TeamHondaTurkey.Com

HONDA MODELLERİ => Civic '88-'06 => Konuyu başlatan: hangover - Temmuz 06, 2014, 06:34:53 ÖS

Başlık: amyant sargi hakkinda ??
Gönderen: hangover - Temmuz 06, 2014, 06:34:53 ÖS
Headerstaki sargiya araci hekadar sıkıstirsamda elimle dokunabiliyorum. Su son zamanlar motor iç isim asiri artti. Headersa dokunamaz oldum çok kisa sureli kullanimlarda bile. Bu sargilarin  kullanım oömürlerimi var. Yenilemekmi gerekir.   

Mevcut sarginin üzerine yeni sargi sarsak olurmu yada eskiyi sokup atip yeniyi tek basinami sarmali.

Dei markami almali yoksa eBay mallarida is gorurmu
Başlık: Ynt: amyant sargi hakkinda ??
Gönderen: can3520 - Temmuz 06, 2014, 06:56:50 ÖS
Ben de takip ediyim konuyu. Hava filtresinin etrafına bu sargıdan yapılabilir mi
Gönderen: hangover - Temmuz 06, 2014, 08:13:02 ÖS
Yapiliyo örneklerini gördüm. Urun getirticem yakinda filtre için. Manayla headersta cikar aradan:)
Gönderen: tnrdnzekr - Temmuz 07, 2014, 09:35:37 ÖÖ
Ben de takip ediyim konuyu. Hava filtresinin etrafına bu sargıdan yapılabilir mi

bu sargı iç sıcaklıgı dışarıya vermemek için sen iç sıcaklığı dış sıcaklıktan koruman gerekir
Başlık: Ynt:
Gönderen: can3520 - Temmuz 07, 2014, 10:08:38 ÖÖ
Icerden disari cikarmayan, disaridan iceri de almaz bence :)

GT-I9300 cihazımdan gönderildi
Gönderen: hangover - Temmuz 07, 2014, 03:24:32 ÖS

:)   >=ok

Gönderen: BraTo - Temmuz 07, 2014, 04:22:35 ÖS
Bende DEI'den farklı bir marka var, ebay malı. Kaç senedir bir sıkıntı çıkartmadı. Astestsiz olmasına dikkat et. Kanserojen madde sonuçta.
Sök eskisini, yeniden sar yenisini, MOTİP'in ısıya dayanıklı boyalarıyla bir güzel boya, güle güle kullan :)
Gönderen: hangover - Temmuz 07, 2014, 04:40:06 ÖS
Bende DEI'den farklı bir marka var, ebay malı. Kaç senedir bir sıkıntı çıkartmadı. Astestsiz olmasına dikkat et. Kanserojen madde sonuçta.
Sök eskisini, yeniden sar yenisini, MOTİP'in ısıya dayanıklı boyalarıyla bir güzel boya, güle güle kullan :)

Boyaliydi boyada deforme olmuş  :) . ozaman elyaf yerine titanyum sargi alayim ben sarayim güzelce. Bide sargi dumanini iyice atincami boyayi vurayim .
Gönderen: BraTo - Temmuz 07, 2014, 04:46:23 ÖS
Aynen. Yansın baştan sonra boya. Benimki baya kaldı üstünde, ondan sonra söktüm, güzelcene boyayıp taktım tekrar.
Gönderen: tnrdnzekr - Temmuz 10, 2014, 12:21:41 ÖS

dışardan içeriye almıoda içeri giren havayı nasıl soutmayı düşünüyosun
Başlık: Ynt:
Gönderen: can3520 - Temmuz 10, 2014, 03:56:09 ÖS
Disaridan direkt soguk hava alacak iste onu isinmadan gonderecek. Islev ayni

Gönderen: hangover - Temmuz 10, 2014, 05:02:47 ÖS
amaç soğuk hava yolda ısınmasın ;) bugün yarım saatlik kullanımdan sonra elimle dokunamadım filtre borusuna o derece ısınıyo kolay kolay da soğumuyo.

can3520 alüminyum bant aldım sardım bi kısmını. sardığım kısım yarı yarıya daha ılıktı bilgin olsun.
Gönderen: can3520 - Temmuz 10, 2014, 06:05:33 ÖS
Tamam ben de deneyeceğim. Önceden düz krom boru ile yapmıştım filtrenin sıcaklığından el değmiyordu. Şimdiki nispeten iyi ama uzun boruda yalıtım şart. Teşekkürler :)