TeamHondaTurkey.Com

HONDA => Motor, Modifiye & Do it yourself - Teknik bilgiler => Konuyu başlatan: ufd46 - Mayıs 07, 2013, 10:48:33 ÖÖ

Başlık: SİMOTO HAVA FİLTRESİ NERDEN TEMİN EDEBİLİRİM ???
Gönderen: ufd46 - Mayıs 07, 2013, 10:48:33 ÖÖ

Merhaba Arkadaşlar 1.6 ies aracıma Simoto hava filtresi arıyorum istanbul avrupa yakasında nerden temin edebilirim ?

Veya orjinal olarak netten alabileceğim güvenilir bir site adresi verirmisiniz ?

Başlık: Ynt: SİMOTO HAVA FİLTRESİ NERDEN TEMİN EDEBİLİRİM ???
Gönderen: berkekuru - Mayıs 14, 2013, 01:41:36 ÖS
bir tuningçiden alırsan montajıda ucretsız olur
Başlık: SİMOTO HAVA FİLTRESİ NERDEN TEMİN EDEBİLİRİM ???
Gönderen: ufd46 - Mayıs 16, 2013, 11:12:26 ÖÖ
Bizim hondacı arkadaşlarımızdan hiç yardım alamıycaz sanırım sitemiz iyice mantarlamış hiç bir soruya doğru düzgün cvp alamıyoruz...

Belki eskiye ait bilgiler var ama onlarda eskide yani güncel değil...
Gönderen: Kapıkulu - Mayıs 16, 2013, 11:18:16 ÖÖ
Sahibinden.com'da 1-2 ilan var ama ne kadar doğru bir de siz bakın

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-simota-karbon-universal-acik-hava-filtresi-x-power-tuning-125098465/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-simota-pervaneli-acik-hava-filtresi-124917722/detay

Gönderen: Refik_Yavaş - Mayıs 16, 2013, 11:19:59 ÖÖ
Bostancı Sanayi sitesinde satanlar baya yer var. 2-3 üne selam ver fiyat sor kıyasla al derim. Netten almak sıkıntı,fiyat ucuz gibi gözüksede kargosu-montajı-sorun çıktımı geri gönderim zor.
Gönderen: ufd46 - Mayıs 21, 2013, 11:39:27 ÖÖ
Refik arkadaşımızın dediği gibi netten almak biraz sıkıntı, Bostancı sanayi sitesi yolu gözüktü bize. İnşallah orda vardır.
Yoksa yine netten şansımıza artık :)
Gönderen: BiTEC - Mayıs 21, 2013, 11:48:49 ÖÖ
(edit:reklam içerikli kelime)'den netten almıştım ben vtec2 için aeroform pts103... herhangi bir sorun yaşamadım...ustama götürüp taktırdım...yeri de avrupa yakasında diye biliyorum...
Gönderen: BiTEC - Mayıs 22, 2013, 11:36:20 ÖÖ
a ksoy tuning