TeamHondaTurkey.Com

HONDA MODELLERİ => City - Jazz => Konuyu başlatan: serkanacan - Aralık 24, 2012, 02:25:44 ÖÖ

Başlık: Sadece motor soğuk iken silkeleme
Gönderen: serkanacan - Aralık 24, 2012, 02:25:44 ÖÖ
Arkadaşlar öncelikle merhaba.

2004 model 1.4 ls Honda jazz manuel.
Araba da sadece ve sadece motor soğuk iken, motor hararet lambası yeşil yanarken arabada silkeleme ,arkadan bir kuvvet çekiyor bırakıyor gibi tatsız bir durum mevcut.Araba ısınınca hiç bir sorun yok.
1 yıldır çözümünü bulamadım

Yetkili servisinde
Bujileri 2 kere değişti.
kelebek boğaz temizliği ve kalibrasyonu yapıldı.
sübap ayarı yapıldı.
Full bilgisayar testleri yapıldı.

Bulunduğum şehir Batman ne yetkili servis var nede bu arızaya teşhis koyan bir usta.Derdime hiç bir yerde çözüm bulamıyorum.Lütfen fikriniz düşünceniz tavsiyeniz varsa bana iletin. Yoksa arabayı yakacağım olay o hatte geldi.
Konuyu sorunlar ve çözümlerde paylaştım fazla rağbet görmediği için birde jazz sahiplerini ilgilendirmek istedim.LÜTFEN YARDIMMM.
Başlık: Ynt: Sadece motor soğuk iken silkeleme
Gönderen: ersinyildiz - Mayıs 29, 2014, 01:19:57 ÖS
arabada sabah çalıştırınca özellikle belirgin bir şekilde devir saati yukarı aşağı gitmekte hatta devir saati 2 bin devirin üstüne çıkıp stop etme seviyesine kadar düşüp tekrar yükseliyor kime götürdü isem çare olmadı arabam honda jazz 2005 yeni kasa otomatik vites ve arabanın stop etmesi de canımı sıkıyor bayırda geri kaçırıyor buda cabası yardımcı olursanız sevinirim bendede bu sorun var