TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => İstekler Öneriler ve Sorularınız => Konuyu başlatan: AkSeA07 - Aralık 01, 2013, 09:58:55 ÖS

Başlık: İos TeamHondaTürkey
Gönderen: AkSeA07 - Aralık 01, 2013, 09:58:55 ÖS
Bir arkadaşım İos için yazılım vs program yapıyor. Fikir sunmamı istedi bende fikir olarak bu forumu direk İos ile ulaşılabilecek kullanışlı, yeni konu, cevap, pm ve pc gibi tüm içeriğe direk pc olmadan ulaşılabilecek bi program sundum. Arkadaşım olumlu karşıladı bunu. Şahsen genelde telden girdiğim için çoğu zaman sorunlarimi aninda burada yazdığım için olumlu olacağını düşündüm şahsım adına. Bunu siz yönetici ve kullanıcılara sunmak istedim olumlu olumsuz fikirlerinizi bekliyorum. Herhangi bir çıkar istek ücret yada talepte kesinlikle bulunulmayacak..
Başlık: Ynt: İos TeamHondaTürkey
Gönderen: AkSeA07 - Aralık 01, 2013, 10:20:20 ÖS
Kimsenin mi fikri yok :)
Gönderen: deniz - Aralık 02, 2013, 01:13:14 ÖÖ
Süper bir fikir bunu aramızda konuşalım ilgi için tşk ederim :)
Gönderen: oktayoo - Aralık 02, 2013, 08:32:05 ÖÖ
android ekleme şansı varsa güzel olur.
Gönderen: gecetilkisi - Aralık 02, 2013, 12:05:17 ÖS
iosta ne ya android diyorum bende
Gönderen: AkSeA07 - Aralık 02, 2013, 06:27:59 ÖS
Valla varsa imkan yada tanidik Andeoid icin yazilim yapabilecek oda olur ama arkadasim sadece apple yazilimlari yapabiliyo. İsterim bende tum mobil sistemlerde olsun ama benim faydam anca ios da olur. Gerci yeteri kadar fikir vs soyleyen olmadi yonetim de dahil kimse bisi demeyince askida kaliyo hala oyle :)
Gönderen: deniz - Aralık 02, 2013, 11:15:37 ÖS
Yönetim olarak size ilk mesajı yazan ve değerlendirmeye alınacağını söliyen benim beyefendi
Gönderen: hondatürk - Aralık 02, 2013, 11:18:52 ÖS
arkadaşım yönetim gerektiğinde ilgilenir , bazı sitelerin yöneticileri gibi ticaret yapmıyor bizim yöneticiler rahat ol . .