TeamHondaTurkey.Com

HONDA => Karşılaştırmalar => Konuyu başlatan: RMZNNL00 - Haziran 19, 2016, 06:53:24 ÖS

Başlık: Japon malımı Amerikan malımı?
Gönderen: RMZNNL00 - Haziran 19, 2016, 06:53:24 ÖS
Selamun aleyküm arkadallar önümüzdeki ay bayramdan sonra nasip olursa HONDA CİVİC DREAM 1.6 OTO.VİTES 2016 MODEL sıfır aracını alıcaz. Aracın hakkındaki yorumlarınızı ve görüşlerinizi yorumda belirtmenizi rica ediyorum . Birde bundan önce FORD FOCUS TREND X 1.6 DÜZ VİTES 201 MODEL düşündük akrabanın görüşüyle HONDA araçlarada baktık bunu beğendik ikisi arasında kaldık yalnız sizc3 ne yapmalıyız ? (HONDA 65TL) (FORD 60TL)
Başlık: Ynt: Japon malımı Amerikan malımı?
Gönderen: UK61 - Haziran 20, 2016, 12:55:07 ÖÖ
honda civic otomatik vites derim ;) Tasarımı motoru falan daha iyi bence
Gönderen: İso43 - Haziran 22, 2016, 11:51:06 ÖS
Ben Honda fd6 otomatik kullanıyorum 2 sene oldu kanı gibi hızlanır tüm çukurları ve sesleri içeriden rahatlıkla hissedilir kesinlikle almayın biran önce satıp wv scirocco filan almayı düşünüyorum
Gönderen: hll19 - Haziran 23, 2016, 09:42:37 ÖÖ
Ben Honda fd6 otomatik kullanıyorum 2 sene oldu kanı gibi hızlanır tüm çukurları ve sesleri içeriden rahatlıkla hissedilir kesinlikle almayın biran önce satıp wv scirocco filan almayı düşünüyorum

hocam birisiyle yarışmışsın açıkçası arabaları tanımadan o adam beni geçti diye gelmiş honda kesinlikle alma diyosun burda insanların beklentileri senin gibi olmayabilir bende honda kullanıcısıyım benim için öncelik sağlamlık ve sorun çıkarmayacak bir arabaya binmek opel corsa ile yarışmak yada başka bir araç beni geçmiş geçmemiş hiç umrumda değil arabama tık demeden biniyorum canavar gibi. burda soran arkadaşta sorunsuz motor ideal yakıt tüketimi sorunsuz şanzıman istiyorsa hondayı seçer konfor istiyorsa gider jettaya biner

yani demem oki bu araba şöyle kesinlikle almayın demek yerine bak artısı bu eksisi bu deriz insanlar kendisi seçer olay budur.
Gönderen: vtec08 - Haziran 23, 2016, 10:13:52 ÖÖ
arkadaş genç kanı kaynıyor ne yapsın kapışıyor işte :) zamanla değişir istekler ve duygular..o corsa bide bana gelsin bakalım..honda gidiyomu gitmiyomu görelim :)