TeamHondaTurkey.Com

HONDA => Honda Hakkında => Konuyu başlatan: MrTaly - Aralık 12, 2012, 03:27:48 ÖS

Başlık: Ep2 ile Type r arasındaki fark?
Gönderen: MrTaly - Aralık 12, 2012, 03:27:48 ÖS
merhaba arkadaşlar ben bir typer hastasıyım :) ama sağlıklı bir type r almaya maddi gücüm yetmez , bu sebepten dolayı ep2lere yöneldim  kasası typerle aynı sayılır ufak oynamalarla dış görünüşü typer olan bir ep2 elde edebilirim ama içi :) ben typerin sadece dış görünüşü değil sesi ve performansınada hastayım typer 2000 motor ep2 iki 1600 sizce ep2  nin sesi ve performansı beni tatmin edermi ep2 almamı tavsiye edermisiniz?>=ok
Başlık: Ynt: Ep2 ile Type r arasındaki fark?
Gönderen: hacettepeli - Aralık 12, 2012, 03:31:24 ÖS
paran varsa ep3 yoksa ep2 kardesım
ama ıkısı kıyaslanamayacak kadar farklı bence. durus aynı ama herseyı bambaska ıkısınınde. ama ep2 guzel araba sahsen benım var cok sevıyorum :) aman aman yurumesede tad verıyor.ses ve performansı unut bızım arabalardan ses cıkmaz standar vtec2 motoru var ustunde ancak egzos alırsın o bagırır. gel ep2 al senıde aramıza katalım ...(ses ve performasn ıstıyorsan bu konuda 1.4 isler ıyı modlayınca canavar oluyolarmıs vtı yı zaten herkes bılıyor)
Gönderen: Ghan - Aralık 12, 2012, 03:48:55 ÖS
Ep2ler güzel makina ama Type-r daki sesi alamazsın,ancak ep2de headers,düz boru,güzel bi son susturucu 3lüsüyle tatlı ses verir.
Gönderen: Mahir TÜRKMEN - Aralık 12, 2012, 03:54:10 ÖS
hocam performans olarak tatmin olur musun bilemem :) typer gibi performans diyorsan yok öyle bir şey tabii ki ama illa ki tatmin eder.

Ses konusunda headers takarsın düz boru çekersin güzel bir son susturucu yaparsın olur biter.

EP2 topici vardı orada biraz muhabbet et istersen daha iyi olur senin için ;)

http://www.teamhondaturkey.com/forum/type_r_civic_integra_dcepfk/ep2_kullanicilari_nerde-t24968.17740.html (http://www.teamhondaturkey.com/forum/type_r_civic_integra_dcepfk/ep2_kullanicilari_nerde-t24968.17740.html)