkıştırmak vs gibi apaçilikler yapmadım..anlayamıyorum , nasıl bir hayvani içgüdüdür bu...

Abi bunlar kompleksten başka bişi değil,sahip olamadıklarına böyle artislik yaparak mutlu oluyolar bence...
Gönderen: yassi - Haziran 18, 2007, 10:38:44 ÖÖ
benimde sabotajım çok iyidir ona göre  :dil

antiapachi team kuralım ya...

Gerçekten SLH in Plotajı çok iyi ;)
Gönderen: Can_DCK - Haziran 18, 2007, 10:46:14 ÖÖ
Team Honda Turkey Anti Apachi Team by yassi
Gönderen: Faruk - Haziran 18, 2007, 11:11:23 ÖÖ
bu apaçiler baya sitemizi sardı baksanıza hemen ilgi oda oldular valla siteleri olsa hemen çöker yoğunluktan.. >%6rol  >%6rol
banada 1 veya 2 kere denk geldi bu apaçi tayfaları ama adamların hal ve hareketlerinden belli apaçi oldukları çünkü hep sakat işlerin peşinden koşuyorlar her 10 hareketinden 9 u sakat hep kılpayı kurtuluyorlar,kendilerini usta sanıyorlar bu tarz geçişlerde ama bir anlık dalgınlığın hayatına mal olacağını düşünmüyorlar zaten böyle kişilerin gelecekten umudu yok yani hayattan bi beklentisi olmayan kişilerdir..bu tarz kişilerle kendinizi aynı kulvara koymayın sizin evde muhakkak bekliyeniniz vardır yani sevenleriniz ama o kişilerin hiç bi seveni yoktur asalak gibi yaşarlar..bu tarz kişileri gördüğünüz zaman bırakın sizi geçsin ..
Gönderen: deeperblack - Haziran 18, 2007, 11:28:16 ÖÖ
Benimde birçok kez başıma gelmiştir bu durum.  En mantıklısı uzak durmak.  
Normal hayatta hiçbiyere gelememiş ve hiçbir gücü olmayan insanlar altlarındaki aracın beygir gücünü ego tatmini olarak kullanıyorlar.

Daha çok daraldığım altlarında sağlam makina olupta bu şekilde hareket edenler.
Benim aracı CTR zanneden biçok kişi bu tarz şeyler yaptı bana.
Gönderen: GU - Haziran 18, 2007, 07:00:47 ÖS
Ben bu tarz örnekleri en çok ticari araçlarda görüyorum,Peugeot Partner,Citroen Berlingo vs vs...Gibi araçları kullananlar yapıolar genelde bu tür saçmalıkları.Banada öyle geliyor ki hayatlarında arabaları olmamış 1 şirkette hasbel kader altlarına araba verilmiş ve kendilerini bu şekilde ispatlamaya çalışan tipler...
Gönderen: ALG - Haziran 18, 2007, 07:20:36 ÖS
bende bir iş var 2 gündür..az öncede bitanesiyle birbirimize girme noktasına geldik..allah sonumuzu hayır etsin..
Gönderen: Can_DCK - Haziran 18, 2007, 08:13:10 ÖS
Abi Sen Sakin Ol Yol Ver Uzak Dur :) Apachi Tayfa Bunlar
Gönderen: ALG - Haziran 18, 2007, 08:24:39 ÖS
doğru söylüyorsun Can..herbiri küçük polat alemdar olmuş bunların...

ezik yan sanayi parça bunların alayı  >:(
Gönderen: ALG - Haziran 18, 2007, 08:25:59 ÖS

ya Salihçim efendi gidiyosun ama geçen pazar Altıner Abi'yi  o kadar kısa sürede yakalaman süperdi. Neyi nerede ve ne zaman yapacağını biliyosun sen ;)

salihe bulaşılmaz  
Gönderen: yassi - Haziran 18, 2007, 08:30:07 ÖS
Daha sakin arkadaşlar... Biliyorsunuz artık TR de suç oranları çok arttı. Bununla beraber çıkan olaylarda pisi pisine zarar gören insanların sayısıda... Yani trafikteyken atıştığınız bir adam camı açıp mermi yağdırmaya başlarsa şaşırmayın... Tehlikeli olabiliyor bazen... O yüzden eğer ki zarar gördüyseniz üzerine gidin yoksa bırakın ne hali varsa görsün salaklar...
Gönderen: ALG - Haziran 18, 2007, 08:39:28 ÖS
Haklısın Yassi...artık delikanlılık ya namlunun ucunda yada bıçağın ucunda..
Memleket bitmiş, Allah yardımcımız olsun..
Gönderen: Can_DCK - Haziran 18, 2007, 08:41:47 ÖS
Amin Cümlemize :)
Gönderen: mutunch - Haziran 18, 2007, 09:09:38 ÖS
daha yarım saat önce başıma geldi, önümden yol süpüren araba döndü, ona yol verdim arkasından da bi 307 geliyo ben de girdim yola benim diye baktım adam hala geliyo. durdum kornaya bastım adam hiç sallamadı sonra da hareket çekti sanırım. acayip sinir oldum. Apaçilikle alakası yok bunun ama maganda çok trafikte dikkat ;)
Gönderen: ALG - Haziran 18, 2007, 09:14:01 ÖS

daha yarım saat önce başıma geldi, önümden yol süpüren araba döndü, ona yol verdim arkasından da bi 307 geliyo ben de girdim yola benim diye baktım adam hala geliyo. durdum kornaya bastım adam hiç sallamadı sonra da hareket çekti sanırım. acayip sinir oldum. Apaçilikle alakası yok bunun ama maganda çok trafikte dikkat ;)

bugün başıma gelen olayın aynısı işte..apaçiliğin farklı bir türü buda..dedim ya herkes birer küçük polat alemdar
Gönderen: SLH - Haziran 18, 2007, 09:22:57 ÖS

ya Salihçim efendi gidiyosun ama geçen pazar Altıner Abi'yi  o kadar kısa sürede yakalaman süperdi. Neyi nerede ve ne zaman yapacağını biliyosun sen ;)

salihe bulaşılmaz 

ALG ,VTEC ,yanınızda ismim telaffuz edilmez ya  >=ok
Gönderen: mutunch - Haziran 18, 2007, 09:26:44 ÖS

bugün başıma gelen olayın aynısı işte..apaçiliğin farklı bir türü buda..dedim ya herkes birer küçük polat alemdar

kesinlikle abi adam bi de hareket çekiyodu sanırım ya da özür diliyodu anlamadım ama çok sinir oldum
Gönderen: ALG - Haziran 18, 2007, 09:27:38 ÖS
SLH seni seviyoruz kardeşim  >=ok
Gönderen: SLH - Haziran 18, 2007, 09:42:27 ÖS
sevgiler karşılıklı abim.
Gönderen: beyaz - Temmuz 11, 2007, 02:44:23 ÖÖ
sayın abiler ve kardesler,
siteye yeni uye oldum bende bişiler yamak istedim kusuruma bakmayın,evim emirgan da işim gebzede hergün 54 km yol gidiorum otobanda ve inanın ki sizin 3 5 günde bi gordunuz apachileri ben her gün sabah aksam goruorum elemanlardan birini daha dun durdurdum otobanda dedm ki kardes derdin ne abi arabanın hakkını werioruz arbaya baktım kango dizel hangi hakkı hangi araba dedim ki kardes bi ruhsatı acsana actı saolsun binek otomobil mi yazıo kamyonet mi aaa abi kamyonet yazıo nasıl oluo yaa dedi neyse fazla kafa sisrmiicem abi napiim iki makas atınca adranelin oluo iki de gaz cı bulduk mu yetio bize dediler ki sorunun onlarda diilde belki biraz da bizde olduunu dusundum bilmem haksızmıyım:)
saygılar
Gönderen: Güven - Temmuz 11, 2007, 12:06:22 ÖS
Vallaha arada bende full makas yapıyorum kusura bakmayın arkadaşlar öle denyoluk yapacak biri olursada arabam ve belim sağlam başımı belaya sokmazlarsa bende bulaşmam hayatta :)
Gönderen: Can_DCK - Temmuz 11, 2007, 12:15:45 ÖS
Arkadaşlarla e5 te gidiyoruz sessiz sakin bostancıdan girdik kadıköy sapağından çıkacağız . bitane apaçi flash geldi tamponuma geldi sellöktör yaptı . bende en sağ şeride geçtim yanıma gel camı açtılar bana bağırıo arabanın hakkını ver diye . ne diyeceğimi şaşırdım bastım uzadım ..
Gönderen: selll - Temmuz 11, 2007, 02:00:53 ÖS

Arkadaşlarla e5 te gidiyoruz sessiz sakin bostancıdan girdik kadıköy sapağından çıkacağız . bitane apaçi flash geldi tamponuma geldi sellöktör yaptı . bende en sağ şeride geçtim yanıma gel camı açtılar bana bağırıo arabanın hakkını ver diye . ne diyeceğimi şaşırdım bastım uzadım ..

Yuhhh onada iyimiş  >%6rol bukadarda olmaz şaka gibi
Gönderen: O-N-U-R - Temmuz 18, 2007, 12:42:48 ÖÖ

Aman arkadaşlar Tekirdağın adı kötülenmesin bizde oralı sayılırız ama gerektiğinde saygı göstermesini biliriz..Kimmiş o clio yaw plakasıni hatırlıyosan bilirim belki... <^^Seyt
Gönderen: KaptaN - Temmuz 18, 2007, 10:16:07 ÖÖ
abi adı üstüne apaçi yapacak illa bi hayvanlık
Gönderen: aSil - Temmuz 21, 2007, 12:24:53 ÖÖ
Altıner abi Silivri'ye giderken TEM'de Viper çizgili beyaz bir FLASH ve Flash'ın içinden çıkan bir BACAK hatırlıyorsun di mi ?
Gönderen: ALG - Temmuz 21, 2007, 12:29:10 ÖÖ

Altıner abi Silivri'ye giderken TEM'de Viper çizgili beyaz bir FLASH ve Flash'ın içinden çıkan bir BACAK hatırlıyorsun di mi ?

ahuahahahahaaaa...sorma sorma  >%6rol
Gönderen: caucass - Temmuz 29, 2007, 02:01:06 ÖÖ
adam yerine koymayın o apaçi adilerini
Gönderen: 35vt787 - Ağustos 07, 2007, 11:31:34 ÖÖ
hiçbir sorumluluğu olmayan,günlük,anlık zevklerin peşinde ,genç olmanın getirdiği aşırı hormon patlamasını aptallıkla birleştiren apachiler  >%Sakin size değilde sizi sevenlere acıyorum  >:(  
Gönderen: black code - Ağustos 07, 2007, 12:19:15 ÖS
beyler burası Türkiye ve buranın apaçileri Amerikadakilere benzemez bunların soyları tükenmez. >%Sakin
Gönderen: @kın dohc - Ağustos 09, 2007, 01:03:22 ÖS
Manisada çok apachi varyaa nolcak bilmiyorum herifin altında renault flash var 1.6ies'e kafa tutuyo nolucak halimiz bakalım hayırlısı <^^Seyt
Gönderen: Faruk - Ağustos 09, 2007, 01:05:38 ÖS

Manisada çok apachi varyaa nolcak bilmiyorum herifin altında renault flash var 1.6ies'e kafa tutuyo nolucak halimiz bakalım hayırlısı <^^Seyt

apachilerin belli bir bölgesi yok onlar her an her yerde olabilir..    >%6rol           >%6rol         >%6rol
ama sizin apachilerde bi cinsmiş flashla civic'i karşiılaştırdıklarına göre..   :emo
Gönderen: @kın dohc - Ağustos 09, 2007, 03:56:37 ÖS

apachilerin belli bir bölgesi yok onlar her an her yerde olabilir..    >%6rol           >%6rol         >%6rol
ama sizin apachilerde bi cinsmiş flashla civic'i karşiılaştırdıklarına göre..   :emo

Apaçilerin belli bölgeleri yok o dediğin doğru ama insan kaliteli apaçi olur dimi tofaş serisinden tut flash ve brodway'a kadar saymakla bitmez birde bordo otomobilin altına lacivert neon taktılarmı deliriyorum
Gönderen: Faruk - Ağustos 09, 2007, 04:59:18 ÖS

apachilerin belli bir bölgesi yok onlar her an her yerde olabilir..  
ama sizin apachilerde bi cinsmiş flashla civic'i karşiılaştırdıklarına göre..  

Apaçilerin belli bölgeleri yok o dediğin doğru ama insan kaliteli apaçi olur dimi tofaş serisinden tut flash ve brodway'a kadar saymakla bitmez birde bordo otomobilin altına lacivert neon taktılarmı deliriyorum

evt abim haklısın,galiba bu bir tur butunleşe oluyor yani simgeleri sanırım,bordo aracın altında mavı neon görürsen(genellikle ön tamponda  >%6rol ) apachi team den..  :con
Gönderen: @kın dohc - Ağustos 11, 2007, 04:10:26 ÖS

apachilerin belli bir bölgesi yok onlar her an her yerde olabilir..  
ama sizin apachilerde bi cinsmiş flashla civic'i karşiılaştırdıklarına göre..  

evt abim haklısın,galiba bu bir tur butunleşe oluyor yani simgeleri sanırım,bordo aracın altında mavı neon görürsen(genellikle ön tamponda  >%6rol ) apachi team den..  :con

ön tamponda olsa yine iyi plaka aydınlarma=lacivert.Arka cam içi(ne gerek varsa)=lacivert ve son olarak kaputun üstünde cama su fırlatan aletin üstünede led'li değişik değişik yanan alet takıyolar >%6rol
Gönderen: ALG - Ağustos 12, 2007, 04:19:18 ÖS
apaçilik kullandığı arabanın markası ile olmaz bence..apaçilik kişinin kendi içinde olan bir olay..ltf burada belli bir grubu hedef alarak adlandırmayalım..her doğan, şahin, reno kullananı aynı kefeye koymayalım
Gönderen: @kın dohc - Ağustos 13, 2007, 11:25:49 ÖÖ

apaçilik kullandığı arabanın markası ile olmaz bence..apaçilik kişinin kendi içinde olan bir olay..ltf burada belli bir grubu hedef alarak adlandırmayalım..her doğan, şahin, reno kullananı aynı kefeye koymayalım

Evet abi haklısın ben palio kullanıcısıyım ama hondacıyız nasıl hastalıktır bu ya :girlsAslında ne şahinciler var modifiye konusunda bizlerden daha bilgili hatta şahine değişik motor koyup kimleri tokatlıo kimleri
Gönderen: aSil - Ağustos 13, 2007, 10:50:18 ÖS
Apaçi lik bir yaşam tarzıdır. Buna apaçi adını takanlar apaçi olmayanlardır. Senin apaçi dediğin adama göre de sen apaçi olabilirsin. O yüzden herkesin tarzına şaşırsak da saygı duymalıyız. İnsan tecrübe yaşadıkça tarzını oturtuyor. O yüzden hoşgörülü olmakta fayda var. Yalnız o davranış bozukluklarını bu tarz olayından ayrı tutuyorum. Terbiyesiz elemanlar var. Kişiliği oturmamış, ne yaptığını bilmeyen cahiller var. Onların olayı tarzla alakalı değil kişilikle alakalı. Ha bunun yanında da ne adamlar tanıyorum arabasına baksan süper yapmıştır her tarafından kalite akar ama kendisinin kişiliği 5 para etmez kavgacı, terbiyesiz, saygısız adamlardır. Tam tersi de mümkün...  
Gönderen: Faruk - Ağustos 14, 2007, 10:04:56 ÖÖ

Apaçi lik bir yaşam tarzıdır. Buna apaçi adını takanlar apaçi olmayanlardır. Senin apaçi dediğin adama göre de sen apaçi olabilirsin. O yüzden herkesin tarzına şaşırsak da saygı duymalıyız. İnsan tecrübe yaşadıkça tarzını oturtuyor. O yüzden hoşgörülü olmakta fayda var. Yalnız o davranış bozukluklarını bu tarz olayından ayrı tutuyorum. Terbiyesiz elemanlar var. Kişiliği oturmamış, ne yaptığını bilmeyen cahiller var. Onların olayı tarzla alakalı değil kişilikle alakalı. Ha bunun yanında da ne adamlar tanıyorum arabasına baksan süper yapmıştır her tarafından kalite akar ama kendisinin kişiliği 5 para etmez kavgacı, terbiyesiz, saygısız adamlardır. Tam tersi de mümkün...  

gerekli açıklama yapılmıştır..  >=ok
Gönderen: ALG - Ağustos 14, 2007, 06:28:55 ÖS
Güzel yazmışsın  >=ok
Gönderen: safaaa - Ağustos 16, 2007, 09:08:07 ÖÖ
faruk abi çok haklısın katılıyorum..
Gönderen: Faruk - Ağustos 16, 2007, 10:45:44 ÖÖ

faruk abi çok haklısın katılıyorum..

abi demene gerek yok kardeşim o kadarda yaş farkı yok aramızda :con ,zaten olsada ben kompleks yapmam..   :artis
Gönderen: caucass - Eylül 10, 2007, 02:31:48 ÖS

geçen gün bursa seyahatinden dönerken bi tane transporter aynı şekilde şeyler yaptı bana... bende kendi kendime dedim ki bu hıyarla oynayacağıma bi ders vereyim. Aldım telefonu elime ve 155 i aradım. Gerekli şikayeti yaptım, plakayı verdim ve yer bildirdim... öküz dicem kusura bakmayın 5-6 km sonra polisler aldı yoldan... bende ohh bu çok iyi oldu diyip rahatladım...
en iyisi bu hem alçaklara uymamış olursun hemde dersini alıp artık böyle saçmalıklardan vazgeçebilir, belki bu şekilde sayıları azalır, en azından üremeleri yavaşlar