TeamHondaTurkey.Com

HONDA MODELLERİ => Civic '88-'06 => Konuyu başlatan: onrkrn - Mart 31, 2014, 09:41:52 ÖÖ

Başlık: 1.6i es Benzin Göstergesi !
Gönderen: onrkrn - Mart 31, 2014, 09:41:52 ÖÖ
1.6i es kullanıcıları acaba benzin gösteresinde e nin altındaki kırmızı çizgiye geldiğinde araç kaç km gidiyor yardımcı olursanız sevinirim.
Başlık: Ynt: 1.6i es Benzin Göstergesi !
Gönderen: Carismatiq - Mart 31, 2014, 10:34:38 ÖÖ

Benim araçda benzin gösterge ve ışığı sorunsuz çalışıyor. Bir keresinde kırmızının üstüne geldiğinde ışık yandı ama kaç km gider denemedim. Tahminim 20-30 km ama her araca göre değişir ve bu yaşdaki araçlarda göstergeler ne kadar sağlıklı orası tartışılır.
Gönderen: onrkrn - Mart 31, 2014, 12:46:19 ÖS
teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştığın için. arkadaşlar başka yardımcı olacak yok mu 20 kişi bakmış 1 kişi cvp vermiş.eminim ki bu konuyu merak eden birsürü arkadaş vardır.
Gönderen: cadde41 - Mart 31, 2014, 01:21:47 ÖS
benim araçtada kırmızının altına biraz inince kırmızı ışık yanıyor ama kaç km gider bilmiyorum.
Gönderen: ADNUFREPLA - Mart 31, 2014, 01:24:43 ÖS
bu sorun bende de var benzin ışığı yanmıyor ampulden olabilir diye düşündüm değiştirdim fakat sorun yine aynı çözebilen var mı bu olayı
Gönderen: oktayoo - Mart 31, 2014, 09:40:41 ÖS
bu sorun bende de var benzin ışığı yanmıyor ampulden olabilir diye düşündüm değiştirdim fakat sorun yine aynı çözebilen var mı bu olayı

Bu çalışmayı ve detayları paylaşmıştım,aşağıda.

http://www.teamhondaturkey.com/forum/problemler_ve_cozumleri/ynt_benzin_isigi_sorunu_cozumresimli-t67805.0.html
Gönderen: ADNUFREPLA - Nisan 02, 2014, 10:29:24 ÖÖ

Bu çalışmayı ve detayları paylaşmıştım,aşağıda.

http://www.teamhondaturkey.com/forum/problemler_ve_cozumleri/ynt_benzin_isigi_sorunu_cozumresimli-t67805.0.html

valla süper bi çalışma olmuş ellerine sağlık fakat bende ufak bir araştırma yaptım senin paylaştığın bilgilere göre aşlında bu şamandırayı sıfır alıp takmak daha mantıklı geliyo bana piyasada 75 tl yede var 200 tl yede alıp yenisini takmak daha sağlam olur sanki...