TeamHondaTurkey.Com

HONDA MODELLERİ => City - Jazz => Konuyu başlatan: ibrahimerbasi - Eylül 18, 2014, 12:34:33 ÖS

Başlık: arabayı duvar sürttüm yardım lütfen
Gönderen: ibrahimerbasi - Eylül 18, 2014, 12:34:33 ÖS

merhaba arkadaşlar bugün saçma bir şekilde arabayı otoparkta karanlıktı geri geri gelirken duvara sürttüm ne yapacağım şimdi
maliyeti konusundada bilgisi olan varmı acaba.

boya olurmu yoksa değişmesimi gerekir ?
honda jazz

(http://i.hizliresim.com/78opWP.jpg)
Başlık: Ynt: arabayı duvar sürttüm yardım lütfen
Gönderen: faw13 - Eylül 18, 2014, 12:59:37 ÖS
hangi şehirdesiniz?
Gönderen: ibrahimerbasi - Eylül 18, 2014, 01:20:39 ÖS
istanbul güngören
Gönderen: Luvi - Eylül 18, 2014, 04:21:40 ÖS
Tampon bağlantısında da açıklık oluşmuş. Masraflı ama güzel bir tamir olsun diyorsanız Auto King'e götürün bence.
Gönderen: faw13 - Eylül 18, 2014, 04:37:24 ÖS
kaskodan mini onarım ile yapacağım diyorsanız autoking e gidin, yok parasını veririm, 2 ay sıra beklemeyeyim derseniz carconcept e gidin, ben ataşehir e gittim, tampon söküm-takım, kesim, boyama, cila 6 saatte verdiler arabayı :)
Gönderen: By_emre - Eylül 18, 2014, 05:04:55 ÖS
Dostum autokinge felan gitmene gerek yok gecmis olsun öncelikle Allah beterinden korusun ufacik surtme olmus tamponu baz almiyorum camurlugu ister lokal boya yaptirabilirsin tamponu boyatirsin 100 tl o sorun degil camurluk icinde diger tavsiyem bir güzel bolgeyi temizle sonra sanayide bir boyaciya ugra adama 20 tl uzat rutus yapmasini iste veya sende boya koduyla boya alip yapabilirsin o kismi mini onarim karsilarmi bilmiyorum karsilarsa tamponun yarisi camurlugunda agiz kismini boyarlar