TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => Sohbet / Off Topic => Konuyu başlatan: arin - Eylül 06, 2018, 07:29:51 ÖS

Başlık: benzer sorun yasayan var mı? (honda servisle yaşanan sıkıntı )
Gönderen: arin - Eylül 06, 2018, 07:29:51 ÖS
merhabalar. daha önce de aranızdaydım ama yeni bir üyelikle döndüm.
sıkıntı  şu:******dan 2015 yilinda civic aldım. belli bir süre sonra sağ ve sol on camda titremeler ve haliyle ses gelmesi sorunu başladı. servise ilk gittiğimde bir sorun yok dendi. ses artınca 2. bakıma gittiğimde parca degisecegi  söylendi. değişti ancak sorun sadece 3 -5 gün geçti ve teker etti. önceki hafta tekrar gittiğimde durum pek ciddiye alınmadı.honda turkiye ile iletişim kurup şikayet ettiğimde bana dönüş yapıldı ve bayii den aranıp cagrildim. usta aracı çalıştırmadan camlara  eliyle dokunup sıkıntı yok dedi. test sürüşüne çıkalım dedim. yoldayken ses gelmesine rağmen adam ısrarla ses yok deyince sinirlendim ve birden sesleri duymaya başladı. servise döndük...uzatmayayım halledilecegi soylenildi. ama bir hafta sonra aranacağım belirtildi. dün aranıp tekrar cagrildim. başka bir ustaya durumu izah ettim. tüm araçlardan bu sesler gelir gibi saçma ve komik bir şey söyledi. tartıştım. şefleri  geldi. merkezlerini arayıp oradan usta talep etti. beklemedeyim. ne yapmalıyım arkadaşlar?

burada geliştirdiğim başka sıkıntılar da var mesela lpg de kullanırken aracın silkeleme yapması gibi.arabamdan soğudum resmen
Başlık: Ynt: benzer sorun yasayan var mı? (honda servisle yaşanan sıkıntı )
Gönderen: hondatutkudur - Ekim 06, 2018, 08:20:19 ÖÖ
Kimse yok mu forumda bu adama yardım edecek ya :D