TeamHondaTurkey.Com

MULTIMEDIA => Videolar => Konuyu başlatan: angaramos - Mayıs 10, 2014, 09:21:34 ÖS

Başlık: Bunlar arabaysa bizimkiler ne
Gönderen: angaramos - Mayıs 10, 2014, 09:21:34 ÖS
http://www.youtube.com/watch?v=6_-X8agqkC0

Ya arkadaşlar youtube de gezinirken bu videoya denk geldim ve dedimki arkadaş bunlar arabaysa bizimkiler ne dedim kendi kendime.
Ben bu jantları görünce arabamın yanına gidince arabamdan soğuyorum yav.5 lik yay takıyorum yinede istediğimi alamıyorum hep o çamurlukla  jantımın arasında kalan lastik ve boşluk aklıma geliyor ve sinirleniyorum.

Niye ben jantımı alırken et değerlerine ve inç değerlerine bağlı kalıyorum. Acaba çamurluğa sürtermi şuraya sürtermi buraya takarmıyım diye düşünmek zorunda kalıyorum.

Aklıma gelmiyoda değil acaba bu arabalarda davlumbaz,karter çamurluk falan yokmu diye aklımada gelmiyor değil.

Ama sonra unutuyorum gidiyor taaaaki jantla çamurluk bütünleşmiş şöyle genişmi geniş ofsetli jantı olan araba görene kadar :ağlaa
Başlık: Ynt: Bunlar arabaysa bizimkiler ne
Gönderen: atilla9090 - Mayıs 10, 2014, 11:27:53 ÖS
Arkadaşım dertsiz başına dert arıyorsun sen. Fransada Almanyada yaşıyor olsak arabanı bir nebze bas derim yani çok istiyorsan konfordan ödün vererek 5cm kitlere kadar spor yay takılabilir ama yerden 1cm yüksek arabanın kimseye faydası olmaz hele hele Türkiyede. Yamasız çukursuz 1 tane yolumuz yok ounda geçtim o videodaki araçların en güzel asfaltlarda bile işi zor yolda irice bir taş gelse tamponu falan kırar götürür, üstelik sertlikten top gibi sekiyor o arabalar takır tukur yol sesi de cabası.
Başlık: Ynt: Bunlar arabaysa bizimkiler ne
Gönderen: angaramos - Mayıs 11, 2014, 12:45:22 ÖS
Arkadaşım dertsiz başına dert arıyorsun sen. Fransada Almanyada yaşıyor olsak arabanı bir nebze bas derim yani çok istiyorsan konfordan ödün vererek 5cm kitlere kadar spor yay takılabilir ama yerden 1cm yüksek arabanın kimseye faydası olmaz hele hele Türkiyede. Yamasız çukursuz 1 tane yolumuz yok ounda geçtim o videodaki araçların en güzel asfaltlarda bile işi zor yolda irice bir taş gelse tamponu falan kırar götürür, üstelik sertlikten top gibi sekiyor o arabalar takır tukur yol sesi de cabası.
+1 tamamen katılmakla beraber

Ancak o görüntü varya o görüntü eriyorum resmen