TeamHondaTurkey.Com

HONDA MODELLERİ => Cr-v Hr-v => Konuyu başlatan: Fd6Lover - Temmuz 10, 2014, 04:49:58 ÖS

Başlık: Test Sürüşü izlenimlerim.
Gönderen: Fd6Lover - Temmuz 10, 2014, 04:49:58 ÖS

Dün hasarlı olan FD6'm almaya gittiğimde 1.6 dizel CRV nin test aracının İnalllar bayiisinin önünde olduğunu gördüm. Test sürüşü için hiçbirşey talep etmediler(arkadaş olduk bu aralar inallar ile). Ben de oğlanı yanıma alıp bir de görevli alıp test sürüşüne çıktım.
İzlenimlerim:
Araç hiçbir şekilde yığılmıyor bir kavşakta kalkış ve 90 derecelik açıyla bir dönüşü aynı anda yaptım ne patinaja kaldı ne de yığıldı.
Araç kalkışta pek iyi hissettirmese de 2000 devirden sonra aşırı canlı. Ara hızlanmalar müthiş, gazdan ayağımı çekip tekrar bastığımda torq un etkisiyle öyle bi baş kaldırıyor ki koltuğa yapışmamak mümkün değil.Bu arada araçla yaklaşık 160 km ye kadar çıktım fakat tüketim 6.7 lerdeydi yani araç hem performans sağlarken uzun vites oranlarıyla ekonomide sağlıyor(6. vites 3000 rpm de 160 kmh). Test bittiğinde aracı bayiinin önünde park ederken her zamanki gibi alışkanlık olarak geri vitese taktım sol kolumu sağ koltuğun başlığına dayayıp geriye baktım tam o sırada görevli benim i-mid ekranına bakmamı önerdi baktım ve gerçekten güzel bi geri görüşü var. Araçtan indiğimizde görevliye aracın fiyatını sorduğumda 104.700 tl cevabını aldım.
Fikrim ise şöyle:
O hızlanma ,diğer sürüş dinamikleri ve yakıt tüketimi için bu para fazlasıyla verilir fakat iç tasarım bu parayı haketmiyor gibime geldi(araç premium). Sizin fikirleriniz nelerdir var mı test sürüşüne çıkan ??
Başlık: Ynt: Test Sürüşü izlenimlerim.
Gönderen: polatkaptan - Temmuz 14, 2014, 12:30:54 ÖÖ
bence 2000 cc benzinli alın derim lpg de çok ekonomiktir
Gönderen: By_emre - Temmuz 14, 2014, 02:36:20 ÖÖ
104 tl derken :)
Gönderen: guitar junior - Temmuz 17, 2014, 10:40:01 ÖÖ
Otomatik vites olmaması 1.6 dizel CRV'nin en büyük hatası...