TeamHondaTurkey.Com

HONDA => I.C.E-Güvenlik & Müzik Sistemleri => Konuyu başlatan: gursel1905 - Nisan 24, 2014, 07:46:34 ÖS

Başlık: Fly audio navigasyon hatası
Gönderen: gursel1905 - Nisan 24, 2014, 07:46:34 ÖS
arkadaşlar aracımda flyaudio navigasyon sistemi mevcut.yakın zamana kadar herhangi bir sorun yoktu.şimdi navigasyonu açıyorum harita çıkmıyor ekranda
"Previous instance of iGO 8 has not finished exiting yet. Please try again in a few seconds or soft-reset your device" hatası alıyorum.hafıza kartını biçimlendirdim.harita dosyasını tekrar attım.cihazı defalarca resetledim.hafıza kartını değiştirdim.hiçbir şekilde olmadı sürekli aynı hatayı alıyorum.sorun nedir acaba ? yardımcı olursanız sevinirim..

Başlık: Ynt: Fly audio navigasyon hatası
Gönderen: 23korg23 - Nisan 24, 2014, 09:05:30 ÖS
Ana igo klasorunu ( sadece harita degil save klasoru map klasoru vs) karta degil cihaza yukleyin
Gönderen: gursel1905 - Nisan 24, 2014, 09:47:44 ÖS
Ana igo klasorunu ( sadece harita degil save klasoru map klasoru vs) karta degil cihaza yukleyin

cihaza nasıl kopyalarım ?
Gönderen: 23korg23 - Mayıs 03, 2014, 09:31:21 ÖS
Sorunu cozdunuzmu bilmiyorum ama gecen gun bu cihazin harita guncellemesini incelerken bisey farkettim harota guncellemesi hafiza kartindan yapiliyor..

yani toolbox in hafiza kartina gizlenmis bir takim verileri gormesi gerekiyor muhtemelen hafiza kartinda bir sorun oldu ve sizdr formatlayinca is tamamen koptu. Servisine basvurmaktan baska careniz yok