TeamHondaTurkey.Com

HONDA TEAM => Sohbet / Off Topic => Konuyu başlatan: EMİR_VTI - Ocak 15, 2007, 07:48:57 ÖÖ

Başlık: arkadaşlar bişeyler yapmak lazım artık
Gönderen: EMİR_VTI - Ocak 15, 2007, 07:48:57 ÖÖ
bildiğiniz gibi türkiyeye modifiye parçaları sokmak we satmak serbest ama ne hikmetse wergisini werdiğimiz parçaları arabamıza takamıyoruz her çewirmede ya polise para weriyoruz yada boş yere ceza ödüyoruz posta posta arabamın otoparka çekildiğini hatırlıyorum her seferinde insaflı bi memur tarafından bırakın gitsin sözünü duyuyorum we bi şekilde paçayı yırtıyoruz bi ara sırf o yüzden egzozmu söküp attığımı bilirim,arkadaşlar bnce artık bunun için bişi yapmak lazım en azından denemek lazım dier forumlarla iletişime geçip herkezi bilgilendirmek imza toplamak lazım ilk aşamada baktık olmuyo büyük illerimizde toplanıp eylem bile yapabiliriz istanbul bursa izmir we dier illerimiz yeterince destek werirse yasa çıkar bizde onlarda rahat ederiz die düşünüyorum meclistekiler sürekli kendi kafalarına göre yasa çıkarıyolar 1 tanede bizim için çıkarsınlar rahat edelim

sewgili yönetim bu konuyla biraz ilgilensek dier forumlarada açıcam bu konuyu destek olursanız sewinirim dier marka forumlarından elbetteki arkadaşlarınız wardır onlarda bilgilendirilsin hatta bu konu için özel buluşmalar yapalım konuşalım tartışalım bi çıkar yolu bulunur

olmaz demeyin bu güne kdr neye olmaz ddiysek oldu cumhuriyeti bile kurduk madem halkız dewlet bizim için war o zmnbu yasayıda çıkarsınlar ceza ödemek polisten kaçmak canınıza tak etmedimi ???

bu konuyu 23 araba men cezası aldığı için açtım desteğinizi bekliyorum  :roll:
Başlık: Ynt: arkadaşlar bişeyler yapmak lazım artık
Gönderen: timmaah - Ocak 15, 2007, 09:28:25 ÖÖ
ii güsel sölüyosun kardeşim de bu defa pek gümdemde olmuyan bi konuyu gündeme getirerek o parçaların satışının da kaldırılabilme ihtimalini doğurabiliris sonuç olarak o biras daha güvenli duruyor insan sağlığı ve güvenlik açısından bakarsak amaaa
kendim de bu işin içinde olan biri olarak;sakın yannış annamayın beni sonuna kadar arkadaşın fikirlerini destekliyorum bu konuda da elimden geleni yapmaya hazırım  =d>   =d>
saygılar...

Gönderen: yassi - Ocak 15, 2007, 09:36:23 ÖÖ
türkiyede bu iş olmaz. eğerki ses çıkartılırsa o sesi kökten keserler bence. çünkü böyle bir kanun çıkmazzz. Ayrıca modifiye işleri çoğunlukla kayıt dışı yapılmakta...

yani kısacası ''Bugday' a giderken elindeki Arpa' dan olmak'' atasözü gerçekleşir...
Gönderen: EMİR_VTI - Ocak 15, 2007, 04:54:44 ÖS
ii güsel sölüyosun kardeşim de bu defa pek gümdemde olmuyan bi konuyu gündeme getirerek o parçaların satışının da kaldırılabilme ihtimalini doğurabiliris sonuç olarak o biras daha güvenli duruyor insan sağlığı ve güvenlik açısından bakarsak amaaa
kendim de bu işin içinde olan biri olarak;sakın yannış annamayın beni sonuna kadar arkadaşın fikirlerini destekliyorum bu konuda da elimden geleni yapmaya hazırım  =d>   =d>
saygılar...

o zmnde tunning shoplar dewreye firim madem aldırdınız bunları bize paramızı karımızla beraber werin die sıkıştırıcak ;) kullanıcılar biz aldığımız parçaları iade edelim onlarında parasını werin dicek bu seferde mecburen yasa çıkmak zorunda olucak ki ztn zorunda   ;)
Gönderen: arl_38honda - Ocak 16, 2007, 11:19:49 ÖS
Keşke herşey dediğiniz kadar kolay olsa...Susarakta bi yere varamayız...Daha kaç kere polisle karşılaşıcaz, kaç kere polis görünce yolumuzu değiştircez....Tamam polislerede hak veriyorum...Aracına hava Filtresi, egsoz takıp kendini katılımçı, modifiye tutkunu sanan birtakım vatandaşlar kendi hayatlarını riske attıkları gibi başkalarının hayatlarınıda riske atarak caddelerde fink atarlarsa poliste bunları durduracaktır...Olansa her zamanki gibi biz masumlara, gerçek modifiye tutkunlarına olmakta...
Gönderen: MuRDeR - Ocak 17, 2007, 02:26:16 ÖS
türkiyede bu iş olmaz. eğerki ses çıkartılırsa o sesi kökten keserler bence. çünkü böyle bir kanun çıkmazzz. Ayrıca modifiye işleri çoğunlukla kayıt dışı yapılmakta...

yani kısacası ''Bugday' a giderken elindeki Arpa' dan olmak'' atasözü gerçekleşir...

+1000000