TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => İstekler Öneriler ve Sorularınız => Konuyu başlatan: Refik_Yavaş - Ocak 23, 2013, 06:07:42 ÖS

Başlık: Kumandalı Egzos Hakkında Bilgisi Olanlar,Kullananlar ?
Gönderen: Refik_Yavaş - Ocak 23, 2013, 06:07:42 ÖS
Kaliper Boyadıktan Sonraki İşim Egzos Olcak Ama Gerektiğinde Duymamak İçin Kumandalı Egzoslar Dikkatimi Çekti Fikirlerinizi Bekliyorum  >=ok
Başlık: Ynt: Kumandalı Egzos Hakkında Bilgisi Olanlar,Kullananlar ?
Gönderen: YUNUS MERİÇ - Ocak 24, 2013, 08:19:33 ÖÖ
arkadaşım mrb bende pendikte oturuyorum ve benim araçımda var kumandalı çokta başarılı memnunun istersen yardımcı olabilirim işinin ehli bir ustaya yaptırdım...
Gönderen: Refik_Yavaş - Ocak 24, 2013, 08:56:18 ÖÖ
arkadaşım mrb bende pendikte oturuyorum ve benim araçımda var kumandalı çokta başarılı memnunun istersen yardımcı olabilirim işinin ehli bir ustaya yaptırdım...
Sağol ilgin için kardeşim,özelden numaranı yazarsan haberleşelim çok memnun olurum
Gönderen: mcolgecen - Ocak 24, 2013, 11:56:20 ÖÖ
200 liralık sanayi işine para verme 2010 model aracından şahin gibi ses çıkar alabiliyorsan warex gerisi hikaye .
Gönderen: tolgaacar - Ocak 24, 2013, 12:00:02 ÖS
200 liralık sanayi işine para verme 2010 model aracından şahin gibi ses çıkar alabiliyorsan warex gerisi hikaye .
+1
Gönderen: YUNUS MERİÇ - Ocak 24, 2013, 12:24:55 ÖS

aynen kötüler sıkıntı ancak sanayicilerde çözmüşler işi normal egzoz gibi tüp içine sargı falan yapıyolar ses iyi oluyor birazdahatabi fiyatta:)(anlıcan benim arabadaki gibi çıkmıyor mehmet benimki direk hıdırın önünde susturucu falan yok) :))  ama arada bir susturucu veya kat orjinal duruyosa ses iyi ozman sıkıntı yok...