TeamHondaTurkey.Com

HONDA MODELLERİ => Civic '88-'06 => Konuyu başlatan: ADNUFREPLA - Eylül 24, 2014, 09:23:23 ÖÖ

Başlık: AMFİSİZ MİD TAKIMI
Gönderen: ADNUFREPLA - Eylül 24, 2014, 09:23:23 ÖÖ
Arkadaşlar

2002 honda civic aracım var arka kolonların yerine mid takımı takmak istiyorum yanlız amfisiz çalışırmı  güzel ses alabilirmiyim çok fazla bas lı dinlemiyorum şarkıları.
Başlık: Ynt: AMFİSİZ MİD TAKIMI
Gönderen: atomhamdi - Eylül 24, 2014, 10:38:24 ÖÖ
mid takımlarının çoğu 50-60 watt rms ten başlıyor en güçlü yeyp çıkışı 25 watt rms civarındadır kısık seste güzel çalar ama yüklendiğiniz zaman kötü çalmaya başlar, önce amfisiz bağlarsınız beğenmezseniz amfi alırsınız 100 liralık amfi baya işinizi görür. midlerinizin biraz kaliteli olmasına dikkat edin hertz esk olmadı dsk modellerini sıfır yada ikinci el alabilirsiniz sıfır forx den harward dan çok daha iyi çalar aynı zamanda önler orjinal ve siz arkaya mid düşünüyorsanız ön hoparlörleri ( çapı eğer uyuyorsa ) arkaya takın midleri öne takın sesleri daha net ve daha yüksek duyarsınız.
Gönderen: ADNUFREPLA - Eylül 24, 2014, 10:58:14 ÖÖ
mid takımlarının çoğu 50-60 watt rms ten başlıyor en güçlü yeyp çıkışı 25 watt rms civarındadır kısık seste güzel çalar ama yüklendiğiniz zaman kötü çalmaya başlar, önce amfisiz bağlarsınız beğenmezseniz amfi alırsınız 100 liralık amfi baya işinizi görür. midlerinizin biraz kaliteli olmasına dikkat edin hertz esk olmadı dsk modellerini sıfır yada ikinci el alabilirsiniz sıfır forx den harward dan çok daha iyi çalar aynı zamanda önler orjinal ve siz arkaya mid düşünüyorsanız ön hoparlörleri ( çapı eğer uyuyorsa ) arkaya takın midleri öne takın sesleri daha net ve daha yüksek duyarsınız.
teşekkürler benim teyp markası kamasonic ks-7702 teyp in çıkışlarında 4x50w yazıyo bu şekilde anfiye gerek olur mu bide arka kolonlar sağlam öne takarım o zaman.
Gönderen: atomhamdi - Eylül 25, 2014, 08:33:00 ÖÖ
4x50 watt max güç değerioluyor. en iyi pioneer teybin bile rms değeri dediğim gibi enfazla 25 watt  . örnek olarak mid takımı üzerinde max 150 watt falan yazar bu durumda teyp 4x50 watt yine yetersiz geliyor.
Gönderen: ADNUFREPLA - Eylül 25, 2014, 08:36:30 ÖÖ
4x50 watt max güç değerioluyor. en iyi pioneer teybin bile rms değeri dediğim gibi enfazla 25 watt  . örnek olarak mid takımı üzerinde max 150 watt falan yazar bu durumda teyp 4x50 watt yine yetersiz geliyor.
bi arkadaşım boşta duran alpin usa 334 marka anfi verdi fazla masraf yapmak istemiyorum woofer da takmıcam mid takmak istiyorum sence nasıl bişey almalıyım mid takımı olarak önlere takıcam bide 16 cm mi 17 cm mi almalıyım
Gönderen: atomhamdi - Eylül 26, 2014, 07:14:58 ÖÖ
2002 ön kapılar 16 cm olmalı daha önce dediğim gibi hertz ler gayet başarılı ikinci el mi alacaksın sıfır mı benim tavsiyem temiz kaliteli ikinci el. güzel çalmayan sıfırdan kaliteli ikinci el daha iyidir