TeamHondaTurkey.Com

HONDA MODELLERİ => Prelude-Accord (BA/BB,CE) => Konuyu başlatan: pierre_carevas - Şubat 25, 2015, 11:37:12 ÖS

Başlık: Biraz daha seri
Gönderen: pierre_carevas - Şubat 25, 2015, 11:37:12 ÖS
Herkese merhaba.
1 seneden fazladır accord (2.0 ex. 2007) kullanıcısıyım. Malum tiptronik vites şehir içi kullanımlarda ve özellikle kalkışlarda manuel vites bir arabaya göre biraz hantal (benim fikrim) kalıyor. Bulabilsem manuel şanzıman tadından yenmez heralde ama bu ihtimal oldukça düşük. Gelelim asıl konuya, forumda da biraz göz attım ama bulamadım fazladan bir konu açtıysam şimdiden affola

Pedal box diye bir aparattan bahsettiler anlattıklarına göre benim derdimin dermanı bir cihaz. Kullanan taktıran var mı? Fiyat olarak bana 700 civarında söylediler. Bu paraya değer mi fikirlerinizi alabilir miyim?
Başlık: Ynt: Biraz daha seri
Gönderen: mehmets227 - Mart 03, 2015, 08:12:45 ÖÖ
Aracınızda elektronik gaz pedalı varsa pedal box tarzı bir ürün işinize yarayabilir.2.0 exec. 2006 model(makyaj öncesi kasa) aracımın gaz pedalı telli sistemdi,yani mekanik.Dolayısıyla pedal box uygulanamadı ve telli sistemlerde zaten buna gerek yok.2.4 lere pedal box uygulanabiliyor,fakat 2.0 makyajlı kasaları bilmiyorum.
Başlık: Ynt: Biraz daha seri
Gönderen: pierre_carevas - Mart 04, 2015, 12:07:29 ÖS
Teşekkürler mehmets227. Dediğini biliyorum elektronik ve diğer tel olayını. Bahsettiğim cihazı takan bir usta arabayı gördü ve takabiliriz dedi muhtemel elektronik. Ayrıca test aracımızda var gel dene arkadaşımın akrabası olduğundan sana indirim de taksitte yaparız dedi ama işte yine de bi soruşturmakta fayda var diye düşündüm.