TeamHondaTurkey.Com

HONDA MODELLERİ => City - Jazz => Konuyu başlatan: eymen1212 - Eylül 17, 2014, 03:10:09 ÖS

Başlık: titreme sorunu
Gönderen: eymen1212 - Eylül 17, 2014, 03:10:09 ÖS
Bir arkadaşında aynı dertten muzdarip olduğunu okudum benimkide benzinli ve 'd' beklerken kırmızı ışıkda titreme oluyor aklıma takıldı belki de herkes de olan önemsiz bir sorun olabilir.2.el aldım ve bugüne kadar tüm bakımları yetkili servisde yapılmış sorunu ve masrafı ne olabilir?
Başlık: Ynt: titreme sorunu
Gönderen: saday20 - Eylül 18, 2014, 04:17:00 ÖS
rölanti 550-650 gibi değerlerde ve sabit se, sadece rölantide beklerken titreme varsa, titreme sadece direksiyonu tutunca ve kapıyı açıp kapıyı tutunca hissedilecek kadar az ise şu an için hiç bir şey yapma, bir sürü masraf edip yine aynı problemle yaşarsın, aracında başka sıkıntı yoksa devam et hiç takılma hatta görmezlikten gel, ama bu titremenin yanında rölanti dalgalanması, stop etme ve başkaca sıkıntılar var ise göstermen lazım aracı.
Gönderen: atilla9090 - Eylül 18, 2014, 10:30:45 ÖS
Bendede 1.4 ies var d konumunda bekleme yaparken biraz titriyor araç amcamda 1.6 var o araç daha az titriyor ama ben aracımın motor şanzuman konvetör vs. hiç şüpem yok motor kulağımıdır takozumudur aklıma o geliyor eğer bollaşma yada zamanla deforme olmuşssa ondan kaynaklanıyor olabilir bence.
Gönderen: By_emre - Eylül 18, 2014, 10:35:40 ÖS
Motor kulagi titremeyi size hissettirir hafif hafif sallantilari belli eder