TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => Organizasyonlar, Buluşmalar, Yarışmalar ve Yayınlar => Fikirler ve Öneriler => Konuyu başlatan: oguzhanbekar - Eylül 04, 2012, 11:05:03 ÖÖ

Başlık: İstanbul-AVRUPA YAKASI Üyelerine..
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 04, 2012, 11:05:03 ÖÖ
Arkadaşlar herkese merhaba,

Tht ailesi olarak İstanbul Avrupa yakası özellikle buluşmalarda çok basif gözüküyor,anadolu yakasında bir buluşma oluyor adamlar izmitten,bursadan kalkıp geliyorlar ama avrupa yakası bir türlü köprü geçemiyor nedense =)
bir fikriniz,isteğiniz veya herhangi bir düşünceniz varsa bu topic altında konuşalım paylaşalım, yada toplanalım,aramıza avrupa yakasından yeni katılmış üyelerimiz var ise onlarla tanışalım,karşılıklı konuşalım sohbet edelim..
Avrupa yakası canlanmaz diyorlar,yanıldıklarını gösterelim ;)
Başlık: Ynt: İstanbul-AVRUPA YAKASI Üyelerine..
Gönderen: EmrayB - Eylül 04, 2012, 11:52:47 ÖÖ
Avrupa yakasından katılım yüksek olabilir aslında.. Ama Köprüden karşıya geçene kadar akla karayı seçiyoruz, Modifiyenin suç değil yaşam tarzı olduğunu düşünen bir Hükümet istiyoruz :)) O zaman daha başarılı buluşmalarımız olur.. :P
Gönderen: oktayoo - Eylül 04, 2012, 12:02:39 ÖS
Bende çok istiyorum forumdaki kişilerle tanışmayı ama işimden dolayı daha hiç katılamadım,inş. katılıcam birgün bende.saygılar.
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 04, 2012, 01:08:36 ÖS
köprüden geçmek neden bu kadar zor anlamadım ? çekeceğiniz trafik mecidiyeköyden gişelere max 1 saat =)
ayrıca sırf buluşmalar anadolu yakasında olsun kimse istemiyor,avrupa yakasından haraketlilik gözükmediği için anadoluda yapılıyor..
o yüzden avrupa yakasına biraz can lazım..
olmadı bigün belirleyelim avrupa yakası olarak cevizlibağ,merter,incirli gibi ana arterlerde buluşup düzgün bi yere gider oturur konuşuruz.
Gönderen: becoca - Eylül 04, 2012, 06:59:45 ÖS
1 kere katılma imkanım oldu. Benim için yer mekan önemli değil. Katılma hevesim varsa. Şartlar uygunsa Fizana bile gelirim :)
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 06, 2012, 10:07:38 ÖÖ
bu kadarmı yani koca avrupa yakası ?
Gönderen: tarantino - Eylül 06, 2012, 10:44:34 ÖS
insanda gelme isteği olsun yeter

ben buradan 500 km uzaklığada buluşmaya gittim karşıyada orayada burayada hiç sıkıntı yapmadaım evet yol masraflı oluyor bu işide araçta 4 kişi paylaşarak yapılıyor yani maliyette azalıyor
maksat araba göstermek değil insanlarla dost ve arkadaş olmak...
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 07, 2012, 08:03:26 ÖÖ
yeri geldi hiç tanımadığımız yeni / eski üye fakat aracı olmayan arkadaşları alıp gittiğimizde oldu,
yer mekan yol hiç önemli değildir,önemli olan yürekler bir olsun.
avrupa yakasının canlanıcağına hala ümidim war,eminim bu yazıyı göremeyen çok sayıda avrupa yakasında ikamet eden arkadaşlarımızda var.
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 14, 2012, 07:57:57 ÖS
Avrupa yakasi sakinleri , soyle birsey yapalim..
Onumuzdeki ay icerisinde avrupa yakasi uyeleri bir araya gelsin oturup konusalim ayrica aramiza yeni katilan arkadaslar ile tanisalim, ilk gelen 10 kisi icin THT sticker benden.. Ama elimde 10 adet olcak ve sadece avp yakasindan ilk gelen 10 kisi alacak ;)
Gönderen: EmrayB - Eylül 14, 2012, 10:29:50 ÖS
Önümüzdeki aya atmayalım.. Bu ayın sonunda buluşmayı gerçekleştirelim..
Gönderen: Eren53 - Eylül 15, 2012, 01:01:13 ÖÖ
bu ay içerisinde ve akşam saatlerinde olursa bende gelirim

bu aydan sonra üni başlıyor malesef
Gönderen: Alperen Eren - Eylül 15, 2012, 09:53:46 ÖÖ
i
Gönderen: alper_06 - Eylül 15, 2012, 06:43:51 ÖS
Evet arkadaşlar bu konuda haklısınız bu avrupa yakasının canlanması lazım.
eren' in dediğine bende katılıyorum akşam saatlerinde olursa bende gelirim malum dükkanı erken kapatma şansım yok maalesef
Buluşmayı kim organize edecek onuda kararlaştırırsak iyi olur beni ilk sıraya yazabilirsiniz akşam saatlerinde olursa buluşma tabi :)
-

Bu arada şu sticker işi bi rayına oturmadı üyelerin çoğunda yok.Bu konuda bişeyler yapsakta buluşmada dağıtılsa iyi olur mesela bi yerle anlaşılsa yaptırılsa tanesi  2-3 tl den güzel satılır buluşmalarda hemde daha fazla üyeye ulaşmak için güzel bir reklam bence.
Büyüyelim çoğalalım :)
Gönderen: becoca - Eylül 15, 2012, 06:50:14 ÖS
Her ne kadar Hondam olmasa da kısmet olursa bende gelirim. Yer mekan çok da problem değil...
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 15, 2012, 07:22:26 ÖS
Onumuzdeki gunlerde yer ve mekan bilgisini sizlere iletecegim arkadaslar.
Hemde bu konuyu henuz gormeyen avrupa yakasi uyeleri gormus olur.
Sticker konusuda site olarak calisma icerisindeyiz ,yakin bir tarih icerisinde sizlere bilgi verilecektir.
Bu 10 sticker i sahsi olarak tedarik edip ilk gelen 10 avrupa yakasi aracina verecegim ;)
Gönderen: EmrayB - Eylül 15, 2012, 11:07:08 ÖS
Bugün itibariyle ben işe başladım. Cumartesi veya Pazar akşamı yapılacak organizasyona ancak 12 de katılım sağlayabilirim..
Gönderen: alper_06 - Eylül 16, 2012, 10:31:06 ÖÖ
Bugün itibariyle ben işe başladım. Cumartesi veya Pazar akşamı yapılacak organizasyona ancak 12 de katılım sağlayabilirim..

yeni işin hayırlı olsun emrayB
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 16, 2012, 08:50:56 ÖS

12 derken gece 12 mi ? =)
Gönderen: alper_06 - Eylül 16, 2012, 10:27:34 ÖS
Hehe vallahi benimde anladığım gece 12...
EmrayB cumartesi veya pazar akşam üstü olacak diye düşünüyodum senin akşam anlayışın gece 12' ise yandık valla  >%6rol
Gönderen: alper_06 - Eylül 17, 2012, 06:07:23 ÖS
Avrupa yakası ses gelsin sesss  nerdesiniz yahu hadi toplanalım duymayanlara duyuralım
Gönderen: EmrayB - Eylül 17, 2012, 10:56:54 ÖS
Yapıcak bişey yok abiicm. İşe yeni başladım.. İzin almam imkansız. 11 de işim bitiyor zaten.. Ne kadar Vtec'te olsa altımızda bi yarım saati var istikamet neresi olursa olsun :)
Gönderen: alper_06 - Eylül 17, 2012, 11:36:05 ÖS
Yapıcak bişey yok abiicm. İşe yeni başladım.. İzin almam imkansız. 11 de işim bitiyor zaten.. Ne kadar Vtec'te olsa altımızda bi yarım saati var istikamet neresi olursa olsun :)

Aynen yapıcak bişey yok ama inşallah katılım yoğun olur ve hep beraber oluruz sohbet muhabbet güzel olacak inşallah
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 18, 2012, 09:05:57 ÖÖ
Her ne kadar Hondam olmasa da kısmet olursa bende gelirim. Yer mekan çok da problem değil...

hiç farketmez hocam,bize insan lazım otomobil değil ;)
Gönderen: alper_06 - Eylül 19, 2012, 11:52:28 ÖÖ
380 okunma 7 kişiden toplam 22 mesaj___
Acaba avrupa yakasında kaç üye var merak ettim.Katılmak isteyenler bi listeye çevrilse daha iyi olacak konuyu okuyan çıkıyo adı koyulsa iyi değilmi.
Buluşma yapıcaz yer ayarlanana kadar katılmak isteyenler bildirsin listesini çıkaralım dense güzel olacak.Sonuçta avrupa yakasında nere olursa olsun katılım sayısı belli olur ona göre ayarlanır.Ne kadar çok katılım olursa çoğunluğa uyup daha fazla kşi katılmak isteyecektir.Sonuçta katılımın çok olması daha cazip gelicektir bence..
Sevgili admin ler bi adını koysak ya  >=ok
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 19, 2012, 01:04:17 ÖS
en kısa zamanda tarih için bilgi vereceğim.
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 20, 2012, 04:15:07 ÖS
güncel avrupa yakası...
Gönderen: srkns - Eylül 20, 2012, 05:01:39 ÖS
Avrupa yakasından kim var kim yok önce bir isim listesi çıkartsak diyorum?

Benden de her zaman tam destek ;)
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 20, 2012, 07:12:21 ÖS
Iste boyle olmali, tesekkurler serkan
Avp yakasi bukadarla sınırlı degil biliyorum...
Gönderen: dreamnej - Eylül 20, 2012, 08:01:41 ÖS
Ben nejat semt beyoğlu
2010 elegance  siyah
Yaş 42

Bu hafta sonu sivasa gidiyorum , 1 hafta sonra makul saatlerde her gün uyar
Gönderen: alper_06 - Eylül 20, 2012, 08:30:17 ÖS
Avrupa yakasından kim var kim yok önce bir isim listesi çıkartsak diyorum?

Benden de her zaman tam destek ;)
380 okunma 7 kişiden toplam 22 mesaj___
Acaba avrupa yakasında kaç üye var merak ettim.Katılmak isteyenler bi listeye çevrilse daha iyi olacak konuyu okuyan çıkıyo adı koyulsa iyi değilmi.
Buluşma yapıcaz yer ayarlanana kadar katılmak isteyenler bildirsin listesini çıkaralım dense güzel olacak.Sonuçta avrupa yakasında nere olursa olsun katılım sayısı belli olur ona göre ayarlanır.Ne kadar çok katılım olursa çoğunluğa uyup daha fazla kşi katılmak isteyecektir.Sonuçta katılımın çok olması daha cazip gelicektir bence..
Sevgili admin ler bi adını koysak ya  >=ok

Aynen ben dedim onu zaten ama görmedin sanırım mesajımı oğuzhan arkadaşımız ilgileniyo.Konuyla ilgili tarih ve yer belirliyecek.Bekliyoruz :)
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 21, 2012, 07:43:04 ÖS
Guncel diyelim.
Gönderen: alper_06 - Eylül 22, 2012, 01:10:13 ÖÖ
Güncel güncelde millet nerde anlamadım !
Havalar soğumadan titremeler başlamadan toplaşalım arkadaşlar..Jantlar çamur olacak haydeeeeeeeeeee :artis
[/color]
Gönderen: alper_06 - Eylül 22, 2012, 05:32:28 ÖS
Güncel
Gönderen: alper_06 - Eylül 23, 2012, 11:27:10 ÖS
Güncel
Gönderen: Alperen Eren - Eylül 23, 2012, 11:51:41 ÖS
DÜNCEL - YARINCAL
Gönderen: Eren53 - Eylül 24, 2012, 12:34:00 ÖÖ
yarın kırklareli yolcusuyum ben okula gidiyorum

hafta sonu büük bi ihtimal gelicem inş hafta sonuna denk gelir
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 24, 2012, 01:09:57 ÖS
tabiki,buluşma günümüzü pazar gününe denk getireceğiz,herkesin saatine ve gününe daha uygun olacaktır.
kesin tarihi belirleyeceğiz.
Gönderen: alper_06 - Eylül 25, 2012, 01:27:38 ÖS
300 500 300 500 hadi ne zaman olacak :):):)
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 25, 2012, 01:37:43 ÖS
bu haftasonu değilde ondan sonraki haftasonu olabilir,detayları burdan konuşuruz yine.
Gönderen: alper_06 - Eylül 25, 2012, 05:12:43 ÖS
tamamdır bide mangal mı yapıcaz çay mı içecez onuda belirliyelimde o güne kadar hazırlıklar bitmiş olsun ( mekan malzeme v.s. ) :)
Gönderen: srkns - Eylül 25, 2012, 05:46:12 ÖS
insallah hava durumu iyi olurda ertelemek zorunda kalmayiz. Alper abi bulusmaya bir kac gun kala dusunelim derim malum istanbul'un havasina guven olmaz :) ufaktanda isimleri, kisi sayisini belirlesek iyi olacak ona gore mekan ayarlamasi vs olacagindan son dakikaya birakmayalim derim. Ne dersiniz?
Gönderen: alper_06 - Eylül 25, 2012, 06:54:26 ÖS
evet o zaman düşünelim açık hava tercihimdir benim ( inşallah açık hava yaparız :)) hatta oğuzhana sazlıdere barajına mı toplansak demiştim mangal yaparız filan :) bakalım nereye karar verilecek merak içindeyim
Gönderen: becoca - Eylül 25, 2012, 10:46:30 ÖS
takipteyim arkadaşlar. Akşamları giriyorum anca. Buluşma olursa allahın izniyle aranızdayım :)
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 27, 2012, 07:53:29 ÖÖ
sazlıdere barajı mantıklı,bende daha önceden gitmedim oraya değişiklik olur :)
Gönderen: srkns - Eylül 27, 2012, 08:26:39 ÖÖ
bende daha önce gitmediğim için yol şartlarınıda pek bilmiyorum, basık araçların girip çıkması sorun olur mu acaba?
aramızda basık araçlı arkadaşlar var mı onu bile bilmiyorum gerçi :)
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 27, 2012, 08:30:16 ÖÖ
güzergah üzerinde ortak bir noktada buluşup gideriz tabiki ama Alper bey baraj hakkındaki yol şartlarının bilgisini versin tabi ;)
Gönderen: alper_06 - Eylül 27, 2012, 08:39:34 ÖS
yolda sıkıntı yok bozuk noktalar var ama çok kısa 100-150 metre var yok benim arabada basık sıkıntısız  gidiyorum oda zaten baraj girişimde kamyonlar bozmuş yolu.:))
buluşma noktasıda e-5 yada tem den gelenler için en iyi yer bahçeşehir merkez.hem çok kolay hemde toplanmak için yer var( migros otoparkını düşünüyorum araç sayısına göre tabii )
Gönderen: alper_06 - Eylül 27, 2012, 11:16:01 ÖS
bu haftamı sonraki hafta pazarmı toplanıcaz onu da kararlaştıralımda katılımcı sayısını belirliyelim bu hafta yada sonraki hafta gelicek araç sayısı toplanma yeri için önemli
Gönderen: Vtec_BJK - Eylül 28, 2012, 12:23:29 ÖÖ
Merhabalar anadolu yakasındayım fakat bende gelmek istiyorum bu organizasyona ve katılmayı çok istiyorum :)) 
Gönderen: alper_06 - Eylül 28, 2012, 12:35:19 ÖÖ
Merhabalar anadolu yakasındayım fakat bende gelmek istiyorum bu organizasyona ve katılmayı çok istiyorum :)) 

imkanı olan herkesin katılmasını istiyorum bende :))
Gönderen: Vtec_BJK - Eylül 28, 2012, 12:48:08 ÖÖ
süper :) inş hayırlısı ile bir an önce olur bu organizasyon..
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 28, 2012, 07:54:51 ÖÖ
bu barajda mangal tarzı birşeyler mi yapalım yoksa orda çay kahve içilebilecek yerler varmı ?
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 28, 2012, 07:57:39 ÖÖ
süper :) inş hayırlısı ile bir an önce olur bu organizasyon..

tabiki bekleriz ;)
bir aksilik olmazsa önümüzdeki haftasonu, yani 07.10.2012 pazar günü buluşmayı gerçekleştiririz,etkinlik bilgilerini girerim gün içinde
Gönderen: alper_06 - Eylül 28, 2012, 09:06:11 ÖÖ
bence mangal yakalım herkes, yiyeeceğini içeçeğini alsın mangalı alsın gelsin barajda en iyi mangal gidiyo :).çay kahve içecek yer yok maalesef.ateş üzerine koyup su kaynatabileceğimiz eski tencere caydanlık v.b. bulursak çayımızıda içeriz tabii :))

herkes fikrini sunarsa çok iyi olur arkadaşlar benim düşüncem bu şekilde
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 28, 2012, 10:30:37 ÖÖ
yada hiç uğraşmadan direk yeşilköy sahil yapalız,çayımıza sohbetimize bakarız,deniz kenarı temiz
Gönderen: Vtec_BJK - Eylül 28, 2012, 11:00:26 ÖÖ
bence de mangal iyi olur.yiyeceklkeri yedikten sonra çay kahve üzerine onuda bi şekilde ayarlayabilriz ( ben semaver ayarlarım :))
Gönderen: alper_06 - Eylül 28, 2012, 12:28:48 ÖS
hep çay hep çay duman lazım is lazım etin yağı akacak kollarından dirseğine doğru
şöyle ateşleri yaksak kanatları atsak ateşin üzerine taze ekmek domates yeşil biber offf yandımm söylleyince bile gözümde mangal bitti haa yanına buz gibi ayran baraj havası mis gibi iyi olmazmıydı.
şimdi git çay bahçesine otur sandalyeye garsonlar paso haşlama çayı dayasın :)) herkes bi masada kendi kendie muhabbet edecek.
valla bana göre mangal diyorum.tabi çoğunluk ne diyecek sonunda ne karar alınacaksada bana uyar beraber olduktan sonra :)
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 28, 2012, 12:44:10 ÖS
2-3 kişi üzerinden dönmesin konu yalnız,okuyan veya katılmaya niyeti olan üyelerimizinde yorumlarını bekliyorum.
Gönderen: alper_06 - Eylül 28, 2012, 12:51:02 ÖS
evet okuyan çok katılcam diyen ve fikir sunan yok neden se ? herkes fikrini ortaya koysun lütfen ortak bi karar almamız gerekiyo arkadaşlar !
Gönderen: srkns - Eylül 28, 2012, 01:24:55 ÖS
iki alternatifde bana uyar şahsen, amaç bir araya gelmek beraber olmak
katılacak arkadaşların (kesin ve opsiyon) bilgisi hala belli olmadı, bu vesileyle başlatsak mı bir liste?
Gönderen: Eren53 - Eylül 28, 2012, 01:25:26 ÖS
mangal her zaman candır hele baraj oldu mu.semaverde de çay demlendi mi tamamdır hiç bir lokantada bu keyfi alamayız
Gönderen: alper_06 - Eylül 28, 2012, 01:32:32 ÖS
bi anket yapalım çay mı mangal mı diye :))
ama adını koymadığımız için millet okuyup çıkıyo.şu tarihte şurda toplanıcaz aktivitemiz şu gibi netleştirirsek daha sağlıklı olur kimse ne fikir sunuyo ne yorum yapıyo ama 948 kez okunmuş konu bunuda anlamış değilim herkesin fikrini düşüncesini bekliyoruz oralı olan yok :S şimdi karar verilse şurda toplanıyoruz diye 10 kafadan 1000 ses çıkar şuraya gidelim buraya gidelim diye :)
oğuzhan bi adını koyalım derim anketmi yapıcaz artık nasıl karara bağlanacaksa iyi olur :):)
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 28, 2012, 01:32:44 ÖS
iki alternatifde bana uyar şahsen, amaç bir araya gelmek beraber olmak
katılacak arkadaşların (kesin ve opsiyon) bilgisi hala belli olmadı, bu vesileyle başlatsak mı bir liste?

yeri kesinleştirdiğimizde bir etkinlik başlayacaktır. ordada listemizi oluştururuz ;)
Gönderen: srkns - Eylül 28, 2012, 02:21:10 ÖS
mangal kömürü, tabak, çatal, bardak, şeker, tuz vs. ıvır zıvırların genelini de ben alabilirim
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 28, 2012, 02:23:32 ÖS
tek kişiye yüklenmeyelim serkan,ortak buluşma noktasında hepsini ayarlarız ;)
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 28, 2012, 02:26:06 ÖS
etkinliği açtığımıza göre bu konuyu kilitliyorum arkadaşlar,bundan sonraki yorumları etkinlik olan konumuz üzerinden paylaşırız ;) avrupa yakası candır ;)
Gönderen: oguzhanbekar - Eylül 28, 2012, 02:31:46 ÖS

http://www.teamhondaturkey.com/forum/sohbet_off_topic/avrupa_yakasi_07102012_tarihinde_toplaniyor_sazlidere_baraji_mangal-t68540.0.html