TeamHondaTurkey.Com

HONDA => LPG, CNG ve Alternatif Yakıt Sistemleri => Konuyu başlatan: 3ddelisi - Mart 07, 2013, 08:48:05 ÖS

Başlık: Forumda BRC li ve 6 yıl FULL garantili kimler var...
Gönderen: 3ddelisi - Mart 07, 2013, 08:48:05 ÖS
Merhaba arkadaşlar,benim gibi Türkiye çapında yaklaşık 70 kişinin olduğunu öğrendim Honda Türkiye'den.Bu foruma üye olupta aynı durumda olan kimler var merak ediyorum.Herhangibir sorun olduğunda fikri yardımlaşma açısından önemli.
Başlık: Ynt: Forumda BRC li ve 6 yıl FULL garantili kimler var...
Gönderen: mehmet zengin - Mart 08, 2013, 01:52:03 ÖÖ
+1 :)
Gönderen: 3ddelisi - Mart 08, 2013, 10:26:00 ÖS
ikimizden başkası bu foruma takılmıyor mu ? hayret !
Gönderen: mask946 - Mart 09, 2013, 01:28:42 ÖS
Manifoltum Orjinal Delikli olmadıgı için 3 YIL :)

Tek fark 6 yıl garantide orjinal delikli manifold- 3 Yıl garantide Manuel Delik :)

Bak Gene Moralim Bozuldu Yaw :)

(http://www.teleflexgfiturkiye.com/dosyalar/manifold.jpg)
Gönderen: fevkalbeser12 - Mart 09, 2013, 01:36:52 ÖS
Bende varım:)
Gönderen: 3ddelisi - Mart 09, 2013, 10:47:54 ÖS
Manifoltum Orjinal Delikli olmadıgı için 3 YIL :)

Tek fark 6 yıl garantide orjinal delikli manifold- 3 Yıl garantide Manuel Delik :)

Bak Gene Moralim Bozuldu Yaw :)

(http://www.teleflexgfiturkiye.com/dosyalar/manifold.jpg)

pipolu sistem uygulandı manifold delinmedi benim araçta.
Bu arada 3 kişiye çıktık :) kelaynak kuşları gibiyiz :D
Gönderen: mask946 - Mart 09, 2013, 11:09:46 ÖS
bendede pipo :D

pipo ne :D
Gönderen: gemlik_55 - Mart 10, 2013, 12:21:38 ÖÖ
bende yeni araç aldım 2011 model civic 6 yıl garanti için aracın da 40 bin km kadar bakımlarının yapıldığı yer olan ****** taktıracam be 6 yıl garantisi devam edecek bostancı 2a mühendisliğe  montajı yaptırıyor muş pipolu  sistemle yaptırıyormuş
Gönderen: 3ddelisi - Mart 10, 2013, 12:44:45 ÖÖ
bende yeni araç aldım 2011 model civic 6 yıl garanti için aracın da 40 bin km kadar bakımlarının yapıldığı yer olan ****** taktıracam be 6 yıl garantisi devam edecek bostancı 2a mühendisliğe  montajı yaptırıyor muş pipolu  sistemle yaptırıyormuş

Artık 6 yıl garanti vermiyorlar diye biliyorum,bir feragatname gibi bir şey imzalatıyorlarmış ve 3 yıla düşüyormuş.Feragatname gibi bir belge imzalatıp garantinin 3 yıla düşürülüp düşürülmediğine dikkat et !
Ayrıca 6 yıl full olacak derlerse ve taktırırsan Honda servisi sana bilgisayarlarından ekran çıktısı alıp versin.Ekran çıktısında da garantinin 6 yıl yazıldığına dikkat et.Ayrıca 6 yıl garanti kitapçığında aksesuarlar bölümüne lpg kitinin bilgilerini mutlaka işlesinler ve kaşeleyip imzalasınlar.
Gönderen: 3ddelisi - Mart 10, 2013, 12:47:57 ÖÖ

hem manifold delindi diyorsun hem de bende de pipolu diyorsun bu nasıl oluyor anlamadım !
Gönderen: mask946 - Mart 11, 2013, 07:09:36 ÖS

hem manifold delindi diyorsun hem de bende de pipolu diyorsun bu nasıl oluyor anlamadım !

espiri olsun diye yazdım. hakkaten bilmiyorum pipo yu :s
Gönderen: mask946 - Mart 11, 2013, 07:20:48 ÖS
ufak bir araştırma yaptım ögrendim.

gazla benzin girişi aynı oluyor. 2a patenli olarak monajını yapıyormus.

manifold delme işi yok...

Gönderen: gemlik_55 - Mart 21, 2013, 10:03:10 ÖS
bende yeni araç aldım 2011 model civic 6 yıl garanti için aracın da 40 bin km kadar bakımlarının yapıldığı yer olan ****** taktıracam be 6 yıl garantisi devam edecek bostancı 2a mühendisliğe  montajı yaptırıyor muş pipolu  sistemle yaptırıyormuş

Artık 6 yıl garanti vermiyorlar diye biliyorum,bir feragatname gibi bir şey imzalatıyorlarmış ve 3 yıla düşüyormuş.Feragatname gibi bir belge imzalatıp garantinin 3 yıla düşürülüp düşürülmediğine dikkat et !
Ayrıca 6 yıl full olacak derlerse ve taktırırsan Honda servisi sana bilgisayarlarından ekran çıktısı alıp versin.Ekran çıktısında da garantinin 6 yıl yazıldığına dikkat et.Ayrıca 6 yıl garanti kitapçığında aksesuarlar bölümüne lpg kitinin bilgilerini mutlaka işlesinler ve kaşeleyip imzalasınlar.

dediklerinin hiçbirini kabul etmiyorlar bende direniyorum garantı kitapçığını imzalamalısınız dedim.sözle olmaz dedim ama kabul etmiyorlar ne yapacagım bilmiyorum
Gönderen: 3ddelisi - Mart 21, 2013, 10:14:01 ÖS
6 yıl tam garantiyi artık resmi olarak veremedikleri için taleplerinize olumsuz yaklaşıyorlar.Artık lpg taktırdığınızda garantiniz 3 yıla düşecek.Brc servislerinde veya honda servislerinde taktırma konusunda karar vermelisiniz.Yine de honda servislerinden birinde taktırın ki sorun yaşarsanız sizi lpg servisi honda servisine honda servisi de brc servisine şutlama şansı kalmasın !